Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na redu je stigo i ex Gronet sa novu MTS programsku šemu: Na teritoriji Gronet-a ,lokacija Kaluđerica, pojavili se kanali Toxic Folk,rap,rts nauka,kuvo tv, rts klasika, svi kanali tv prva kao i rts 3 u hd kvalitetu i još par kanala kojih nije bilo ...
 
To ne zavisi od operatera vise, vec od lokacije do lokacije. Deo korisnika bivesg Kopernikusa je dobio te kanale jos pre tri nedelje. Jos par dana do 15. juna, bas me zanimaju ti novi super box paketi koji ce biti u ponudi.
 
To ne zavisi od operatera vise, vec od lokacije do lokacije. Deo korisnika bivesg Kopernikusa je dobio te kanale jos pre tri nedelje. Jos par dana do 15. juna, bas me zanimaju ti novi super box paketi koji ce biti u ponudi.
Prokuplje ex-kopernikus i dalje NEMA tih novih kanala
 
To ne zavisi od operatera vise, vec od lokacije do lokacije. Deo korisnika bivesg Kopernikusa je dobio te kanale jos pre tri nedelje. Jos par dana do 15. juna, bas me zanimaju ti novi super box paketi koji ce biti u ponudi.
Mislim da se 15.6. neće desiti ništa, što se tiče kanala. Možda samo dodaju mogućnost dodavanja fiksnog i mobilnig telefona.
A ove kanale će lagano, da im se ne raspadne mreža. Posebno ex.Kopernikus za Bor, Zaječar, Svilajnac, Prokuplje...
Mi smo zadnji dobili sve kanala iz super ponude, dva dana pred zaključavanje svih. SM je sve kanale imala skoro godinu dana pre nas.
Ranije je Berić bio ažuran, pa je objavljivao tabele... A mi iz ovog kraja gledali ko ćelavac u frizerski salon
 
Mene vise zanima da li ce se veceras u 21:00 desiti neko pomracenje 🤔🤔. Iskreno se nadam da nece ali...
 
Ako ga ne bude ne mora javno da se pise o tome. Naci ce se neki fan UG i pisati o tome pa ce ovi preko svojih medija na sva zvona da se zale kako im drzavni operater ,,krade,, prenose koje su oni platili. Gledajte i uzivajte ako bude moguce
 
Onda ćemo svi večeras složno zakukati da je došlo do pomračenja.
 
Ako ga ne bude ne mora javno da se pise o tome. Naci ce se neki fan UG i pisati o tome pa ce ovi preko svojih medija na sva zvona da se zale kako im drzavni operater ,,krade,, prenose koje su oni platili. Gledajte i uzivajte ako bude moguce
Mislis da to tako funkcionise da ce oni cekaju da se neko zali. 🤔🤔😂😂😂
 
Pa kako drugacije?
Salim se,naravno da znam kako funkcionise. Jednostavno ne mora bas svaka informacija da se objavi javno. A oni ce svakako znati sta konkurencija radi.
Opet,prava za prenose su placena i svakako imaju prava da traze zatamljenje kanala.
 
Bor (moj deo grada) od 15h nema internet, tv kanali rade normalno.
Zvao podršku, slušao muziku 15 minuta, javio se operater... Čuje se kuckanje na tastaturi...ali ne zna. Da li ste restartovali ruter.
Jesam. Zamoli kuma koji radi na Djerdapu, da ugasi turbine na 2 minuta.
Prijaviće "naprednoj podršci"
Bravo!!! Gde su mojih 20 minuta života?
 
Bežite od supernove... Klasićni prevaranti... Bio sam 15 - tak godina kod Kopernikus operatera i nije bilo vecih problema čak šta više mogu reći da sam bio prezadovoljan uskugom..Od kada ih je kupio mts počinje hod po mukama,čas imam signal čas nemam, stalno dolaze da refrešuju karticu a dobiti operatera je kao dobitak na lotou. Vrhunac svega je da jednostavno ugase signal pojedinih programa i kada ih konačno dobijem i pitam šta je u pitanju odgovor je da nemaju prava za prenos tog dogadjaja,pa nisam ja potpisao ugovor sa hrt ili tv republike srpske nego sa ovim prevarantima.Jednostavno nikada nemogu znati šta mogu gledati a šta ne jer non stop nesto blokiraju..Ma svašta bih još rekao ali nebih da vredjam. MOJ SAVET SVIMA JE BEŽITE OD OVIH LOPOVA IZ SUPERNOVE JER NEČETE ZNATI KOJE PROGRAME MOŽETE GLEDATI.A O PODRŠCI NETREBA TROŠITI REČI - beskonačno....
 
Umesto "Turkey Italy stream", pretraga je "soccer streams" ako nekoga zanima.
 
Bežite od supernove... Klasićni prevaranti... Bio sam 15 - tak godina kod Kopernikus operatera i nije bilo vecih problema čak šta više mogu reći da sam bio prezadovoljan uskugom..Od kada ih je kupio mts počinje hod po mukama,čas imam signal čas nemam, stalno dolaze da refrešuju karticu a dobiti operatera je kao dobitak na lotou. Vrhunac svega je da jednostavno ugase signal pojedinih programa i kada ih konačno dobijem i pitam šta je u pitanju odgovor je da nemaju prava za prenos tog dogadjaja,pa nisam ja potpisao ugovor sa hrt ili tv republike srpske nego sa ovim prevarantima.Jednostavno nikada nemogu znati šta mogu gledati a šta ne jer non stop nesto blokiraju..Ma svašta bih još rekao ali nebih da vredjam. MOJ SAVET SVIMA JE BEŽITE OD OVIH LOPOVA IZ SUPERNOVE JER NEČETE ZNATI KOJE PROGRAME MOŽETE GLEDATI.A O PODRŠCI NETREBA TROŠITI REČI - beskonačno....

Za to sto ne mozes da gledas nesto sto je svugde normalno zahvalis ovoj banani :D
 
Bežite od supernove... Klasićni prevaranti... Bio sam 15 - tak godina kod Kopernikus operatera i nije bilo vecih problema čak šta više mogu reći da sam bio prezadovoljan uskugom..Od kada ih je kupio mts počinje hod po mukama,čas imam signal čas nemam, stalno dolaze da refrešuju karticu a dobiti operatera je kao dobitak na lotou. Vrhunac svega je da jednostavno ugase signal pojedinih programa i kada ih konačno dobijem i pitam šta je u pitanju odgovor je da nemaju prava za prenos tog dogadjaja,pa nisam ja potpisao ugovor sa hrt ili tv republike srpske nego sa ovim prevarantima.Jednostavno nikada nemogu znati šta mogu gledati a šta ne jer non stop nesto blokiraju..Ma svašta bih još rekao ali nebih da vredjam. MOJ SAVET SVIMA JE BEŽITE OD OVIH LOPOVA IZ SUPERNOVE JER NEČETE ZNATI KOJE PROGRAME MOŽETE GLEDATI.A O PODRŠCI NETREBA TROŠITI REČI - beskonačno....
Nema veze svugde je HRT sada ugašen dok traje utakmica
 
INTV italia.... I onda izaberi inernational tv... Tu ima hrt2 upravo gledam turke koji gube od italije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno