Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekli-kazali. Nigde ne piše da oni sa pravom na Apollon u video klubu imaju pravo na to i preko Apollon aplikacije ili da nemaju.
Prvi put sam za tu mogućnost video baš u ovoj temi.
U mom tarifnom paketu(SN super par) je pisalo apollon kao i za HBO. Znaci bilo je navedeno kao zasebna usluga.
To sto su se oni zajebali ili jednostavno pilicare je njihov problem.
 
Uzeo nov LG tv, stavio CAM modul iz starog i isao full scan, nasao 377 kanala i ne secam se koliko radio.. Je l' to u redu? Inace sam na basic pretplati.

Takodje da li je bolje da imam modul ili da uzmem move box, jer imam karticu i stari box za neki stari tv?
 
Poslednja izmena:
inače jel raskidao neko ugovor sa supernovom skoro?
meni u poslovnici tvrde da moram da platim sve do isteka ugovora (što koliko se sećam više ne sme?)
 
inače jel raskidao neko ugovor sa supernovom skoro?
meni u poslovnici tvrde da moram da platim sve do isteka ugovora (što koliko se sećam više ne sme?)
Placas mesece koje si dobio za 1dinar
 
nisam dobio nista za dinar, dobio sam 3 meseca 50%, znaci placam ostalih 50% tih 3 meseca
 
Tako je. Vataju jos korisnike na staru foru
 
Jel znaš koji je to član zakona ili kojim rešenjem ja mogu da se pozovem na to u slučaju da nastave da me "ucenjuju"
 
Piši Efektivi ili ih nazovi i sve ce ti objasniti , a ako se učlaniš i sve će ti oni napisati
bar je teko bilo kada sam raskidao ugovor sa superSra.em
NAJJJGORI su KDS operateri
 
Jel znaš koji je to član zakona ili kojim rešenjem ja mogu da se pozovem na to u slučaju da nastave da me "ucenjuju"

Mozes odmah sa kontaktiras Ratel pa ce oni da ih nateraju
 
Zvao sad da pitam za uslove Super plan 2 XL paketa od 4500 din mesecno, kaze mi operater da samo 2 uredjaja za gledanje tv-a ulaze u cenu paketa i da za druga 2 treba da doplatim po 300 din. Da li je moguce da za 4500 din omogucavaju gledanje samo na 2 tv-a?
 
Ја мислим да они и немају пакете где нуде више од 2 move уређаја. Максимално је 4 али друга два плаћаш по 300 динара. Мени су јуче увели и на другом тв-у сам инсталирао смарт апликацију (због премотавања) и изгледа као на уређају, мада је слика преко мove-а боља. Чак више личи на ЕОН него на Ирис, што је добро. Иначе ко је на мтс-у пребацивањем на другог члана домаћинства дају 14 месеци за динар.
 
Moze i treci gratis, ja tako dobio, trazio prilikom obnove ugovora da mi ostane na 3 tv, kaze moze, 2 dobijate, a treci kao akcija 1 din 24meseca...
 
Zvao sad da pitam za uslove Super plan 2 XL paketa od 4500 din mesecno, kaze mi operater da samo 2 uredjaja za gledanje tv-a ulaze u cenu paketa i da za druga 2 treba da doplatim po 300 din. Da li je moguce da za 4500 din omogucavaju gledanje samo na 2 tv-a?
Šta se buniš, prošao bi odlično. Umesto 1xMOVE i 1xCAM/STB možeš uzeti 2xMOVE. Specijalna ponuda.:)

Moze i treci gratis, ja tako dobio, trazio prilikom obnove ugovora da mi ostane na 3 tv, kaze moze, 2 dobijate, a treci kao akcija 1 din 24meseca...
Ti si imao po starom pre obnove. Zato je tako, da ti olakšaju tranzicioni period.:sneaky:
 
Ti si imao po starom pre obnove. Zato je tako, da ti olakšaju tranzicioni period.:sneaky:
Obnovio pre 10ka dana, na prvu je bilo tako da po novom sleduju samo 2, kad sam odbio produzenje ugovora, oni na drugu ponudili to uz 3 meseca gratis, to je najvise sto sam izvukao posle mrkotrpnih i iscrpnih pregovora... 🤣🤣🤣
 
Ne moduje se,ostaje fabricki softver ali se doda par aplikacija.Imate posebnu temu za to na ovom forumu.
 
Kad krene"Ceca & deca" ispricacu vam jedan istinit dogadjaj iz 1996/97, ne secam se tacno koje godine, zbog kojeg sam siguran da vreme realiti programa kod nas tek pocinje ulazi u svoj vrhunac gledanosti.
Eve ti je srpska majka, spremaj polako recitaciju.:giggle:
 
Valja li sta ovo? Preko drugara mogu da uzmem za 1 dinar 14 meseci super plan 3 xl uz jos neke povlastice, optika, tv i fiksni. Pa me zanima kako se optika pokazala, valjaju li stb uredjaji, posto od dosta njih cujem price, izmedju ostalih od mog caleta, da su njegove kolege uzimale od supernove i da je brljavilo, pa su raskidali ugovore. Svakako imam ugovor u sbbu do maja, pa koliko toliko mogu da odaberem eventualno sta mi je bolje
 
Valja li sta ovo? Preko drugara mogu da uzmem za 1 dinar 14 meseci super plan 3 xl uz jos neke povlastice, optika, tv i fiksni. Pa me zanima kako se optika pokazala, valjaju li stb uredjaji, posto od dosta njih cujem price, izmedju ostalih od mog caleta, da su njegove kolege uzimale od supernove i da je brljavilo, pa su raskidali ugovore. Svakako imam ugovor u sbbu do maja, pa koliko toliko mogu da odaberem eventualno sta mi je bolje
Zavisi koji si grad i kakva je opticka mreza u tvom kraju, raspitaj se prvo kod komsija i u okolini kako radi pa odluci a i to je sve relativno, kako kod koga. Uostalom imas 14 dana probnog perioda pa ako ne radi dobro doviđenjce ☺️

Ja sam obnovio ugovor (bio sam exe net) pre nekoliko dana za plan 2L za 14 meseci po 1 dinar na staroj exe net optici i sve radi savrseno samo su mi zamenili dali novu opremu Huawei HG8245W5-6T ONT i Move box.

Imam i ja SBB van mreže i jedino što imam Novu S, N1 i SK a i to je rešivo sa m3u listama tako da je sve stvar izbora.
 
To za uređaje daju sad samo dva. Samo zavisi od paketa dal je od ta dva 1xmove i 1x cam modul ili skymaster. Za tri uređaja ostaje starima uz obnovu ugovora. Ranije bila doplata 300din za cetvrti tv(uređaj za gledanje). Lopovi, mora se naplati Premier liga. Plus, završili su to što su imali. Privukli previše korisnika, dosta davali za 1din mesece i itd
 
Apsolutno razumem ogorčene korisnike koji su imali ili imaju problema, i ja sam onda kada su ukinuli N1 i ostale kanale raskinuo ugovor bez penala uz pomoć Udruženja potrošača Efektiva koji su mi poslali obrazac sa članovima zakona i uveo Exe Net optiku koja je svih 24 meseca radila savršeno bez ikakvih problema i kada sam čuo da je exe net prodat uhvatla me frka jer nisam imao tada na mojoj lokaciji drugog optičkog provajdera ali se se sve fino lepo završilo pa ću sada videti sa supernovom na exe net optici kako ide a za sada ide savršeno a i to mi je objasnio drug serviser monter da mi koji nismo imali problema sa exe netom nećemo ni imati sada sa supernovom na istom optičkom kablu 🙂
 
Apsolutno razumem ogorčene korisnike koji su imali ili imaju problema, i ja sam onda kada su ukinuli N1 i ostale kanale raskinuo ugovor bez penala uz pomoć Udruženja potrošača Efektiva koji su mi poslali obrazac sa članovima zakona i uveo Exe Net optiku koja je svih 24 meseca radila savršeno bez ikakvih problema i kada sam čuo da je exe net prodat uhvatla me frka jer nisam imao tada na mojoj lokaciji drugog optičkog provajdera ali se se sve fino lepo završilo pa ću sada videti sa supernovom na exe net optici kako ide a za sada ide savršeno a i to mi je objasnio drug serviser monter da mi koji nismo imali problema sa exe netom nećemo ni imati sada sa supernovom na istom optičkom kablu 🙂
a kako sad gledas 'N1 i ostale'?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno