Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primetio da mi ne rade arene premijum na mobilnom kako treba.krene pa stane ili ne krene uopšte.kod vas?
 
Da li postoji web app Supernove ili je jedino rešenje za gledanje na računaru emulator + apk?
 
Prestali da rade kanali hbo ,sinemax ,za odrasle na 2 boxa(odjednom nisam pretplaćen i piše skremblovani)Na move i na mobilnom rade svi kanali.Zvao ukljuci će za 10 min i prodje 2 sata.Slao i e-mail.Neki predlog?
Meni kad se to dešavalo. Rešeno vrlo brzo telefonom. Samo bi tražili da iščitam broj kartice gde ne radi paket
 
GUINNESS
Jedino da skeniraš frekvencije gde su se pojavili novi kanali, pa će onda imati manje da se sortira. Ostale da ne diraš. Ne znam koliko može da ima kanala po jednoj frekvenciji, 10-15 zavisno od toga da li su SD ili HD.
 
GUINNESS
Jedino da skeniraš frekvencije gde su se pojavili novi kanali, pa će onda imati manje da se sortira. Ostale da ne diraš. Ne znam koliko može da ima kanala po jednoj frekvenciji, 10-15 zavisno od toga da li su SD ili HD.
da, tako sam radio do sada na postanet samo ne znam gde se dobija info kad ubacuju nove kanale koja je frekvencija. jos jedno pitanje..dolaze za koji dan iz supernove posto su nas preuzeli(postanet) i izricito sam trazio CAM jer ne podnosim STB-ove..i sta sad ako nemaju kartice? jel se dugo ceka na iste?
 
Mogu li korisnici Supernove da koriste Iris platformu, mislim bez dodatne kupovine, ili je ona samo za MTS korisnike?
 
da, tako sam radio do sada na postanet samo ne znam gde se dobija info kad ubacuju nove kanale koja je frekvencija. jos jedno pitanje..dolaze za koji dan iz supernove posto su nas preuzeli(postanet) i izricito sam trazio CAM jer ne podnosim STB-ove..i sta sad ako nemaju kartice? jel se dugo ceka na iste?
Ja nisam na Supernovi, pa ne znam šta će ti doneti, a u vezi spiska kanala po frekvencijama sam našao na ovom sajtu, za različite operatere.
 
Jel koristi neko od vas aplikaciju za Smart TV ,tj.samsung i lg(kapiram da je isto),interesuje me kako radi ,kakva su iskustva ..?
 
Danas "move" samo u Offline modu. Ni Supernova app nije u funkciji. Ima li još neko problema ili to znači problem sa mojim "move" uređajem. Hvala
 
Jel koristi neko od vas aplikaciju za Smart TV ,tj.samsung i lg(kapiram da je isto),interesuje me kako radi ,kakva su iskustva ..?

Koristim ja povremeno na LG TV-u aplikaciju. Interfejs je isti kao i kod aplikacije na Move boxu. Radi dobro, slika je OK, nema seckanja, prekida, podrška za Magic remote odlična...
 
Meni ovo zasad radi odlično ,tj.kao arena cloud od prilike .Samsung TV ..
 

Prilozi

  • IMG_20211101_120742.jpg
    IMG_20211101_120742.jpg
    324.5 KB · Pregleda: 111
svaki put kada skeniras kanale televizor ih vrati na pocetnu vrednost...tako da nema smisla da pravis svoju listu, ako ces cesce da skeniras kanale ili da to televizor sam odradjuje.
pokusaj da iskljucis LCN, mozda pomogne. postoje programi za editovanje liste kanala, za pojedine modele televizora (lakse je na racunaru, ocigledno).
posle se ubaci azurirana lista preko usb.
inace, ima smisla ako ti se bas ne svidja njihov raspored ili ako bahati i pohlepni provajderi ne menjaju svaki cas SI tabelu ili sta vec.
interesantno da kod sbb-a i dalje RTS nije na prvom mestu kako je bese REM odredio.
 
za Samsung, doduše obično skeniranje, bez CAM modula, koristim ChanSort. Napravim jednom sam raspored, posle kad skeniram sve, učitam novi raspored, aplikacija proverava da li ima razlika u odnosu na prethodnu listu i obeleži ti nove programe ili programe koji su obrisani.
 
U poslednjih nekoliko dana zamrzne mi se slika po pola minuta i više i to na uživo gledanje a kada vraćam to tek da ne pišem. Takođe uživo se dešava malo malo pa se pojave one supernova tačke na sredini ekrana kao da učitava i zakoči na sekundu pa pusti. To je veoma često a smrzavanje slike jednom u desetak minuta na po 10-20-30 sekundi.
TaKoĐe ponovo kada vraćam neku emisiju dešava se opet onaj TIMEOUT ERROR pa moram da resetujem ruter.
NApominjem da od polovine avgusta do pre desetak dana nije bilo tih problema, vraćao bez greške.
++++ U prevodu - jedno od 10 ažuriranja im je uspešno, ostalih 9 ga us.eru kao slepci neki j.bo ih otac nesposobne ++++
 
U poslednjih nekoliko dana zamrzne mi se slika po pola minuta i više i to na uživo gledanje a kada vraćam to tek da ne pišem. Takođe uživo se dešava malo malo pa se pojave one supernova tačke na sredini ekrana kao da učitava i zakoči na sekundu pa pusti. To je veoma često a smrzavanje slike jednom u desetak minuta na po 10-20-30 sekundi.
TaKoĐe ponovo kada vraćam neku emisiju dešava se opet onaj TIMEOUT ERROR pa moram da resetujem ruter.
NApominjem da od polovine avgusta do pre desetak dana nije bilo tih problema, vraćao bez greške.
++++ U prevodu - jedno od 10 ažuriranja im je uspešno, ostalih 9 ga us.eru kao slepci neki j.bo ih otac nesposobne ++++
I kod mene, od ovog ažuriranja nastao je krš.
 
interesantno da kod sbb-a i dalje RTS nije na prvom mestu kako je bese REM odredio.
"Prekršajni apelacioni sud u Beogradu odbio je žalbu Regulatornog tela za elektronske medije (REM) na prvostepenu presudu, ocenjujući da kablovski operator SBB ima pravo da odredi sopstveni redosled kanala"

 
Ima li neko da pozajmi SN nalog za veceras, ne bih zbog jedne utakmice da placam Iris ?
Ako treba moze i zamena za EON Start paket nalog
 
U poslednjih nekoliko dana zamrzne mi se slika po pola minuta i više i to na uživo gledanje a kada vraćam to tek da ne pišem. Takođe uživo se dešava malo malo pa se pojave one supernova tačke na sredini ekrana kao da učitava i zakoči na sekundu pa pusti. To je veoma često a smrzavanje slike jednom u desetak minuta na po 10-20-30 sekundi.
TaKoĐe ponovo kada vraćam neku emisiju dešava se opet onaj TIMEOUT ERROR pa moram da resetujem ruter.
NApominjem da od polovine avgusta do pre desetak dana nije bilo tih problema, vraćao bez greške.
++++ U prevodu - jedno od 10 ažuriranja im je uspešno, ostalih 9 ga us.eru kao slepci neki j.bo ih otac nesposobne ++++
Kod mene se dešava sad ponekad posle ovog ažuriranja. Uživo gledanje, samo prebaci crna slika, ton se i dalje čuje.Nakon toga tri tačkice i pojavi se slika. Samo od sebe. Vraćanje unazad nemam problema
 
Poštovani članovi,
Molim za informacije oko Move uređaja:
1. Da li u okviru OS ima Cromecast ili slična opcija za slanje slike sa telefona?
2. Koji je OS na uređaju - Android za TV, Android za telefone ili neki prilagođen Supernovi?
3. Da li je moguće instalirati aplikaciju EON na Move boks?
Informacija za sve:
Nakon višegodišnjeg korišćenja njihovih usluga TV i interneta u Aranđelovcu (još od Artela kojeg je preuzeo Kopernikus kojeg je preuzela Supenova), podneo sam zahtev za raskid pošto nisam zadovoljan promocijom za stare korisnike (ističe mi ugovor uskoro). Tek nakon toga su me zvali i ponudili promociju kao za nove korisnike - 10 meseci po 50% što je meni bilo prihvatljivo.
 
SuperNova (Kopernikus): Možda je neko primetio, ali stigao je i TOXIC FOLK na poziciji 21
Ovde sve izgleda korisnik mora da analizira i prati, umesto da oni obaveštavaju svaki put kada nešto dodaju ili uklone iz ponude na svom zvaničnom sajtu (što su ga pravili? za ukras???) a ne ovako na slepo da se pitamo svi : "Kad se ovo stvorilo??!"
Svaka čast svakako za njih i hvala za nov kanal (u SD verziji)! A hvala i Vama na obaveštenju!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno