Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јесте, али опет то није то, корисници мт:с-а ће и даље бити ускраћени за СК канале, без обзира што "Супернова" која њима припада их је уврстила у своју понуду.
 
A i pitanje je koliko će dugo trajati, sad kada su deo mts-a. verovatno samo do isteka trajanja ugovora za SK.
 
Evo spiska kanala:

spisak.jpg
 
Drug, dve godine sam molio i kukao da krenu u blokove....Mnogo sam dosadan bio...[emoji23][emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Hahahaha ... daj ne zajebavaj :D

SBB i MTS su najbezobrazniji jer su monopolisti. Neko je napisao da ce biti dva provajdera, ne ... bice 1 samo i to MTS, mozda i posta. To sto si ti nekom poznaniku ili salter boju bio dosadan ... nemam komentara. Planovi se prave po nekoliko godina unapred. Negde si napisao o nekakvim 'dogovorima' sto je obicna glupost. I jedni i drugi su se rasirili po NBG-u kupovinom operatera, isto sto sada MTS radi. To sto su neozbiljni ... ali bas svi, to je druga stvar. Imas EON box ... ne, imas boxic, malo djubrence za koje su te odrali 7000 din. Ja 200/20 placam 1600 din. Najbolja varijanta je Orion optika + PTT kablovska. A najbolja opcija su andoid box i dobra lista. Te 'sportske' opcije nasih operatera, pogotovu raspale arene sa prvenstvom bocanja padaju u vodu, kad imas opciju svakog dana gledati NBA tekmu po zelji u full HD ili 720 bez seckanja. O filmovima je glupo govoriti, svi ti HBO i Cine gube smisao ... sem ako nisi u fazon fledati nesto sto ti drugi namece. MTS ce i ovde profitirati jer ce u jednom trenutku oboriti cene i pojesti sve ostale ... isto su uradili i sa ADSL-om.
 
A i pitanje je koliko će dugo trajati, sad kada su deo mts-a. verovatno samo do isteka trajanja ugovora za SK.

Ne verujem. Supernova nije MTS, vec ogranak kao i sto je onaj metro bio ogranak RV-a, nudio optiku i drugaciju programsku semu od RV-a. Drugaciji broj fona. Izbacivanje SK-a iz opcije bi ljude oteralo u MTS jer je pojeo grad i ima najjeftiniju tv ponudu
 
Ne verujem. Supernova nije MTS, vec ogranak kao i sto je onaj metro bio ogranak RV-a, nudio optiku i drugaciju programsku semu od RV-a. Drugaciji broj fona. Izbacivanje SK-a iz opcije bi ljude oteralo u MTS jer je pojeo grad i ima najjeftiniju tv ponudu

Vreme će pokazati.
 
Hahahaha ... daj ne zajebavaj :D

SBB i MTS su najbezobrazniji jer su monopolisti. Neko je napisao da ce biti dva provajdera, ne ... bice 1 samo i to MTS, mozda i posta. To sto si ti nekom poznaniku ili salter boju bio dosadan ... nemam komentara. Planovi se prave po nekoliko godina unapred. Negde si napisao o nekakvim 'dogovorima' sto je obicna glupost. I jedni i drugi su se rasirili po NBG-u kupovinom operatera, isto sto sada MTS radi. To sto su neozbiljni ... ali bas svi, to je druga stvar. Imas EON box ... ne, imas boxic, malo djubrence za koje su te odrali 7000 din. Ja 200/20 placam 1600 din. Najbolja varijanta je Orion optika + PTT kablovska. A najbolja opcija su andoid box i dobra lista. Te 'sportske' opcije nasih operatera, pogotovu raspale arene sa prvenstvom bocanja padaju u vodu, kad imas opciju svakog dana gledati NBA tekmu po zelji u full HD ili 720 bez seckanja. O filmovima je glupo govoriti, svi ti HBO i Cine gube smisao ... sem ako nisi u fazon fledati nesto sto ti drugi namece. MTS ce i ovde profitirati jer ce u jednom trenutku oboriti cene i pojesti sve ostale ... isto su uradili i sa ADSL-om.
To što kažeš da je glupost je nešto što je apsolutno tako bilo. Svaki put kada sam proveravao da li se išta promenilo u tom smislu, nailazio sam na isti odgovor. Nisu želeli da ulaze kod mene jer sam u delu bloka koji pokriva Radijus Vektor...Ti to nazovi kako hoćeš...A što se tiče boxica, u performanse istog nisam zalazio ali ti kažem da KODI leti na njemu, ni jedan jedini bug nisam imao, od novembra prošle godine kada sam i uveo SBB optiku. U drugoj sobi gde mi je D3 mini imam zver od Android boxa i apsolutno nikakvu razliku ne vidim. O 7000 dinara za koje kažeš da su me odrali, apsolutno nemam pojma o čemu pričaš, niti sam ja to plaćao već sam kao korisnik to dobio na poklon, što u ugovoru/ponudi i piše. Tamo gde se slažem sa tobom je da treba uzeti samo NET i kupiti dobar android box, instalirati KODI i sa Green addonom zavrsavas celu priču što se televizijskih kanala tiče...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
E, poklon. I Vule je povco penzije. :D Nema poklona tebra. Ako ne moras da ga vratis, kupio si ga kroz tu cenu. Znaci ako vrisne, to ti je. Ako moras da vratis, to je vec druga stvar i moraju ga zameniti.Razovor sa baticama nasih operatera je isti kao razgovor sa simpanzama, znaju da nema, ne znaju oce li pa im je bolje i da kazu nece nikad jer su na minimalcima.
Balkan addon zavrsava pricu samo ako imas bekap kablovsku sa najsiromasnijim sadrzajem koji gledas. Recimo RTS 1,2,3, SK (ako pratis sport) i Animal planet (antistres). Mnogo bolju pricu mozes odraditi samo sa netom i placenom TV listom.
 
E, poklon. I Vule je povco penzije. :D Nema poklona tebra. Ako ne moras da ga vratis, kupio si ga kroz tu cenu. Znaci ako vrisne, to ti je. Ako moras da vratis, to je vec druga stvar i moraju ga zameniti.Razovor sa baticama nasih operatera je isti kao razgovor sa simpanzama, znaju da nema, ne znaju oce li pa im je bolje i da kazu nece nikad jer su na minimalcima.
Balkan addon zavrsava pricu samo ako imas bekap kablovsku sa najsiromasnijim sadrzajem koji gledas. Recimo RTS 1,2,3, SK (ako pratis sport) i Animal planet (antistres). Mnogo bolju pricu mozes odraditi samo sa netom i placenom TV listom.
Ja koristim poslednji Green (update s vremena na vreme obavezan) plus Phoenix TV addon....Sve Arene HD, Sport klub HD rade besprekorno. Posebna priča je Joker Sport addon koji je u sastavu Green-a, znači apsolutno svi Bein HD kanali rade savršeno a u istom imaš sve što može da ti padne napamet od svetskih sportskih kanala, u HD rezoluciji...Plaćao listu ili koristio sve to na ovaj način je stvar izbora, ali i dalje sam pri stavu da je SBB trenutno nešto najbolje što imamo u ponudi, optika isključivo...

A za box kao poklon ili ne, ako su tih 7000 ubacili u cenu ovog paketa sa 300mb/s po ceni od 3000 dinara...e pa neka su....[emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa baš lepo....Falim te Bože što sam od njih otišao pre dva meseca, to je bivši radijus Vektor. Videćeš koje cene će biti, veruj mi, katastrofa. Ja sam SBB cekao 2 godine i napokon dočekao, sa sve optikom. Odnos cena/kvalitet ubedljivo najbolje i najpovoljnije na našem tržištu. 3000 dinara plaćam paket sa 300mb/s net, 160 kanala i 56 HD kanala, sve Cinestar HD kanale i sve HBO kanale ali HBO je besplatan samo prvu godinu ugovora...Plus EON box, koji televizor pretvara u android TV, pa sada napokon imam i KODI na TV-u, plus D3 mini na još tri televizora koja imam u stanu. Sličan paket u MTS-u košta 6000+ dinara. Znači to je sramota za državu sta rade ovi iz MTS-a sa cenama. O MTS TV Go aplikaciji neću ni da trosim reči (imam i to, uzeo sam od druga da bi mogao da gledam Arene), iza EON aplikacije su dve svetlosne godine. Da me vi ljudi pogrešno ne razumete, ja ne navijam ni za koga ali kao krajnji korisnik vam govorim da ako imate iole šanse da uzmete SBB ali isključivo optiku, nemojte da se uopšte razmisljate...Za sada ubedljivo najbolji kablovski operater u Srbiji...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

SBB optika jos uvek ne postoji u Bg. Samo su Novi Sad i Subotica giga gradovi.
 
koja lolcina sto pise na toj listi kanala
sk 4,5,6 HD
a ti kanali za sada postoje samo u SD formatu slike...
 
Moj paket još ne možeš da vidiš na sajtu...Biće uskoro...Prvu godinu plaćam 2000, drugu 4000...Tako da sam namerno stavio 3000, što kad saberes i oduzmes i jeste ta cena.

Prva slika je naziv paketa, druga je brzina wifi-a u stanu:
d95c51bf5ca8a2f7a3ffe482df9a9e7b.jpg
1d8374ac58aede1598a9023c8abed456.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

dzabe ti i brzina 1000/1000 ako si natovan. mozda nisi ti ali jedan deo korisnika jeste...
 
Malo bolja slika i cene novih paketa Kopernikusa sa kojih prelaze stari korisnici...

SUPERNOVA Programska Sema-page-001 (1).jpg

03-29-2019 13;12;48.jpg

7aee8f863efe70c0cfdb1cb76476693e.jpg

Ima tu nerazumnih cena, isti paket a dve cene zavisno sa kog paketa prelazi korisnik...
Kako moze biti isti paket a razlicita cena, van pameti?
 
SBB optika jos uvek ne postoji u Bg. Samo su Novi Sad i Subotica giga gradovi.
Оптика и гига градови немају никакве везе једно с другим, план је да баш гига пакети иду коаксијалцем. А од оптике су скоро па одустали.
 
Bas naprotiv, SBB-u je optika prioritet sad za nove zgrade, gde vec postoji coax ici ce se na hibridnu mrezu... I postoji optika u BG ;)
 
Tako je! U Beogradu postoji SBB optika u novijim zgradama, sagradjenim u prethodne dve tri godine. Primer je naselje A Blok kod Delta sitija.
 
Јесте, а развој оптике најављују овим:
SBB najavljuje prve GIGA gradove

Daljim razvojem Docsis 3.1 tehnologije na postojećoj mreži, SBB će imati mogućnost pružanja brzina interneta do čak 10Gbps.
Ја под оптиком подразумевам FTTH, те хибридне мреже су већ дуго у оптицају. Код мене је оптички кабл прошао поред моје зграде и убачен у суседну где је ново чвориште ... па има 5-6 година.
Јесу пре неколико година кренули са FTTH уместо FTTB који је првобитно био у плану али мислим да се враћају коакцијалцима, осим ако нема неки Docsis 3.1 за оптичке везе. Не знам да ли и сада уводе оптику до станова, јесу неко време али мислим да неће више. Или грешим? Некоме су у последњих пар месеци увели FTTH?
 
Gresis, uvode optiku do stana, FTTH, upravo se rade radovi na podrucju NBG, hotel YU... doduse ide poprilicno sporo ali ide optika do stana... nema Docsis 3.1 za optiku naravno :) ali da ne idemo dalje u off...
 
SU PER NO VA nije tema za sbb, oni imaju svoju temu...
 
4 strane..... od toga DVA posta su samo o naslovu teme.....
 
Koja dva?
 
Prvi i pocetni :)
 
Albert je bio u pavu sto se tice relativnih stvari. Ovo je najbolja ponuda, ali izbaci SK i postaje najgora ponuda. :D
 
Posto vidim da je u sastav novog kablovskog operatera usao i AVcom ciji sam korisnik interesuje me da li moram da sklapam nov ugovor ako je istina da ce biti i SK i N1? I ima li neko ko je korisnik AVcom-a da je poceo da koristi usluge ovog novog operatera?
I gde mogu da se vide ti paketi?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno