Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I kod mene se nešto dešava sa netom poslednja 2-3 dana. I ja sam izgubio IPv6 preko mercusys rutera pa sam povezao računar direktno na Lan 1 na zte f612 i mercusys na Lan 2. Tako sam ponovo dobio IPv6 na računaru, ali juče i danas kad upalim računar nemam uopšte internet na računaru. U isto vreme radi internet na Lan2 na zte. Na Lan2 nemam ipv6 i pritom to je 100mbps izlaz, a lan 1 je 1gbps. Prvo sam pomislio da imam problem samo sa mercusys, pa sad vidim da je možda problem i zte f618, a možda je i do provajdera.
Kod mene 33 dana od zadnjeg restarta rutera, nista se nije promenilo ni ipv6 ni ipv4 dodeljene adrese, internet se nije prekidao...
 
I ponovo ubace četiri trash kanala zbog kojih ukinu HD kanale. Ovaj put AlJazeera.

I još jednom poruka za SN genijalce koji sigurno prate ovu temu, metnite braćo još lokalaca i trash gluposti, koji će nam đavo HD u 2022. Ako prebacite još 10 kanala u SD, možete da ubacite 40 trash kanala. Biće to *super usluga i *nova ponuda.
 
I još jednom poruka za SN genijalce koji sigurno prate ovu temu, metnite braćo još lokalaca i trash gluposti, koji će nam đavo HD u 2022. Ako prebacite još 10 kanala u SD, možete da ubacite 40 trash kanala. Biće to *super usluga i *nova ponuda.
Ne izazivaj ih molim te. Šta misliš da će da ubace uskoro kad sahrane Poštu? Dokumentarne filmove? Obrazovno-naučni program? Biće, da prostite, davorike dajke steram ti ga majke.
 
Internet im se raspada,nema uploada,jitter otišao u nebo,gomila izgubljenih paketa...Šta oni rade nije mi jasno,da bar imam mogućnost izbora....
 
Zato je Belarus 24 i dalje u HD!!! Vrlo bitan kanal.
Sutra ću ponovo da im pišem da prebace to smeće u SD, a da vrate AJB u HD. Prošli put su me "poslušali", kad su prebacili HRT u SD, a Belarus ostavili u HD-u, nakon onih naših žalbi, prebacili su Belarus u SD, a vratili HRT u HD.
 
Internet im se raspada,nema uploada,jitter otišao u nebo,gomila izgubljenih paketa...Šta oni rade nije mi jasno,da bar imam mogućnost izbora....
Ispada da imaš pravo.

Ponovio sam testove. Ratel mi nije pokazao tačan datum na prethodnim merenjima, nešto se zbrljalo pa sam obrisao kolačiće i ponovio. Datum je sad dobar ali upload brzina se nije popravila. Da budem siguran ponovio sam dvaput na Speed testu.
 

Prilozi

  • Ratel test.jpg
    Ratel test.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 63
  • Speed test 1.jpg
    Speed test 1.jpg
    51.3 KB · Pregleda: 56
  • Speed test 2.jpg
    Speed test 2.jpg
    52.4 KB · Pregleda: 66
Sinoć sam probao gomilu Speed testova i upload i dalje nikakav, isto i na tom testu što si predložio.
Danas je sve u redu, priložio sam Ratelov test a i na ostalim je OK.

@Markic - Ispada da SN genijalci stvarno prate ovu temu, verovatno iz senke;). Znam da imam običaj da ne kukam previše po forumu oko problema s provajderom, zato sada menjam životnu filozofiju - kukaću što je više moguće.:giggle:
 

Prilozi

  • Speed test.jpg
    Speed test.jpg
    124.3 KB · Pregleda: 34
  • Ratel test.jpg
    Ratel test.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 41
I kod mene je sve u redu danas.
 
Narode šta se desilo sa FOX kanalima?Pisalo je da su skremblovani pa posle skeniranja više ih nema na spisku?Da li su oni normanlni?I kakve su bre ono radio televizije?Karolina,TDI,HITFM...
 
Narode šta se desilo sa FOX kanalima?Pisalo je da su skremblovani pa posle skeniranja više ih nema na spisku?Da li su oni normanlni?I kakve su bre ono radio televizije?Karolina,TDI,HITFM...
rade normalno FOX kanali
nekom pametnjakoviću iz supernove je malo muzičkih kanala u ponudi pa ajde da strpaju još koji-----ne bi me čudilo da vrate TV PALMU ;)
 
Posle kontakta na Twiteru tražili su mi pretplatnički broj i FOX kanali su se pojavili otključani. Napominjem da su se izgubili na oba televizora, na jednom je CI kartica a na drugom je STB box.
 
Muzicki kanali su im jedna velika nula, osim MTV kanala. Sve same plej liste, tacno se zna kad ce koja pesma da ide i tako u krug. Najgori je Toxic TV, pa svi ostali zaredom. Ali doci ce dan kada ce sve te televizije da budu ukinute....
Kad bi ubacili Stingray Music kanale. Dok sam bio na SBB-u, od svih kanala uglavnom sam njih gledao, tj. slušao. Zavalim se na kauč, sklopim oči i opustim se.
 
Da li menjanje kanala na move box-u radi očajno bagovito? Ponekada mu treba i 5-6 sekundi da promeni kanal, često izbacuje grešku, pa onda ipak prebaci.
Da li je to normalno?
 
Koja je razlika u move boxu kod ovih sto ih prodaju na KP.
Za jedne kazu pahuljica a za jedne strelica valjda tako nesto?
 
Da li menjanje kanala na move box-u radi očajno bagovito? Ponekada mu treba i 5-6 sekundi da promeni kanal, često izbacuje grešku, pa onda ipak prebaci.
Da li je to normalno?
Verujem da je za nas većinski ovde to nenormalno bagovanje sasvim normalno. Sve češće mi na premotanom filmu izbacuje "Greška u reprodukciji sadržaja".
Neko rešenje je, mada diskutabilno koliko trajno, reset MOVE boxa. Držiš ON/OFF dugme pritisnuto sekundu dok se na ekranu ne pojave opcije za gašenje i reset. Izabereš ovo drugo "Ponovo pokreni". Ako ne pomogne, probaš reset modema (neki put upali kad ovo prvo ne da rezultat).
Zaista bi moglo da se ovo oko reseta stavi u "Sticky".
 
po meni su oni najgori operater ali stvarno
dok sam bio kod njih stalno rat sa corisnickim servisom oko interneta , pa pikselizacija i gubitak kanala , pa greška u produkciji ili niste pretplaćeni za ovaj kanal
na poslu imam sbb zalosni su u svakom pogledu , ali mnogo manje od supersr..a
trenutno sam na box paketu - optika i zadovoljan sam
najbolje je otkaciti ih ako imas neku drugu mogucnost
 
Ja danima ratujem sa njima... Znaci defiintivno najgori sto se interneta tice... Ajde sto im ono djubre za vracanje u nazad ne radi kako treba (samo se resetuje, puca kada se vraca, mora da se restartuje 1209312 puta dnevno) jos im je i net nikad vidjeni krs.... Kukam, dramim, zovem podrsku zadnjih 8 dana i naravno kao po obicaju problem sa netom 1000/100 nije resen...

12928342619.png
 
^au... Pa kako izdrzavas sa tako sporim netom brt?
 
Ja danima ratujem sa njima... Znaci defiintivno najgori sto se interneta tice... Ajde sto im ono djubre za vracanje u nazad ne radi kako treba (samo se resetuje, puca kada se vraca, mora da se restartuje 1209312 puta dnevno) jos im je i net nikad vidjeni krs.... Kukam, dramim, zovem podrsku zadnjih 8 dana i naravno kao po obicaju problem sa netom 1000/100 nije resen...

12928342619.png
Jel ovo na wifi testirano?
 
Kad poželim da se nasmejem a ne mogu da se setim nekog dobrog vica, uzmem ugovor i pogledam iznos koji treba da se plati za otuđenje i oštećenje/uništenje MOVE STB uređaja. To mi dođe kao crni humor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno