Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra stvar je što su ubacili pretragu koja funkcioniše i za TV i video klub. Nervira me što dugme "omiljeni kanali" na daljinskom nema više tu funkciju nego moram da listam u kategorijama. Sve u svemu nije loše.
 
Dobio update za novi move bez pahuljice.
Čini mi se i da je slika bolja na pojedinim kanalima nego ranije.
 
Poslednja izmena:
Uh, to je stvarno ozbiljna zamerka, morali bi to da reše nekim narednim update-om.
 
Za sada jedina zamerka je što kad se traži neka emisija koja je bila npr u prošlu subotu nema više da se izabere subota već se mora sve listati u nedogled .
Da, ovo i meni smeta ali sam nasao rešenje. Stisneš EPG dugme, pa BACK, i pojave ti se dani, pa tako možeš da biraš. (tako je na ott boksu, vidim da je izgled isti i na move).
 
Imam jednu nedoimicu,dobio sam ponudu iz supernove za 1000 din za super tv plus(znaci samo tv) na dve godine i SUPER PAR tv i net za 1700 isto na dve godine.
Delluje mi jako povoljno pa ne znam da li da prihvatim?
Sad me zanima vredi li ta supernova ista jer uglavnom sam nailazio na negativne komentare?
Komsija u zgradi je pre nedelju dana ubacio taj SUPER PAR i kaze da mu sve radi bez bilo kakvih smetnji. Inace iz Subotice sam,a ovde masovno sad potpisuju ugovor sa njima jer je kao sto svi znamo postu net preuzeo telekom.
 
Uh, to je stvarno ozbiljna zamerka, morali bi to da reše nekim narednim update-om.
moja zamerka je ta što su ovim novim updateom zeznuli-isključili prevod-titlove na kanalima: dorcel tv; dorcel xxx; hustler tv; brazzers; private; babes...
probao sam milion puta da restartujem ali opet isto....nema pa nema
nadam se da će sledećim updateom srediti to i vratiti nazad prevod-titlove na tim kanalima
ne znam kako je kod vas ali ja sada nemam prevod na tim kanalima
ukoliko ne vrate ja raskidam ugovor sa njima jer šta će mi kanali bez prevoda........:mad:
aj u zdravlje i srećno vam sa novim interfejsom na "movie" boxu..... ;) 🍺 🍻
 
Poslednja izmena:
Koja glupost, ne bi mi na pamet palo, upravo uradio što si napisao i radi sve... BRAVO!
To će često da se dešava. Ne morate da ga gasite iz struje. Pritisnite i držite par sekundi dugme za uključivanje na daljinskom dok se ne pojavi "isključi /ponovo pokreni" Ja sam taj problem imao sa svim fox, hbo i nat. geo kanalima
 
Imam jednu nedoimicu,dobio sam ponudu iz supernove za 1000 din za super tv plus(znaci samo tv) na dve godine i SUPER PAR tv i net za 1700 isto na dve godine.
Delluje mi jako povoljno pa ne znam da li da prihvatim?
Sad me zanima vredi li ta supernova ista jer uglavnom sam nailazio na negativne komentare?
Komsija u zgradi je pre nedelju dana ubacio taj SUPER PAR i kaze da mu sve radi bez bilo kakvih smetnji. Inace iz Subotice sam,a ovde masovno sad potpisuju ugovor sa njima jer je kao sto svi znamo postu net preuzeo telekom.
Imamo sličan, ako ne isti, problem. Ne možemo da se pouzdamo u iskustva komšija pri odabiru jer ni kod mene niko nije dovoljno dugo korisnik da ocenim kvalitet usluga iz tuđeg iskustva. A nemam ni neku alternativu, osim još SBB-a nema ništa drugo. Treba monteri uskoro da navrate i ostaje mi jedino da držim fige da sve bude bez problema.
 
Lepo radi ovaj interfejs, baš je brz. Premotavanje radi ekstra(kod mene radi na fox kanalima). Zanimljiv je ovaj moj tv. Mogu da se ubace emisije koje su bile, a ne i neke koje slede. Za te sledeće se prave podsetnici. Ne sviđa mi se meni Video klub.
 
Imamo sličan, ako ne isti, problem. Ne možemo da se pouzdamo u iskustva komšija pri odabiru jer ni kod mene niko nije dovoljno dugo korisnik da ocenim kvalitet usluga iz tuđeg iskustva. A nemam ni neku alternativu, osim još SBB-a nema ništa drugo. Treba monteri uskoro da navrate i ostaje mi jedino da držim fige da sve bude bez problem
 
Radili su novu optiku za mts u mojoj zgradi ,sve je postavljeno i treba da je puste sa radom pre nove godine. Samo sto me to izadje duplo skuplje ,a i obavezno je da mi ubace fixni telefon. Jedva sam se starog fixnog otarasio,ono placas glupost koju ne koristis!
 
Imam jednu nedoimicu,dobio sam ponudu iz supernove za 1000 din za super tv plus(znaci samo tv) na dve godine i SUPER PAR tv i net za 1700 isto na dve godine.
Delluje mi jako povoljno pa ne znam da li da prihvatim?
Sad me zanima vredi li ta supernova ista jer uglavnom sam nailazio na negativne komentare?
Komsija u zgradi je pre nedelju dana ubacio taj SUPER PAR i kaze da mu sve radi bez bilo kakvih smetnji. Inace iz Subotice sam,a ovde masovno sad potpisuju ugovor sa njima jer je kao sto svi znamo postu net preuzeo telekom.

Masovno se potpisuje jer nemamo alternativu Supernova ili nista na coax kablu. Supernova ne daje javni IP pa kome treba mora jos i to da zakupi za neverovatnih 700din mesecno. Kod postaNeta smo imali javnu IP dinamicku adresu za free. Supernova koisti djubre od CGNATa pa javne dinamicke IP adrese nema ukoliko se ona ne doplati. Ovaj info NIKO NE SPOMINJE jer kad se dodat tih 700din cena vise nije tako dobra! Ukoliko nekom treba i treci TV onda se jos i to doplacuje 300din. Supernova = LOPOVI
 
@Muki.Beograd eto zvao u subotu na vece i nista, ko da nisam prijavio
 
@Muki.Beograd eto zvao u subotu na vece i nista, ko da nisam prijavio
Trebao si i u nedelju, i sinoć i tako svaki dan... Dok im ne dojadiš...
Masovno se potpisuje jer nemamo alternativu Supernova ili nista na coax kablu. Supernova ne daje javni IP pa kome treba mora jos i to da zakupi za neverovatnih 700din mesecno. Kod postaNeta smo imali javnu IP dinamicku adresu za free. Supernova koisti djubre od CGNATa pa javne dinamicke IP adrese nema ukoliko se ona ne doplati. Ovaj info NIKO NE SPOMINJE jer kad se dodat tih 700din cena vise nije tako dobra! Ukoliko nekom treba i treci TV onda se jos i to doplacuje 300din. Supernova = LOPOVI
A pa danas ako hoćeš statičku, može, cajlenzi bite i imaš je... Nikakav problem, kod svih je tako...
 
Poslednja izmena:
Da li neko koristi muve na Wi-Fi? Imate li problem sa uređajem i odlaskom u offline posle gašenja, a pri paljenju sledećeg dana? Meni i posle najnovijeg update ide u offline. Svaki put mora da se butuje da bi se okačio na wi-fi. Jedino je to ok radilo do pretpretposlednjeg update.
 
Masovno se potpisuje jer nemamo alternativu Supernova ili nista na coax kablu. Supernova ne daje javni IP pa kome treba mora jos i to da zakupi za neverovatnih 700din mesecno. Kod postaNeta smo imali javnu IP dinamicku adresu za free. Supernova koisti djubre od CGNATa pa javne dinamicke IP adrese nema ukoliko se ona ne doplati. Ovaj info NIKO NE SPOMINJE jer kad se dodat tih 700din cena vise nije tako dobra! Ukoliko nekom treba i treci TV onda se jos i to doplacuje 300din. Supernova = LOPOVI
nemoj da širiš dezinformacije što se tiče trećeg tv-a.
prvo se informiši pa onda napiši to što napišeš
ukoliko uzimaš samo kablovsku TV kao pojedinačnu uslugu dakle bez interneta onda imaš pravo na 2 uređaja (TV-a) a treći uređaj doplaćuješ 299 din, a ukoliko uzimaš paket tv sa internetom onda imaš pravo na 3 uređaja
sve ti to jepo piše na njihovom sajtu
što se tiče natovanja ip adresa i " ovaj info niko ne spominje"-druže ovaj forum je trenutno na 560-toj stranici. od toga pa preko 300 stranica se samo o tome (natovanju adresa) pisalo, diskutovalo, raspravljalo.......čitaj malo forum-šta ti teško
kapiram da si nov na forumu supernove i da si nervozan zbog prelaska iz pošta neta u supernovu i da te mrzi da čitaš, ali ako te mrzi da čitaš barem imaj poštovanja prema ostalim forumašima supernove koji 560 stranica na neki način pomažu u problemima funkcionisanja ili rada-(kako god) kablovske i interneta
 
Poslednja izmena:
nemoj da širiš dezinformacije što se tiče trećeg tv-a.
prvo se informiši pa onda napiši to što napišeš
ukoliko uzimaš samo kablovsku TV kao pojedinačnu uslugu dakle bez interneta onda imaš pravo na 2 uređaja (TV-a) a treći uređaj doplaćuješ 299 din, a ukoliko uzimaš paket tv sa internetom onda imaš pravo na 3 uređaja
sve ti to jepo piše na njihovom sajtu
što se tiče natovanja ip adresa i " ovaj info niko ne spominje"-druže ovaj forum je trenutno na 560-toj stranici. od toga pa preko 300 stranica se samo o tome (natovanju adresa) pisalo, diskutovalo, raspravljalo.......čitaj malo forum-šta ti teško
Tako je podržavam... 👍🍺
 
Da li neko koristi muve na Wi-Fi? Imate li problem sa uređajem i odlaskom u offline posle gašenja, a pri paljenju sledećeg dana? Meni i posle najnovijeg update ide u offline. Svaki put mora da se butuje da bi se okačio na wi-fi. Jedino je to ok radilo do pretpretposlednjeg update.
Isto i kod mene.
 
Radili su novu optiku za mts u mojoj zgradi ,sve je postavljeno i treba da je puste sa radom pre nove godine. Samo sto me to izadje duplo skuplje ,a i obavezno je da mi ubace fixni telefon. Jedva sam se starog fixnog otarasio,ono placas glupost koju ne koristis!
Kad sam bio u Delti da se raspitam o Supernovi, nije mlada dama ništa znala da mi kaže o tome. Ali me je preporučila za MTS optiku iako je nema u zgradi u kojoj stanujem. To sam joj ponovio dva puta i ona kaže da, prema podacima iz laptopa, imam uslove za optiku jer imam telefonski kabl koji sam odjavio Telekomu pre 10 godina.:rolleyes:
Sve informacije sam posle dobio u Bulevaru Tolbuhina 34a, 1500 dinara za celo vreme trajanja ugovora i monteri bi sutra trebalo da se najave.
Što se uvaljivanja fiksnog tiče, pa to je stara poslovna praksa. Ako je Šojić mogao da uvali fino obrađeno gvožđe što oni da ne uvale fiksni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno