Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A paket kanala tv prve je sve samo ne u HD-u, cak ni logo nema ostrinu, jako je losa slika.
 
Nije samo kod nas ukinut već i u nekim drugim zemljama:
 
Pozdrav,
Molim za pomoc. Imam problem sa koriscenjem aplikacije super nova na smart tv samsung tu8000 sa tizen operativnim sistemom. Do pre tri nedelje sve je radilo odlicno bez ikakvih problema ali onda mi je gledanje onemoguceno i samo izbacuje gresku greska na reprodukciji. Sve sam pokusao, da restartujem tv, gasenjem iz struje na 30sek,brisanjem pa ponovnom instalacijom aplilacije pa i cak vracanjem na fabricko i nista ne vredi. Internet u stanu mi je od super nove i da na pomenem u istom stanu na istom internetu ali na lg tv smart aplikacija sve vreme radi savrseno bez ikakvog problem. Ako neko moze da ponudi neko resenje bio bi veoma zahvalan.
 
Pozdrav,
Molim za pomoc. Imam problem sa koriscenjem aplikacije super nova na smart tv samsung tu8000 sa tizen operativnim sistemom. Do pre tri nedelje sve je radilo odlicno bez ikakvih problema ali onda mi je gledanje onemoguceno i samo izbacuje gresku greska na reprodukciji. Sve sam pokusao, da restartujem tv, gasenjem iz struje na 30sek,brisanjem pa ponovnom instalacijom aplilacije pa i cak vracanjem na fabricko i nista ne vredi. Internet u stanu mi je od super nove i da na pomenem u istom stanu na istom internetu ali na lg tv smart aplikacija sve vreme radi savrseno bez ikakvog problem. Ako neko moze da ponudi neko resenje bio bi veoma zahvalan.
Proveri ovde koliko imaš aktivnih uređaja. Ako je više od 5, obrišri šta ne koristiš. UCA-BI60R ne briši, to je move STB ako ga imaš u svom paketu. Drugo mi ne pada na pamet zbog čega je problem.
 
Imam 3 uredjaja aktovna i naravno jednu smart tv aplikaciju. I stalno izbaci greska na reprodukciji i krene ono odbrojavanje. Sve ostalo na tv radi odlicno netflix yt.
Proveri ovde koliko imaš aktivnih uređaja. Ako je više od 5, obrišri šta ne koristiš. UCA-BI60R ne briši, to je move STB ako ga imaš u svom paketu. Drugo mi ne pada na pamet zbog čega je problem.
Imam 3 uredjaja aktovna i naravno jednu smart tv aplikaciju. I stalno izbaci greska na reprodukciji i krene ono odbrojavanje. Sve ostalo na tv radi odlicno netflix yt.
 
@Mr_Cojko napisao je da ne rade !, a ovo je pixelizacija kod tebe ! ...kaze mi zena da radi normalno HRT gleda neku seriju, ne znam da l prekidaju za vreme olimpijade, pa sam na to prvo pomislio, zbog prekida
 
Jasno. Mi na bivšoj Exe optičkoj mreži imamo 4 HRTova kanala, i na sva četiri su prisutne smetnje i pikselizacija već mesec i po dana. Pisao sam i korisničkoj službi i ništa.
 
Ma rade nesto, evo sad imam info da ne rade FOX HD kanali 24Kitchen i jos nesto iz tog paketa
 
Pozdrav,
Molim za pomoc. Imam problem sa koriscenjem aplikacije super nova na smart tv samsung tu8000 sa tizen operativnim sistemom. Do pre tri nedelje sve je radilo odlicno bez ikakvih problema ali onda mi je gledanje onemoguceno i samo izbacuje gresku greska na reprodukciji. Sve sam pokusao, da restartujem tv, gasenjem iz struje na 30sek,brisanjem pa ponovnom instalacijom aplilacije pa i cak vracanjem na fabricko i nista ne vredi. Internet u stanu mi je od super nove i da na pomenem u istom stanu na istom internetu ali na lg tv smart aplikacija sve vreme radi savrseno bez ikakvog problem. Ako neko moze da ponudi neko resenje bio bi veoma zahvalan.

Da probaš da instaliraš neku stariju verziju aplikacije. Možda je bilo neko ažuriranje u međuvremenu pa zbog toga pravi problem
 
Ljudi može neki savet?
Za par meseci mi ističe ugovor sa internet provajderom(adsl2+ tehnologija) pa planiram da pređem na kablovskog operatera. Kako je supernova jedini operater na levoj obali Beograda u mom kraju (bivši Kopernikus) prinuđen sam da njega uzmem. Prvi put uvodim kablovsku ali samo internet (50/5) i vidim da se naplaćuje ugradnja. Na šta da obratim pažnju prilikom ugradnje npr. ruter itd.
 
Otkad to, razumeo sam da ako je ugovor na 2 godine, onda plaćaš čini mi se 1 din za svaku uslugu posebno koju uvodiš???
 
Bila je akcija do 30.6 gde se ugradnja ne naplaćuje, jedino da su produžili?! Uzgred, koji ruter dobijam, kakve su brzine , pucanje neta, itd. Planiram najslabiji paket za sada.
P.S. Izvinite na pisanju posta jedan za drugim, prošlo vreme za editovanje 😅
 
@TechSamuraj To je samo za ugovor bez ugovorne obaveze. Cenovnik je standardna ponuda, uslove uz UO možeš uvek da pronađeš u akcijskom cenovniku.

Screenshot from 2021-08-04 11-04-44.png

Osim toga, pozivam @Vicent87 da potvrdi da je priključenje sa UO na single net pakete besplatno kako je skoro postao korisnik single net paketa.

Bila je akcija do 30.6 gde se ugradnja ne naplaćuje, jedino da su produžili?! Uzgred, koji ruter dobijam, kakve su brzine , pucanje neta, itd. Planiram najslabiji paket za sada.
Odgovori na tvoja pitanja zavise od lokacije. Modem koji se daje je Technicolor TC7210 osim ako ga nemaju onda daju TC7200.20 ili Cisco EPC3925. Brzine, prekidi, itd., zavise isključivo od konkretne lokacije na kojoj se nalaziš, pa je najbolje da pitaš komšije koji imaju usluge Supernove da ti daju te informacije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno