Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Muki.Beograd....Da li si upšte prijavljen za uslugu HBO-GO tj. da li ti je korisnički centar supernove kreirao nalog za HBO-GO.
Bez naloga ne možeš da pratiš HBO-go na zvaničnoj aplikaciji sa play store-a a samim tim kreiranjem i aktiviranjem naloga za HBO-GO od strane kol centra supernove automatski ti se otvara i aktivira paker hbo u video klubu.
Ukoliko nemaš nalog za HBO pozivi ih i trazi da ti aktiviraju.......
Isto to važi za apollon, ma da bi apollon morao sam da povuče aktivaciju jer te sleduje u paketu
Imam hbo aktiviran
 
HBO OD ni kod mene ne radi na telefonu, dok je na "move" sve ok. Samo veoma siromašan asortiman 😃
Ja očekivao da na HBO OD ima sve što i na HBO Go 🙄
 
Evo sad gledao radi uključili su. Nakon što sam juros u 04:10 bio zvao korisnički, proradilo sve. Samo da javim.
 
Sorry moja greška nisam pročitao da je predhodni move box u pitanju što znači da je stari ott box.
U pravu si, tako sam ja na tu foru uzeo 3 dodatna stara ott boxa uz već tri postojeća dvb-c uređaja
Opušteno.
Nego kad sad razmislim,onda kad sam ih odbio i vratio montera.Mogao sam i ja da iskoristim za četiri uređaja .Nije mi onda palo napamet.Bio iznerviran jednim obećano a drugo konkretno kasnije na terenu
 
ne postoji modovana aplikacija za android boxove i android televizore
mozeš samo da instaliraš običnu telefonsku (mobilnu) aplikaciju-skineš je preko googla apk fajl i instaliraš,
ALI nije to to jer ne možeš da koristiš daljinski od tv-a da bi upravljao njome.
moraš da ubaciš na tv-u ili android boxu (gde je budeš instalirao) bežični miš i da se cimaš sa mišem gore dole levo desno.....iritantno i na kraju odustaneš, a i interfejs je loš na velikom tv ekrenanu, jedan kanal zauzima ceo ekran pa ti skroluj dok ne nađeš kanal koji želiš....
sve u svemu negledljivo i neupotrebljivo
 
Mislim i realno da kažem, stvarno bi bili carevi kad bi ažurirali aplikaciju na move boksu i telefonsku, da ima lepši i bolji izgled, lakše upravljanje. Na move boksu da dodaju ručnu pretragu kanala ( da se može napisati naziv stanice). Tako te neke finese.
 
Mislim i realno da kažem, stvarno bi bili carevi kad bi ažurirali aplikaciju na move boksu i telefonsku, da ima lepši i bolji izgled, lakše upravljanje. Na move boksu da dodaju ručnu pretragu kanala ( da se može napisati naziv stanice). Tako te neke finese.
Zar na Move boxu ne postoji opcija da sam preskeniraš kanale....ili se svaki novi kanal pojavi kad ga oni ubace......čisto piitam-zanima me jer ja to sr..nje od boxa nemam.....
 
Zar na Move boxu ne postoji opcija da sam preskeniraš kanale....ili se svaki novi kanal pojavi kad ga oni ubace......čisto piitam-zanima me jer ja to sr..nje od boxa nemam.....
Ja vec dugo trazim ,I ne nadjoh,gospodja gleda Tlc,koji se izgubio sa 285 pozicije ,rekose mi da preskeniram kanale ,jer je prebacen na hd,Ali ni oni u podrsci nisi znali kako ,move je u pitanju.
 
Ja vec dugo trazim ,I ne nadjoh,gospodja gleda Tlc,koji se izgubio sa 285 pozicije ,rekose mi da preskeniram kanale ,jer je prebacen na hd,Ali ni oni u podrsci nisi znali kako ,move je u pitanju.
Nađi u meniju opciju "dvb pretraga" i tu skeniraj kanale
2832fc8b235a131fe9dcb398ba882296.jpgIMG-20210110-000541.jpg
 
Mozda nekome pomogne vezano za MOVE BOX uredjaj:

Brkaš pojmove i zbunjuješ korisnike.
Ovo nema veze s vezom sa MOVE BOXOM..
Ovo je tutorijal kako da gledaš klasičnu telefonsku (mobilnu) aplikaciju supernova tv po tvom na android boxu ili android tv-u.
Ponavljam nema veze sa MOVE BOXOM
 
Možda ćemo je uskoro koristiti.

Izašla Web i mobilna aplikacija Iris (bivši MTS GO). Maksimalan broj uređaja 3.


Aplikacija se automatski ažurira sa Playstora. Radi i za Android i IOS.
 
Poslednja izmena:
Zar na Move boxu ne postoji opcija da sam preskeniraš kanale....ili se svaki novi kanal pojavi kad ga oni ubace......čisto piitam-zanima me jer ja to sr..nje od boxa nemam.....
Nisi razumeo, ja možda nisam lepo napisao ručno da napišeš discovery, i da ti izađe kanal taj, zatim hoćeš da gledaš euro sport kucaš eurosport na to sam mislio.
 
Ja ovde ne vidim opciju za skeniranje kanala osim da namestim vreme za skeniranje dva minuta unapred i sačekam da krene skeniranje.
Ne znam šta da ti kažem tu bi trebalo da skenira kanale gde piše DVB pretraga.....
 
Pa imaš li Move box i jesi li skenirao kanale ručno?
 
Nisi razumeo, ja možda nisam lepo napisao ručno da napišeš discovery, i da ti izađe kanal taj, zatim hoćeš da gledaš euro sport kucaš eurosport na to sam mislio.
U, pa ta opcija promena imena kanala ne postoji ni na običnom dvb-c skymaster resiveru.
Na starijim Globo resiverima je to moglo.
Jedino preko kam modula na TV- možeš da menjaš ime kanala u opet i tu zavisi od tv modela........
 
Šta uraditi kada dođem ovde?
IMG_20210512_170040.jpg
 
Kod mene nema dalje...
 
Ideš na zadnju stavku koja je ovde napisana
 

Prilozi

  • 20210512_170427.jpg
    20210512_170427.jpg
    193.6 KB · Pregleda: 62
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno