Šta je novo?

Supernova Move box software modding

Verzija androida mora da bude od 8 pa naviše.
 
Zna li neko da li može da se castuje na move box, da li je neko pokušavao? Instalirao sam chromecast built in na move box, ali na google home ga ne nalazi. Vidim da ima fabrički instaliran neki miracast, ali ne kapiram kako radi.
 
Samo pokrenes taj fabricki.
Pre toga se povezes preko wifi na ruter.
Meni nije radio ali moze biti da je do telefona.
 
Nov sam u ovome, jedino sam ovu temu pronašao. Naime, prešao sam kod MTS, dobio STB HP4024, da li na njemu mogu da se instaliraju neke osnovne app, tipa YT, HBO, kao na ovom iz teme kod supernove?
 
moze u pp fw iz februara na kome je i radjen modding, linkovi su pogaseni
 
Da se upisem u klub modovanih.
Nemojte gubiti vreme pokusavajuci da se konektujete preko adba na box sa poslednjim softverom.
Prvo boot u recovery pa flesujete p212-ota-full_20210225103731, cupate koaks iz rutera i pratite upustvo iz prvog posta. Kad zavrsite sve, pustite box da se azurira, radice sve normalno.
Nego jel ima neko ideju kako iskljuciti HDR na boxu? Tv je Hisense H43B7500 i forsira mi hdr prvo na svim kanalima pa i na SmartTubeNext aplikaciji.
 
Ko ima problem sa zvukom kod HBO MAX... Rešenje je u promeni verzije hdmi kabla
 
Jel ima neko resenje za cast sa telefona miracast ne nalazi telefon?
 
Pozdrav ljudi,
Pokusao sam sve iz cmd-a prica je ok. Da li postoji mogucnost da se instalira neki drugi rom? Da li postoji mogucnost za play servisima i play store da se instaliraju ako ne moze da se promeni rom? ?I da li neko zna da li moze da klonira id "kartice za otkljucavanje kanala" koja je u hibridu,jednostavno samo prikljucim koaks i sljaka?
 
Drugi rom teško jer su enkriptovani bootloader, dt, dtbo.
Pokušao sam i Google servise da instaliram ali krešuje kad se pokuša ulogovati u google nalog.
Kartice se ne mogu klonirati.
 
Ja koliko sam cuo navodno move box sa sledecim azuriranjem dobija playstore
 
Ako ima neko da je voljan da donira box za test,da probam da portujem rom, kako su ga oni napravili pa možemo i mi 🙂
 
Morao bi i neki recovery da se flesuje prvo ili preko adba
 
Vidi, ja ne kažem da ću sigurno uspeti, box kao i svi drugi, nema razloga da se ne uspe.Još kad bi provalili koji su pinovi za rom mask mode onda tek nema frke...
Kad sam uspeo da portujem za onaj xwave, za koji na atv experience forumu kažu da nije podržan, pa vala i ovaj ću 🙂
Ali mi se nešto čini da sam na popularnom sajtu za kupoprodaju već video da prodaju sa drugim romom, ili grešim?
 
Nazad
Vrh Dno