Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znam da nisi na supernovi i zato i ne znaš koje su to muke kada imaš neki problem koji treba da reše....borba sa vetrenjačama.....(možda grešim, možda si imao prilike da razgovaraš sa njima)......

Ja nisam kod njih ali njihova optika je dostupna kod mene na selu. Plus slušam redovno o avanturama i bagovima u vezi Supernova OTT usluge. Takođe kao korisnik ZLOrion kad čitam ovde na temi šta se piše više nego očigledno postaje da je Supernova podrška = ZLOrion v2.0.
U ZLOrion rade studenti preko studentske zadruge a gde li se Supernova "snabdeva" ne znam pouzdano ali kontam ako su studenti defintivno nisu ni blizu IT smerova :D :D
 
Prethnodih dana mi jako lose radi internet, cesto puca na po par sekundi pa se vraca.
ili recimo dok gledam neki film/seriju non stop mi prekida i moram da smanjim kvalitet na 2mbps.. a kad radim speed-test prelazi 100mbps..

I nije problem samo u jednom uredjaju nego na svim....

Capture.PNG
 
...a gde li se Supernova "snabdeva" ne znam pouzdano ali kontam ako su studenti defintivno nisu ni blizu IT smerova :D :D
Ne znam ni ja pouzdano ali verovatno imaju članske karte pa su tu za početak da se pokažu, a kasnije za par godina u skupštinu sa Kebarom :)
Napisah ja u temi SBB, ovde gde imam SBB evo treći dan sma bez neta hhahhaa, a toliko sam ih hvalio...
Kad bi mogao neki Frankenštajn da se napravi kombinacija optika Supernova (koja mi nijednom nije pukla) i TV SBB to bi bila puška od provajdera
 
Napravi ko ti brani. Ja sam upario ZLOrion optiku i Eon OTT (i MTS mobilni). I sad ovoga momenta se gleda DVB-T2 pošto nema neta (najavljeni radovi i "mogući kratkotrajni prekidi" od 00 do 06h, ali su poranili 2 sata) :D
 
prekida i kod mene zadnja 2-3 dana, upload uvece nema meri 0.2 ma nepopravlji su
 
Ne znam ni ja pouzdano ali verovatno imaju članske karte pa su tu za početak da se pokažu, a kasnije za par godina u skupštinu sa Kebarom :)
Napisah ja u temi SBB, ovde gde imam SBB evo treći dan sma bez neta hhahhaa, a toliko sam ih hvalio...
Kad bi mogao neki Frankenštajn da se napravi kombinacija optika Supernova (koja mi nijednom nije pukla) i TV SBB to bi bila puška od provajdera
I ja isto SN kablovski net 100/10 i Eon van mreze (bivsi d3i)i to mi dodje 3380dmesecno(sa dva EON SDMC boxa). U stvari i manje.imam jos mesec dva besplatnog neta
 
Kako gledate tv preko kompa, browsera? Jedino vidim da ima android aplikacija koju pokrenem preko android emulatora. Onaj link za logovanje korisnika ima samo informacije o korisniku i paketu, mislila sam da tamo ima opcija gledaj ili tako nesto.
 
BN HD je vracen na SD verziju, ali u nazivu i dalje pise BN HD, misle da niko nece da provali, pa ce tako da nas prave budalama ? Takodje SKY NEWS HD nije u HD rezoluciji, a pise da jeste. Adult kanali pomalo trzaju, izgleda da im se polako raspadna mreza. Paracin ex Kopernikus.
 
BN HD je vracen na SD verziju, ali u nazivu i dalje pise BN HD, misle da niko nece da provali, pa ce tako da nas prave budalama ? Takodje SKY NEWS HD nije u HD rezoluciji, a pise da jeste. Adult kanali pomalo trzaju, izgleda da im se polako raspadna mreza. Paracin ex Kopernikus.
Svi se raspadaju na +40°
Naročito veza Paraćin, Svilajnac, Bor, Zaječar, Boljevac
Mi smo prošli put, zadnji dobili sve kanale na ex.Kopernikusu ( i to tri dana pred zaključavanje.
 
Nisu ni nešto brzi sa dolaskom ekipe za montažu uređaja i obnovu ugovora.Dogovorili se preko call centra,zvali mene.Zvaće vas ekipa da zakaže.Nakon dva dana zvao nepoznat broj ,ja se javim sa druge strane tišina.Nakon 5 minuta zovem sam taj broj dva puta,zvoni do kraja niko se ne javlja.Juče im pišem na messenger kažu ekipa nije vas dobila,hm.Pa ako je tako zašto se nisu javili,izbegavaju odgovor.Inače znaju tako bez dogovora,ekipa da kao zovu za kad ti odgovara a fora sad bi došli.Često to tako.Na kraju ostalo kao zvaće me ponovo,tako mi rekli na messenger.Poslali opet nalog.Bzv.da nisam slao da pitam šta se desilo ,ništa od toga .Umesto sami da jure
 
Nisu ni nešto brzi sa dolaskom ekipe za montažu uređaja i obnovu ugovora.Dogovorili se preko call centra,zvali mene.Zvaće vas ekipa da zakaže.Nakon dva dana zvao nepoznat broj ,ja se javim sa druge strane tišina.Nakon 5 minuta zovem sam taj broj dva puta,zvoni do kraja niko se ne javlja.Juče im pišem na messenger kažu ekipa nije vas dobila,hm.Pa ako je tako zašto se nisu javili,izbegavaju odgovor.Inače znaju tako bez dogovora,ekipa da kao zovu za kad ti odgovara a fora sad bi došli.Često to tako.Na kraju ostalo kao zvaće me ponovo,tako mi rekli na messenger.Poslali opet nalog.Bzv.da nisam slao da pitam šta se desilo ,ništa od toga .Umesto sami da jure
zabole ih za korisnike pogotovo sada kad su skroz na cucli mts-a
drzavna firma , redovno socijalno , plata , godišnji odmor , pa što bi jurili korisnike i da rade po ovoakvom vremenu
 
@spinks Sve to stoji ali monteri rade za podizvođače za 40 000 dinara a pola njih nije ni prijavljeno i prima dosta manje a radi sa "dinamičkim" radnim vremenom 7 dana u nedelji.
 
Svega ima.
Inače bolje je kad pošalju direktno njihove nego podizvođače.
 
Doneli zelene ci kartice i problem
Na 2 starija Samsung tv rade odlicno
Novi Samsung smart tv-ne radi,monter kaze treba ci+ kartica,nemaju je trenutno

ovaj glupi move nema opciju brisanja kanala ?
Koja glupost,nabacali 400 trash kanala i jos zabranili brisanje
Monter kaze nije siguran da li se moze zameniti move za ci karticu

Capture.PNGCaptur89e.PNG
 
Pozdrav. Imam sledecu situaciju posto hocu da prikljucim 4 televizor koji bi radio preko aplikacije pa me zanima da li aplikaciju podrzavaju samo lg televizori ili i neki drugi?
Hvala.
 
Doneli zelene ci kartice i problem
Na 2 starija Samsung tv rade odlicno
Novi Samsung smart tv-ne radi,monter kaze treba ci+ kartica,nemaju je trenutno

ovaj glupi move nema opciju brisanja kanala ?
Koja glupost,nabacali 400 trash kanala i jos zabranili brisanje
Monter kaze nije siguran da li se moze zameniti move za ci karticu

Pogledajte prilog 310637Pogledajte prilog 310638
Onda trebaju da ne daju te koje ne vrše posao.
Inače na mom LG 37 onaj euronjuz i Tanjug kanal ne radi.Crn ekran i nema tona.Samo info šta je trenutno na kanalu.Na Tesli rade,isto Cl kartica.Sad ne znam razlog,dal je do možda codeca nekih ili drugo nešto.Nemam pojma.Doduše nisu mi nešto ni važni ti kanali
 
Koliko neko treba da nema mozga pa da nasedne na ovako glupu prevaru?Dajem ti na poklon telefon od 1000e a tražim da uplatiš poštarinu od par dolara...Neverovatno...Još i poštarina od par dolara na DHL!!!Najveća fora što ima onih koji će da natrče...
 
Ima jedan model Fox sa LG webos pa verovatno zbog toga može.

Obrisao čovek post pa odgovor visi...Neka epidemija brisanja postova kad se ispališ na brzinu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno