Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ccc, kakvi su to amateri :D Primetih malopre da su na OTT stream-u (na supernovaott.rs) počeli da enkriptuju određene kanale (npr HBO, Cinemax i Nat Geo su enkriptovani) i sad web player ih ne pušta jer nisu podesili na serveru CORS kako treba pa ne prihvata zahtev sa supernovaott.rs "origin"-a :D
 
Na početnoj stranici, gde je lista kanala vidi se ažuriran spisak sa dosta više HD kanala, svi Prva kanali u HD-u, RTS 3 u HD-u, HGTV HD, news kanali u HD-u, Cinestar kanali u HD-u...

Ja ovu programsku šemu imam već neko vreme. Da je sreće da su svi ti HD kanali zaista hd. Neki su samo upskalovani sa sd rezolucije. Razočarenje su viasat kanali koji ne mogu da priđu kvalitetu NG i sličnih.
 
ccc, kakvi su to amateri :D Primetih malopre da su na OTT stream-u (na supernovaott.rs) počeli da enkriptuju određene kanale (npr HBO, Cinemax i Nat Geo su enkriptovani) i sad web player ih ne pušta jer nisu podesili na serveru CORS kako treba pa ne prihvata zahtev sa supernovaott.rs "origin"-a :D
Probaj iz Firefoxa. Meni te kanale pušta.
 
Radi sad i na Chrome pošto su čačkali, prebacili su te kanale na enkriptovan DASH + Widevine DRM zaštita (prethodno je bio enkriptovan HLS).
 
Koliko ste dugo čekali da aktiviraju HBO GO?
Obično u roku od 24h, ali sam ja čekao 3-4 dana i zvao ih 3 puta, jer umesto da mi pošalju aktivacioni kod za HBO GO, oni mi resetuju nalog 2 puta i pošalju podatke za pristup profilu.
Tako da im nekolko puta naglasi da je aktivacija HBO GO u pitanju kad prosleđuju zahtev
 
Da li se u aplikaciji i kod vas na mestu RTL radija emituje kanal History 2?
 
Od kad teku besplatni meseci kad se uvede usluga? Napr ako ovih dana uvedem uslugu da li free meseci idu od 01.05. a za dane u ovom mesecu placam proporcionalno,ili ibovaj mesec ulazi u to iako nije ceo?
 
^
fuNf3Wi.png
 
Cemu ogranicavanje samo na SN, problem je samo sto mi treba brzi box da bi mogao da odradi napr. 9 kanala u isto vreme, usput nema I od IPTV-a

Pogledajte prilog 303232
Ma ok, još bolje. Spomenuo sam jer je supernova tema i njihovo rešenje.
Generalno retko koristim. Sada se poklopilo da taman 4 utakmice ima a više od toga bi i bilo previše jer bi slike bile male.
Džabe 9, 12, 15 kanala ako treba dvogled da bi se nešto videlo :D
 
Sve preko 2 je čisto pros*ravanje, a i to je ako stvarno misliš da aktivno pratiš oba prenosa.
 
Obično u roku od 24h, ali sam ja čekao 3-4 dana i zvao ih 3 puta, jer umesto da mi pošalju aktivacioni kod za HBO GO, oni mi resetuju nalog 2 puta i pošalju podatke za pristup profilu.
Tako da im nekolko puta naglasi da je aktivacija HBO GO u pitanju kad prosleđuju zahtev
Tnx za info.
 
Imam tv i net kod Supernove, promenio bih da imam samo net, zanima me da li moram da potpisujem ugovor, ne zelim da se vezujem na 2 god. Rekli su mi preko tel. da mora da se potpise ugovor na 2 god. Da li imam pravo da promenim paket bez vezivanja za novi ugovor?
 
Ako menjaš paket mora nov ugovor ali imaš i mogućnost da uzmeš paket bez UO ali je onda veća cena.
 
Trenutno imam onu inicijalnu verziju paketa super sve (bez MOVE i web pristupa). Da li sad daju neku pogodnost ako se ranije produži ugovorna obaveza (4 meseca ranije) uz uzimanje nove verzije istog paketa (sa MOVE)?
 
I ja sam tražio pogodnost,rekli su mi ako ne uzimam još usluga ili ne menjam paket ne moram ni da potpisujem nov ugovor...
 
Imam ugovor na još oko 1,5 godinu za super par i sad sam primetio da su, počevši od februara, podigli cenu za 100din u odnosu na ugovornu. Nikakvo obaveštenje nisam primio.
 
Trenutno imam onu inicijalnu verziju paketa super sve (bez MOVE i web pristupa). Da li sad daju neku pogodnost ako se ranije produži ugovorna obaveza (4 meseca ranije) uz uzimanje nove verzije istog paketa (sa MOVE)?
Samo ako prelazis na veci paket
 
Sutra,prekosutra uvodim net 100/10. Kazu imaju Tehnicolor i Thompson rutere. Joji da trazim,bitno mi je da mogu istovremeno 2.4 i 5Ghz da rade.
 
@Gileb Technicolor TC7210. Ima 802.11ac 2x2 do 866 Mbps i mogu istovremeno da rade obe mreže. I nije loš modem, ima 16 downstream kanala. Thompson nemoj, to je matoro.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno