Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Pozdrav svima :) da li je moguce besplatno instalirati i koristiti Sygic Truck GPS Navigation? Moji zet vozi kombi po EU i navigacija mu je jako bitna. Zato sto na Sygic truck moze da namesti visinu i sirinu kombija, dok na klasicnom Sygic ili Google Maps ne moze.

Hvala svima unapred
 
Naravno da ne može na klasičnim izdanjima softvera

Ako živi od toga neka je plati
 
Pih... Svidja mi se mapa, 3d zgrade sve ovako, interf3js.... Al sad vidim da nema ucrtanih krucijapnih saobracajnica kao novo parce puta od jurija gargamela do autoputa milos veliki... Odradjeno otkad ikad... Mape apdejt MAJ
 
Desilo mi se vise puta da navigacija kaze skrenite desno, a na mapi bude iscrtano skretanje levo, naravno par puta sam naseo jer sam se vodio glasom, ali od tada i slusam i gledam u navigaciju. a jednom me je dovela do nasipa i rekla je i pokazivala da nastavim pravo, naravno zavrsio bih u reci ...
U zadnje vreme mi pokazuje put za peske, a nikad je nisam koristio za setanje, pa mi pokazuje puteve gde bukvalno samo peske moze da se predje put. Inace premium koristim.
 
Brisem... Nema ni termoelektrane ucrtane sta reci...
 
Još nije stiglo na uređaje ali apdejt se nalazi na serverima. Može se preuzeti direktnim daunloadom.
 
Moja verzija je 23.2.5. Trenutno majska mapa Srbije. Junska je sledeća.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230617-140205.png
    Screenshot_20230617-140205.png
    84.8 KB · Pregleda: 61
Pih... Svidja mi se mapa, 3d zgrade sve ovako, interf3js.... Al sad vidim da nema ucrtanih krucijapnih saobracajnica kao novo parce puta od jurija gargamela do autoputa milos veliki... Odradjeno otkad ikad... Mape apdejt MAJ

Jun 2023. ima ova deonica.
Kada je to zaista pušteno u saobraćaj?
 
1 aprila... A kako to skiniti direkt sa servera i ubaciti?
 
Sygic mape, možeš da uradiš update kada "budeš na redu" tj. kada će Sygic da ti dozvoli update, zavisi od licence koju plaćaš.

Ja imam neki njihov premijum+, i na update imam pravo jednom mesečno.
Neki manji "premijum", dozvoljava update 3x godišnje. Dakle, imaćeš update vrv. tamo negde u avgustu, na nivo tada aktuelnih mapa.
 
Takođe imam premijum plus verziju, ali još nisam dobio junski update.
 
Pa idi tamo na "preuzimanje mapa", pa vidi šta kaže.
Tačno je da te Sygic ne tera da uradiš update, i ne pokreće ga sam u pozadini. On ti kaže "imaš update" i to samo ako pogledaš tamo u preuzimanje, pa ga sam pokrećeš ako želiš.
Ne znam detaljno, ali sam će "pogurati" update tek ako ga korisnik ne pokrene "peške" neko duže vreme.

Ako uz premijum+ i dalje ne da update na aktuelnu mesečnu verziju, onda nemam pojma. Moraš se žaliti podršci.
 
Ako misliš na ovo sa SS-a, ništa se ne dešava kad kliknem na junski.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230619-153159_Sygic.jpg
    Screenshot_20230619-153159_Sygic.jpg
    61.3 KB · Pregleda: 27
@marinko98

Ne ideš u podešavanja, već odeš na one tri crte gore levo, pa u "Preuzimanje mapa"
Tu vidiš koje mape imaš skinute u uređaj, i biće ponuđen update ako može.

Ako ne može a imaš premijum+, moraš se obratiti podršci.

Isto one tri crte pa Sygic prodavnica, tu vidiš koju licencu zaista imaš.
 
Nema još ništa.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230622-064550_Sygic.jpg
    Screenshot_20230622-064550_Sygic.jpg
    34.2 KB · Pregleda: 41
Ja imam onaj starinski lifetime Premium i tri apdejta godišnje. Trenutna verzija mapa je iz maja meseca. Piše da će sledeći apdejt da bude u septembru.
 
Evo...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230623_221329_com.sygic.aura.jpg
    Screenshot_20230623_221329_com.sygic.aura.jpg
    65.3 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_20230623_221356_com.sygic.aura.jpg
    Screenshot_20230623_221356_com.sygic.aura.jpg
    47.2 KB · Pregleda: 48
Piše da je licenca aktivirana na previše uređaja. Kada sam kupio Premium, pisalo je da mogu da koristim na 3 uređaja. Ne znam kakvi su uslovi za Premium+?
 
@NShappy

Da li ti se javlja i dalje onaj bug koji si spominjao na prethodnim stranama, da na raskrsnici Sygic brljavi i na zna u kom smeru ideš? Bilo je dva update posle toga pa me zanima jesu li ispravili? Ja retko koristim navigaciju pa nisam baš merodavan da vidim da li je ispravljeno.
 
Hm, nisam skoro koristio Sygic na iole ozbiljnoj ruti.

Probaću sledećih dana pa javiti.
 
Da, znam šta piše.
Imam samo na dva telefona instaliran.
Baš ću probati da ga deinstaliram sa oba, pa onda samo na jedan da instaliram, pa da vidimo šta se dešava...
 
Probaj da osvežiš licencu, ima u podešavanjima, ako neće odmah im piši da isprave
 

Prilozi

  • Screenshot_20230629_101837_Sygic.jpg
    Screenshot_20230629_101837_Sygic.jpg
    62.6 KB · Pregleda: 19
Imam Sygic Premium jednu licencu na tri telefona sa različitim Google nalozima, kupio sam sinoć Premium+ ali ga imam samo na telefonu sa kojeg sam ga kupio, druga dva koja su preko iste licence ga nemaju. Da li Premium+ licenca ne može da se deli na tri uređaja za razliku od Premium koji može? Ukoliko ne može (a čini mi se da je tako) da li postoji neki rok za odustanak od kupovine? Kupio sam sinoć u devet sati.
 
Nazad
Vrh Dno