Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sada što sam primetio je da su slova kanala ono n asredink malo boldovana kad menjaš kanal, i nema više keČapa :) IMG_20211129_215520.jpg
 
Za novo ažuriranje, jel treba paliti, gasiti movi box ili ažuriranje dolazi samo?
I pitanje za ove što su dobili, jel imaju stariji model (sa pahuljicom) ili ima i sa movie natpisom na boxu?
 
Skeniraj ponovo kanale, neko bi se ovde zalio sigurno, da nema zvuka !
 
Kako da pristupim modemu TC7210, ni jedan default login ne prihvata, pomoc...
 
Kako radi move uređaj, razmišljam se već duže vreme dal da ga uzmem pošto mi sleduje, imam dva tv sa CI karticom, i to mi radi odlično posao za prebacivanje kanala. Zanima me jel move interfejs spor, pošto sam pre toga imao mts IRIS, katastrofa je blaga reč za IRIS interfejs.
 
Baš me zanima jel planiraju i Smart TV aplikaciju da prebace na novi interfejs?

Malopre se desila čudna situacija, kodiraše mi se svi kanali na kratko, kad odjednom odlobiraju samo RTS kanale, kad ono RTS 3 konačno u HD-u, al kratko, posle prebacivanja kanala, vrati se u SD...
 
Jel koristi neko njihovu aplikaciju na smart televizoru, da li dobro radi i koje sve mogucnosti tu ima? Ima je na lg televoziru, ali je nisam koristio do sada.
 
To ti je verovatno mreža koju modem/ ruter izbaca na 5 ghz, a ti joj nisi dodelio ime.
Uđi u podešavanja i vidi da li je to to.
Baš je tako kao što si reko. Modem se sam prebacio da radi na frekvencije od 2.4 Ghz i 5 Ghz. Verovatno kad se restartovao. Nije tako radio do sad.
 
Ček šta, ima i neki noviji od onog mog sa slike? Koja je razlika?
Prvo su dobili OTT uredjaji (najstariji modeli), pa box sa pahuljicom, pa ćemo verovatno dobiti mi na kome piše "movie". (uredjaji koji su počeli zadnje da dele-bar mislim da je tako)
Ne znam da li osim oznake ima i neke tehničke razlike. Verovatno ima, ako idu tim redom!
 
Stigao je update i na moju pahuljicu. Potpuno novi interfejs. Za sada sve radi kako treba samo se treba navići.
 
Kako da namestim Supernova aplikaciju na smart box kad ne mogu da je pronadjem u prodavnici? Instalirao sam mobilnu verziju aplikacije na box ali ona naravno ne odgovara...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno