Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je piraterija i nije za forum.
Ne znam sto neke korisnike kao mene zezaju sa ovim Move nalogom, 7 dana nisu u stanju da omoguce nalog kao da je to neka nauka a ne par klika misem. 7 dana od kako je ukljucen paket a nalog ne dobijam ali ce zato uredno da naplate sve. Kome ste prijavili ovo njihovo bahato ponasanje?
Samo zapreti da ćeš podneti zahtev za raskid ugovora ukoliko ti ne pošalju u roku od 24h, na osnovu toga što nisu ispoštovali odredbe ugovora i nisu ti omogućili uslugu koja je u sklopu paketa.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
@djalf Pisi zalbu na email, zahtevaj da ti puste uslugu odma i kad konacno stigne podnesi zahtev za umanjenje racuna za onaj period kad nisi imao uslugu.
Ja od skoro tako radim, vidim da zvao il pisao isto bude. Zapisnicari i skretnicari u pRozivnom centru nisu u stanju nista da urade, sve se prosledjuje dalje pa bolje odma napisati sam nego da tvoju zalbu kao "gluvi telefoni" prenose dalje ovi iz pRozivnog centra...
 
Ne znam da li sam propustio informaciju oa pitam da li se doplaćuje usluga tv po tvom uz paket super sve plus move? Da li mogu da se premotavaju kanali bar na move box bez doplate usluge?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne znam da li sam propustio informaciju oa pitam da li se doplaćuje usluga tv po tvom uz paket super sve plus move? Da li mogu da se premotavaju kanali bar na move box bez doplate usluge?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
U tom paketu ti je sve.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Tv po tvom se naplaćuje kao dodatna usluga. Prvih šest meseci je 1din.

https://youtu.be/yh3_XT7XOEQ

Pogledaj reklamu do kraja. Na kraju kaze da je prvih šest meseci 1. dinar
A šta je onda ovo?
33a31acd7547f8b8308757f83a6b65c4.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
A šta je onda ovo?
33a31acd7547f8b8308757f83a6b65c4.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Ok....klikni dole na crveno gde piše naruči i vidi koliko košta tv po tvom.
Ne želim da pametujem ali videćeš posle šest meseci kad ti budu počeli da naplaćuju uslugu......setićeš se ovog posta.....hm...daj bože da grešim.....
 
Poslednja izmena:
Ok....klikni dole na crveno gde piše naruči i vidi koliko košta tv po tvom.
Ne želim da pametujem ali videćeš posle šest meseci kad ti budu počeli da naplaćuju uslugu......setićeš se ovog posta.....hm...daj bože da grešim.....
To sada sve ulazi u paket, a da ih ja i ti ne zbunjujemo neka zovu i provere. Nije im teško. Move ulazi uz paket lepo je napisano.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Tako je Muki slažem se. Koga zanima da li se plaća ili ne neka zove call centar i nek se lepo raspita a ne ovde na forumu neko priča ovako neko onako jer svako različito tumači ono što oni nude i razvlači se priča na 5 stranica i na kraju nema rešenja....zovi te call centar
 
Poslednja izmena:
Ja danas obnovio ugovor i prešao na super par max move i dobio još jedan move uređaj sada imam dva. I brzina neta do 350mb/s

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Od jutros nema usluge u Kumodražu. Kako kažu na Call centru deo Voždovca i Mokrog Luga i zahvaljuju na strpljenju. Toliko od njih. Zna li možda neko o čemu se radi? Kakva su iskustva sa prekidima i koliko obično traju?

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Ja danas obnovio ugovor i prešao na super par max move i dobio još jedan move uređaj sada imam dva. I brzina neta do 350mb/s

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Čestitam [emoji481][emoji481][emoji481] lepo da te služi

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
@Zekovic

Koliko ja znam, to je modem, ne home gateway. Nema wifi uopšte, nikakav.
 
Pustli nalog na email jutros, konacno. Imam Start paket 80Mbit i tu se ne dobija Move box vec samo nalog za aplikaciju ili Web. Niko nije bio kod mene jer sam odradio sve daljinski, vec imam svu opremu koja dolazi.
Radi ok, vise mi se svidja od EON-a i brze radi aplikacija na Androidu. Neki kanali ne rade a u spisku nemam one koji i nemam u mom paketu dok ovi sad otkljucani kao MTV i Discovery Showcase HD su tu i rade.
 
Pustli nalog na email jutros, konacno. Imam Start paket 80Mbit i tu se ne dobija Move box vec samo nalog za aplikaciju ili Web. Niko nije bio kod mene jer sam odradio sve daljinski, vec imam svu opremu koja dolazi.
Radi ok, vise mi se svidja od EON-a i brze radi aplikacija na Androidu. Neki kanali ne rade a u spisku nemam one koji i nemam u mom paketu dok ovi sad otkljucani kao MTV i Discovery Showcase HD su tu i rade.

Da li se na tom paketu aplikacija za Web doplaćuje?
 
Da li ovaj novi move box ima mogućnost povezivanja preko wifi ili ipak samo lan kablom?
 
To sada sve ulazi u paket, a da ih ja i ti ne zbunjujemo neka zovu i provere. Nije im teško. Move ulazi uz paket lepo je napisano.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Pitao sam na fb i kažu da tv po tvom ide uz ovaj paket.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li me sada pošto je uveden MOVE sleduje sa starim paketom super par plus makar aplikacija ili ne? Pošto od 01.01.2021 plaćam istu cenu kao i sa MOVE-tom.
 
Da li me sada pošto je uveden MOVE sleduje sa starim paketom super par plus makar aplikacija ili ne? Pošto od 01.01.2021 plaćam istu cenu kao i sa MOVE-tom.
Zato i imaš mogućnost raskida ugovora bez penala....

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Jel moze link od aplikacije? Ja ne mogu da je nađem.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Jedno teoretsko pitanje...

Ako raskinete ugovor sa Supernovom zbog aktuelnog povećanja cena, da li se plaćaju pogodnosti koje ste imali, recimo 6 meseci po dinar ili se plaća samo poslednji račun?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno