Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rokkr nema vise dzabe. Radi neko vreme pa trazi pretplatu
 
Ko hoce dzabe a da mu nije problem da slusa strane komentatore, moze da proba i preko Kodija i Balkan green ima slobodnih kanala koji prenose EP tipa Zdf, DasErste 1, Rai 1... Koji lepo rade jel nema opterecenja, za razliku od Nove S koja stuca kad se svi nakace...
 
Kada pokušam da gledam tv preko kompjutera napiše mi potrebno je zaustaviti stream na drugom uređaju da bi se ovaj nastavio, na drugom uređaji naravno nema stream. U čemu je problem, inače su mi prijavljena samo dva uređaja na nalog, STB i aplikacija na telefonu
 
Kada pokušam da gledam tv preko kompjutera napiše mi potrebno je zaustaviti stream na drugom uređaju da bi se ovaj nastavio, na drugom uređaji naravno nema stream. U čemu je problem, inače su mi prijavljena samo dva uređaja na nalog, STB i aplikacija na telefonu
Računa se i komp, povezivanje vidiš na nalogu. Svaki put kada se browser ažurira na kompu registruje kao drugi uređaj. Da li pristupaš i sa nekog drugog kompa.
Ovde proveri istoriju spajanja
Inače to je normalan problem koji smo ovde pisali i koji oni ne rešavaju, ali te mrzelo da tražiš da pročitaš 😃🍺 potrebno je nazvati KC i da im kažeš da ti IT struka obriše istoriju spajanja.
 
E ovako, piše broj aktivnih uređaja 2 od mogućih 5, a istorija spajanja pristupano sa 6 uređaja, ok, onda znači rešenje je poziv i brisanje istorije spajanja
 
Upravo sam kontaktirao podršku i kada sam rekao problem pitali su me "kako to mislite da izbrišemo istoriju spajanja " 🙂 uglavnom primili su moju žalbu ali sam jedno 5 minuta morao da objašnjavam u čemu je problem, kao da se nikada do sada nisu susreli sa ovakvom situacijom.
 
Upravo sam kontaktirao podršku i kada sam rekao problem pitali su me "kako to mislite da izbrišemo istoriju spajanja " 🙂 uglavnom primili su moju žalbu ali sam jedno 5 minuta morao da objašnjavam u čemu je problem, kao da se nikada do sada nisu susreli sa ovakvom situacijom.
Objašnjavaš zato jer nemaju pojma niočemu to je normalno i ja se tako s njima natežem, to je zato jer rade ljudi koji neznaju ništa.
 
Posle danasnje messenger konverzacije sa njima, dok su shvatili sta je apolon aplikacija za mobilni, dobijam odgovor da se apolon gleda preko supernova aplikacije.

Prvo smo kao pokusavali sa apolon aplikacijom, da li sam unela podatke kao za supernova aplikaciju i da li sam probala za sifru da unesem 1111. :D

Evo nekih odgovora:

Korisnici koji imaju pakete PLUS MOVE i MAX MOVE se putem aplikacije povezuju odmah. Da li Vam apollon traži podatke? Vaša Supernova.

Da li nam možete proslediti sliku gde Vam se traže podaci?

Poštovani, da li ste uneli korisničko ime i šifru za aplikaciju?

Poštovana, uđite na aplikaciju Supernove, idite u video kup i pored Superstart kliknite. Tu se nalazi apolon. Vaša Supernova.

I probam ja preko supernove, ima tamo apolon samo sto ne radi vecina filmova, ako sam mozda dva nabola da rade. Nagovestila sam da su nekim korisnicima to aktivirali, a vecini ne.
 
Posle danasnje messenger konverzacije sa njima, dok su shvatili sta je apolon aplikacija za mobilni, dobijam odgovor da se apolon gleda preko supernova aplikacije.

Prvo smo kao pokusavali sa apolon aplikacijom, da li sam unela podatke kao za supernova aplikaciju i da li sam probala za sifru da unesem 1111. :D

Evo nekih odgovora:

Korisnici koji imaju pakete PLUS MOVE i MAX MOVE se putem aplikacije povezuju odmah. Da li Vam apollon traži podatke? Vaša Supernova.

Da li nam možete proslediti sliku gde Vam se traže podaci?

Poštovani, da li ste uneli korisničko ime i šifru za aplikaciju?

Poštovana, uđite na aplikaciju Supernove, idite u video kup i pored Superstart kliknite. Tu se nalazi apolon. Vaša Supernova.

I probam ja preko supernove, ima tamo apolon samo sto ne radi vecina filmova, ako sam mozda dva nabola da rade. Nagovestila sam da su nekim korisnicima to aktivirali, a vecini ne.
Ma blage veze nemaju ja se s njima mlatim par dana u vezi toga isto, znači izgubljeni u pojmu i vremenu. I danas mi se javio neki momak koji je odma znao o čemu je reč i navodno prosledio šta treba, pa videćemo.
 
E ovako, piše broj aktivnih uređaja 2 od mogućih 5, a istorija spajanja pristupano sa 6 uređaja, ok, onda znači rešenje je poziv i brisanje istorije spajanja
Hm , meni nista ne detektuju, pristupao sa Linuxa, macOS, i Android (telefon), zabelezili su samo pristup sa telefona.
Evo sa dva kompa gledam upravo pise aktivan Android koji nije aktivan :p
 
Ja kolko vidim zabelezili u 21.maja i 20.juna. A ja gledam svaki dan sa dva uredjaja :p
Evo sad sa dva kompa gledam...
Kada se bude ažurirao browser proveri i tada, ispada da ne smemo da ih ažuriramo kod mene vidiš čim se ažurira bude kao drugi uređaj i kad se još par puta ažurira biće i kod mene problem.
 
Kada se bude ažurirao browser proveri i tada, ispada da ne smemo da ih ažuriramo kod mene vidiš čim se ažurira bude kao drugi uređaj i kad se još par puta ažurira biće i kod mene problem.
Vidis da su zabelezili samo 21.5 i 20.6. I nista vise. A sada samo jedan aktivan i to Android a ima dva i to nisu Androidi :)
Od 21.5. Firefox se azurirao najmanje 2 puta :p
Evo sad cu sa dev verzijom da udjem kao 3. browserom da vidim jel ce da zabelezi. PA cu uci i sa brave :p
 
Evo sada sam se povezao preko aplikacije sa telefona, e to su detektovali :p
Evo sad sta se pojavilo u istoriji, ali nemam nikakvih problema da gledam sa 5mesta.

SM-A105FNAndroid HUB2021 jun 23 01:252021 Jun 23 01:25
  • Detalji zapisa
Firefox 90.0Web2021 jun 23 01:152021 Jun 23 01:16
  • Detalji zapisa
Safari 14.0Web2021 jun 23 01:112021 Jun 23 01:13
  • Detalji zapisa
Safari 14.0.3Web2021 jun 20 06:312021 Jun 22 23:32
  • Detalji zapisa
SM-A405FNAndroid HUB2021 maj 21 06:202021 Maj 21 06:20
  • Detalji zapisa
Firefox 88.0Web2021 maj 21 00:262021 Jun 22 23:37
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno