Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugari, jel koristi neko supernova na android tel. odnosno MOVE'N'GO aplikaciju iz play prodavnice, ako moze samo neko na pp da mi izvuče i posalje token od bilo kojeg strima. Hvala unapred.
 
Nudili su mi da pređem u SuperNova ali je u ugovoru pisalo: do 1000mbps. Dakle, to je maksimum a ja nemam garantovanu brzinu! Neodređeno - što bi ja moju garantovanu SBB brzinu (600/60) menjao za hipotetičku? Ne. Zato sam i produžio ugovor sa SBB-om.

Inače, ako nekome treba SBB EON Premium (za smart phone) neka se javi. Imam i HBO MAX, Tidal, Deezer...
 
Nudili su mi da pređem u SuperNova ali je u ugovoru pisalo: do 1000mbps. Dakle, to je maksimum a ja nemam garantovanu brzinu! Neodređeno - što bi ja moju garantovanu SBB brzinu (600/60) menjao za hipotetičku? Ne. Zato sam i produžio ugovor sa SBB-om.

Inače, ako nekome treba SBB EON Premium (za smart phone) neka se javi. Imam i HBO MAX, Tidal, Deezer...
I kod SBB pise DO, kao i kod svakog provajdera. Cudi me da to ne znas... Idi na sajt SBB i proveri. Isto je kao kod supernove.
 
U pocetku su radili OK sada su na postojecu kablovsku mrezu natovarili gomilu korisnika tako da im puca i internet i TV. Imam neki paket 120/15 i to je katastrofa kako padne vece tako pocne da pada i brzina neta i u neko doba pukne skroz i internet i tv. Zovem svaki dan nekad i po 2 puta dodju neki radnici i zakljuce da su parametri dobri i da oni ne mogu nista a meni 25 dana net katasrtofa. Najgore sto ne mogu ni da radim neke poslove jer nema neta. Jednom recju katastrofa ali kada imaju monopol moze im se sve. Alternativa mi je ADSL na 10/1 pa ti vidi.
 
ne bi trebalo da ti 'pukne' tv, sem ako ne mislis na premotavanje unazad.
 
U pocetku su radili OK sada su na postojecu kablovsku mrezu natovarili gomilu korisnika tako da im puca i internet i TV. Imam neki paket 120/15 i to je katastrofa kako padne vece tako pocne da pada i brzina neta i u neko doba pukne skroz i internet i tv. Zovem svaki dan nekad i po 2 puta dodju neki radnici i zakljuce da su parametri dobri i da oni ne mogu nista a meni 25 dana net katasrtofa. Najgore sto ne mogu ni da radim neke poslove jer nema neta. Jednom recju katastrofa ali kada imaju monopol moze im se sve. Alternativa mi je ADSL na 10/1 pa ti vidi.
Zbog toga sto si naveo ja sam sa njima raskinuo ugovor , pre isteka , samo sto je meni tv bila ok , nisam imao premotavanje vec 3 cam kartice
 
ne bi trebalo da ti 'pukne' tv, sem ako ne mislis na premotavanje unazad.
Ma tv gledam preko njihovog boksa i aplikacije na lg tv, tako da kada pukne net pukne sve i nije problem samo kod mene, do moje kuce je kladionica koja ima isti problem oni pricaju kako postoji neki sum na mrezi a ne mogu da ga nadju. U pocetku sam sunljao da je problem samo wifi ali i preko zice dobijam iste rezultate na par testova za brzinu neta. Na zalost nemam drugog operatera pa time ni izbor. Ako neko moze da mi da podatke od tog privatnika koji ima tal pasivni opticki kabel pa da vidim sa njim koje su tehnicke mogucnosti za moju adresu
 
sta se vraca od uredjaja nakon prekidanja saradnje?

treba cale da vrati , presao na mts .

ok glavni ruter + jedan za televizuju , + jedan za televiziju koji ide u tv

sta je sa kablovima i ostalim zezancijama?
 
Oni bi trebalo da imaju spisak uređaja koje koristiš sa serijskim brojevima istih. Meni su više puta menjali uređaje, nikad nisu uzeli kablove, a par puta su i daljinski zaboravili da ponesu. Nisam nikad raskidao ugovor, pa da im ja nosim uređaje u poslovnicu.
 
Modeme i rutere traže nazad, strujne adaptere za te uređaje mogu i da oproste. Takođe, traže nazad MOVE/STB/CAM uređaje a adapteri su opet upitni. Kablove ne traže ako su ih postavljali po stanu/kući (koaksijalni, optički). UTP LAN kablove za vezu modem - PC ili MOVE mogu da zaborave ali HDMI za vezu MOVE - TV teško.
 
Iz video kluba izbačen "Pickbox Now" a ubačen "History".
 
Ja ga nisam ni imao. A obavestise me da nema vise ni Apolona.
 
jel neko jos ima problem sa hbo max pretplatom preko supernove? Meni kad pokusam da se ulogujem HBO izbaci da nisu obnovili ugovor/pretplatu i da kontakitram provajdera preko koga mi ide sub... POslao im email pre neki dan - ne odgovaraju nista. Dal je realno da su makli apolon....
 
Kod mene rade i Apollon i HBO Max.
 
I kod mene je prisutan Apollon ali mi sve više muka zadaje ovaj supernovaott vrag.
Možda je glupavo pitanje ali ima li mogućnost da se gleda mimo toga? Mislim nekako preko VLC plejera kao m3u liste ili slično tome.
 
Radi i meni Apolon kao jos 3 meseca kako me obavestise Imam paket Super plan 2L. Koliko vidim sad nema u ponudi Apolon svod za taj paket. Kad sam u junu potpisivao pisalo je Apolon i Pickbox . Ovaj drugi nikadjisam ni imao. Evo sta su mi izmedju ostalog napsali
.....Želimo da napomenemo da od 03.10.2022.godine Apollon više nije sastavni deo paketa, već se može doplaćivati kao dodatna usluga, u skladu sa zvaničnim cenovnikom.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, na raspolaganju Vam je email adresa [email protected]
 
To je već drugo. Klasičan bezobrazluk i glad za parama.
Pisao sam da Apollon daju od srednjeg trio paketa po novom i da su za "svoj" tražili da plaćam 400 din na mesečnom nivou (ne znam koliko je sad).
Na Apollon sajtu stoji cena - 500 din. S obzirom da je taj neokrnjen, bolje bi mi pasao nego ovo što SN nudi ako se odlučim neki put za tu uslugu.
 
I šta bi' na kraju, jesu li proradili sport klubovi na sn mreži?
 
Radi i meni Apolon kao jos 3 meseca kako me obavestise Imam paket Super plan 2L. Koliko vidim sad nema u ponudi Apolon svod za taj paket. Kad sam u junu potpisivao pisalo je Apolon i Pickbox . Ovaj drugi nikadjisam ni imao. Evo sta su mi izmedju ostalog napsali
.....Želimo da napomenemo da od 03.10.2022.godine Apollon više nije sastavni deo paketa, već se može doplaćivati kao dodatna usluga, u skladu sa zvaničnim cenovnikom.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, na raspolaganju Vam je email adresa [email protected]
Ako ćemo iskreno, ne bi smeli da menjaju paket jer si pod ugovorom, a možda si baš zbog apolona i potpisao. Iskreno bezobrazni fazoni. Stvarno izgleda treba bežati kad istekne ugovor. Potpišeš nešto pa posle oni sve smeju da krše, a korisnik ništa samo da plaća.
 
Naravno,ali me bas briga za Apolon i ostalo. Nisam nj hteo njihovu kablovsku posto koristim Eon van mreze a njihov net. Letos me pozvase i ponudise i kablovsku po ceni neta pa prihvatih,prvenstveno zbog povecanja neta sa 100/10 na 120/15. Malo sam se dopisivao sa njima (u gipsu sam pa mi je dosadno :)) i insistirao na Apolonu cisto iz dosade. Majko moja,koja je to luda kuca. Kad bih vam samo prepisku pokazao. Za sta ti ljudi primaju plate? Elem koristim RD pa me Apolon,Netflix i dr striming servisi ne zanimaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno