Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
blago tebi, a jel ih placas dodatno, jer taj exe-net je u vlasnistvu telekoma?
 
Treba mi mala pomoć. Na kojoj poziciji se nalazi program BALKAN TRIP?
 
Kod nekih prijatelja se izgubio program BALKAN TRIP. Bio je na poziciji 30 ali sada više nema ništa na poziciji 30. Šta li može biti?
 
Zavisi koji si grad i kakva je opticka mreza u tvom kraju, raspitaj se prvo kod komsija i u okolini kako radi pa odluci a i to je sve relativno, kako kod koga. Uostalom imas 14 dana probnog perioda pa ako ne radi dobro doviđenjce ☺️

Ja sam obnovio ugovor (bio sam exe net) pre nekoliko dana za plan 2L za 14 meseci po 1 dinar na staroj exe net optici i sve radi savrseno samo su mi zamenili dali novu opremu Huawei HG8245W5-6T ONT i Move box.

Imam i ja SBB van mreže i jedino što imam Novu S, N1 i SK a i to je rešivo sa m3u listama tako da je sve stvar izbora.
Beograd, Lestane. Mada opet videcu jos, posto opet ne znam koliko je sigurno da moze optika, meni drugar koji radi tamo kaze da mu je tehnicar rekao da moze optika, cale zvao raspitao se oni kazu ne moze. Iskreno, pojma nemam ko od komsija ima Supernovu jer je ovde SBB 15+ godina. Opet me brine to sto se iz okoline dosta njih zalilo na supernovu, ocajna podrska, baguje televizija itd, a opet kad sam pitao drugara jer mora bas supernova, on mi kaze da je isti djavo jer je sve to telekom i svi oni koriste istu opremu
 
Ono što bih ja uradio u takvoj situaciji, da ne znam ko od komšija ima SN, je molba na papiru da mi se jave na taj i taj broj komšije koje su na SN i da prenesu svoja iskustva ili da na papiru prenesu iskustva i ubace u sandučić. Tu molbu zalepiš na ulazna vrata zgrade.
Ako živiš u kući, nema druge osim šetnje po komšiluku i propitivanja.
 
Cao drugari, jel bi mogao neko da napise frekvencije za ova 4 kanala:
Premier League TV, Arena Sport 9, 10 i Blic TV?
 
Mogu samo delimicno da pomognem posto nisam korisnik SN-a, Premier Ligue je na 514000 ova tri kanala su novija pa nisam imao prilike da vidim na kojim su freq.
 
Treba da mi dodju ovi iz supernove za koji dan da mi prikljuce fiksni koji sam prebacio iz telekoma, pa me zanima jel ovi razvlace telefonski kabal do mesta gde hocu posto mi modem i fiksni nece biti na ustom mestu.
 
Treba da mi dodju ovi iz supernove za koji dan da mi prikljuce fiksni koji sam prebacio iz telekoma, pa me zanima jel ovi razvlace telefonski kabal do mesta gde hocu posto mi modem i fiksni nece biti na ustom mestu.
Ne, daju ti bežični aparat, čiju bazu zakače za modem samo a slušalicu posle punjenja možeš da nosiš gde ti hoćeš u stanu, kući...
 
posle zamene move uredjaja kada se isti ugasi ostaje zelena signalizacija -_- jel zna neko kada da namestim da bude klasika crvena
 
Blic TV na istoj poziciji kao i Studio B? Na supernovaott.rs se ne može naći među kanalima osim pretragom, redom idu Bloomberg, Studio B i Palma.
Klasična sabotaža. Zna Jeca da će Ceca i deca probiti sve rekorde gledanosti pa se služi jeftinim trikovima.:cautious:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno