Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedini kvalitet kanala N1 za ljude koji ne koriste baš internet( a to je uglavnom samo starija populacija)je što je protiv vlasti i što je jedini (ako izuzmemo neke lokalne kanale). Nemaju oni ništa epohalno, forsiraju neke "zapadne vrednosti" koje se meni lično uopšte ne sviđaju...ako su protiv nečega protiv čega si i ti, to ne znači da su ok. Ako je samo za njega cena 50 din to je stvarno mnogo za takav kanal (jeste 50 din samo po sebi ništa ali kada se pomnoži sa par stotina hiljada...). Sve je ovo slika i prilika života u Srbiji, državi gde su građani na xy mestu što se tiče sigurnosti u bilo čemu pa tako i u ovome koja god da je bila vlast a verovatno i ko zna koliko u budućnosti ko god vladao...tužno ali istinito
 
Mislim da je rešenje jednostavno, ali uvek se umeša politika npr SK paket plus N1 mesečno toliko, ko voli neka plati, tako i obrnuto, ko hoće Arena plus još neki kanal vlasništva Telekom i eto

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ja taj N1 nisam pustio 2x u zadnjih godinu dana.....

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Pa ovo je smejurija [emoji16][emoji23] kao prodaja na pijaci uzivo.
Najbolja tema na Benchmark forumu ubedljivo od 2011. godine od kada sam član.



Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ne gledate ni parove ni zadrugu ali gleda 1-2 miliona! Samo!

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Da li je još nekome srpska verzija Nickelodeona (poz. 200), zamenjena češkom?
 
Pa ovo je smejurija [emoji16][emoji23] kao prodaja na pijaci uzivo.
Najbolja tema na Benchmark forumu ubedljivo od 2011. godine od kada sam član.



Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Ozbiljno preti da pomuti slavu makareni i prelasku Premijer lige na Arenu, kilometarski pistovi i ugovori, prosto tada nisi stiga sve da iscitas...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Da li je još nekome srpska verzija Nickelodeona (poz. 200), zamenjena češkom?
Jeste, eno ga klinac nervira se. Preskenirao i ima dva Nickelodeona, ceski i engleski. Ne znam sta je u pitanju...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Sad nije bilo signala, pa onda sad nema zvuk na rts1 i rts 2. Nesto rade definiti no ...
 
Jesi procitao do kraja? To su cene za pojedinacne kanale i naravno da nece niko dati tolike pare za njih, ali dole imas i cenu za sve te kanale u paketu koja je 2,5 evra a N1 nije u njemu i verovatno i ne zeli da bude jer smatraju da su vredni kolko traze.
Naravno, pročitao sam i u pravu si, ali u nekom Supernovinom jučerašnjem obaveštenju na B92 pročitao sam da United Media za ceo paket (bez Nove S i Nove Sport) traže 2 evra po korisniku.
 
Jeste, eno ga klinac nervira se. Preskenirao i ima dva Nickelodeona, ceski i engleski. Ne znam sta je u pitanju...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

U pitanju je nesposobnost zaposlenih u SN. Zvao sam ih, kao proverice u cemu je problem.
Naravno, prvo su me ubedjivali kako sam ja promenio audio jezik.
 
Ahahaha tipican njihov odgovor, nemaju pojma pa prebacuju krivici na nas...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
^^
Ako uzmete te cene u obzir onda N1 najvise sto moze da vredi je onih 20 centi koliko u proseku kostaju pojedinacni kanali, ali svakako oni mogu da traze koliko misle da mogu da dobiju.

Sustina je da ova njihova ponuda nije ono sto je telekom u opste trazio da kupi.
telekom trazi paket kanala a ne samo N1
 
Poslednja izmena:
A sta se desilo sa Cinestar tv kod mene nestao ili su ga prebacili na drugu frek. ?
 
Kakav smo mi narod niko ne spominje sto su ubacili 5 kanala ( 4 cinestar i toxic) ali kad se ukine nesto haos. Nemojte me svatiti pogresno i ja sam iznerviran zbog gubitka sk jer samo to i gledam, nego sam naveo poredjenje.
 
Ja ni ne znam šta to ima na novoj s i nova sport. Zašto bi baš ti kanali privlačili korisnike?
Korisnike privlači internet. Ko pogleda cenovnike SBB-a i Supernove videće da upravo internet vuče televiziju.
Cene interneta i brzine kod oba operatera su obeshrabrujuce da se uzme solo usluga. Tako da je televizija kukavičje jaje. Bukvalno ti uvaljuju televiziju. A i telefoniju pride.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Pa samo emisija "Među nama" vredi te pare, a da ne pričamo veče sa Ivanom Ivanovićem i od februara Zoran Kesić i 24 minuta! A nova sport sve same ekskluzive. Ova 2 programa vrede nego svih ostalih 200 u ponudi!

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Ima milion filmskih kanala i to se može uvek ubaciti. Kako misle da ubace Euro ligu? Euro kup? Premier ligu? Špansku ligu? Tenis? F1? Utakmice nacionalne reprezentacije?
I SK nije tamo neki levi kanal, nego skup kanala zbog koje korisnici većinom potpisuju ugovore.
Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa tobom i ja sam isfrustriran zbog toga nego glasno razmisljam.
 
Vratio se i cinestar, audio na nick se vratio a i zvuk na rts.
 
Ja sam i dalje ubeđen da će se oni dogovoriti, i da je ovo neki marketinški trik
 
Jedno je sigurno, ako sad ne padne dogovor, ovakva situacija će ostati i narednih sigurno 5 godina, možda i više. Jer država se neće mešati, boli ih uvo da regulišu obavezu da svi imaju sve sportske kanale.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa samo emisija "Među nama" vredi te pare, a da ne pričamo veče sa Ivanom Ivanovićem i od februara Zoran Kesić i 24 minuta! A nova sport sve same ekskluzive. Ova 2 programa vrede nego svih ostalih 200 u ponudi!

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
Vece sa Ivanom, je odavno postalo sund i kic, nesto u rangu Mariceve emisije na Hepiju, toliko degutantno, iritantno, neukusno...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ja taj N1 nisam pustio 2x u zadnjih godinu dana.....

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Ja nisam ni 1x pustio ono djubre od pinkovih kanala pa slobodno mogu da ih skinu, jos cu da castim...samo sto ni ja ni ti nismo reperi sta bi trebalo ili ne da se skida sa ponude
 
Poslednja izmena:
Pa samo emisija "Među nama" vredi te pare, a da ne pričamo veče sa Ivanom Ivanovićem i od februara Zoran Kesić i 24 minuta! A nova sport sve same ekskluzive. Ova 2 programa vrede nego svih ostalih 200 u ponudi!

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
Možda tebi. Nikad čuo za emisiju Među nama. Ivana ne gledam. Kesica pogledam ponekad na youtube.
Nekako sam više internacionalno nastrojen.
Sve te televizije su previše lokalne.
HBO mi takodje nije od koristi jer sam uglavnom sve gledao što se daje na njemu.
A to je u suštini jedini premijum kanal/kanali.
I možda sportski za one koji vole sportove sa loptom i klađenje.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno