Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To obaveštenje dobijam i ja u supernovi ponekad sa naloga obriši jedan uređaj i probaj
Ista stvar i kod mene. Ja nemam smart TV aplikaciju, ali mogu da se ulogujem na 2 android uređaja i 2 računara preko supernovaott.rs. Ali mi i dalje nije jasno zašto ne može na treći android, čak i kad se izlogujem sa oba računara.
Najčudnije od svega je da na profilu piše: Max broj dozvoljenih uređaja 5, ali kad sam zvao tehničku podršku da mi objasne kako ovo funkcioniše, oni kažu: Nemoguće, Vi imate pravo samo na 3 dodatna uređaja. Inače u pitanju je paket Super par plus Move
 
Jedna informacija za sve koji u Supernovi koriste pakete sa HBO kanalima je da su dodali od skoro i HBO GO uslugu u okviru iste pretplate. Nije aktivna po automatizmu, već mora svako individualno pozvati korisnički servis i zahtevati aktivaciju iste. Ovo sam slučajno video maločas u njihovim ponudama kada sam proveravao šta piše za dodatne naloge i piše 3 mobilna naloga, a ustvari su 2
Screenshot_20210405-180552.png
 
Jedna informacija za sve koji u Supernovi koriste pakete sa HBO kanalima je da su dodali od skoro i HBO GO uslugu u okviru iste pretplate. Nije aktivna po automatizmu, već mora svako individualno pozvati korisnički servis i zahtevati aktivaciju iste. Ovo sam slučajno video maločas u njihovim ponudama kada sam proveravao šta piše za dodatne naloge i piše 3 mobilna naloga, a ustvari su 2
Pogledajte prilog 302916
Tako je bilo i u januaru kad sam uzeo paket kod njih.
 
Eto. Meni je ugovor krenuo u decembru i tada to nije bilo u ponudi. Mislio sam da su baš skoro to dodali. Nikoga ne obaveštavaju o takvim promenama, a smatram da je to osnovno što bi trebalo da rade
Meni su rekli iz call centra da dobijam i HBO go.Tad nije ni pisalo na sajtu,al nisam siguran.Doduše taj ugovor nije bio prihvaćen iz drugih razloga
 
Eto. Meni je ugovor krenuo u decembru i tada to nije bilo u ponudi. Mislio sam da su baš skoro to dodali. Nikoga ne obaveštavaju o takvim promenama, a smatram da je to osnovno što bi trebalo da rade
Au, druže ala si ti neobavešten.
Usluga HBO-GO na supernovi je krenula pre godinu dana. 01.04.2020.
Nisu oni dužni da svakog pojedinačno obaveštavaju o promenama, akcijama, novim uslugama, već imaju obaveštenja na njihovim zvaničnom sajtu.
 
Au, druže ala si ti neobavešten.
Usluga HBO-GO na supernovi je krenula pre godinu dana. 01.04.2020.
Nisu oni dužni da svakog pojedinačno obaveštavaju o promenama, akcijama, novim uslugama, već imaju obaveštenja na njihovim zvaničnom sajtu.
krastavac druže, može biti, hvala na informaciji. Ja sam inače postao korisnik u decembru, kao što sam već napisao i to preko agenta na terenu, tako da sam imao samo informacije koje sam od njega dobio. A što se tiče obaveštenja, jednostavnim software-om mogu da reše da svi korisnici na email dobijaju povremeno informacije o novim uslugama i promocijama. Što bih se ja opterećivao da razmišljam o tome i stalno proveravam da li ima nekih novina u Supernovi
 
Sto se tice hbo go usluge, nekome odmah puste nakon zahteva, a nekom se otegne na nekoliko nedelja iako je u pitanju posao od par minuta. Ja spadam u ovu drugu grupu i posle nekoliko prepiski, poziva i urgencija, pustili mi tek kada sam pripretio Ratelom.
 
ipak radi, uspeo na sbb wfi super nova apliacija i to odlicno (samsung tv)
Post automatically merged:

Jel bi menjao neko SUPERNOVA aplikacija za tv, dajem EON smart aplikaciju za tv? Ugovor nece da se menja, aktivna je do daljnjeg bez greske....
Ako može, dajem ti supernova pristupni nalog za računar ili telefon?
 
Au, druže ala si ti neobavešten.
Usluga HBO-GO na supernovi je krenula pre godinu dana. 01.04.2020.
Nisu oni dužni da svakog pojedinačno obaveštavaju o promenama, akcijama, novim uslugama, već imaju obaveštenja na njihovim zvaničnom sajtu.
Tačno je to što si napisao, samo si zaboravio da kažeš da kada se pajavila ova usluga pre više od godinu dana nije bilo obaveštenja na sajtu (ova ponuda je bila skrivena).
Pričalo se dosta o ovome na ovoj temi, nije se znalo da li je besplatna itd...
 
Evo ja ću pošto sam i postavio to pitanje. Čuo sam se sa njima preko poruka i nema povećanja pretplate posle isteka ugovorne obaveze, sve ostaje isto ako ne menjaš paket. Ali ako promeniš paket a nećeš ugovornu obavezu onda plaćaš veću cenu za izabrani paket.
 
Naravno da se menja ako promenis i potpises novi, ali ti nista ne menjas ! ...a ovaj te navlaci da potpises ponovo :)
 
Na sajtu okačena nova programska šema, sa više HD kanala, otprilike šema koju imaju ex-RV korisnici, e sad da vidimo jel i mi ostali dobijamo tu šemu.
 
Pitanje za proceduru oko javne IP adrese :) Koliko ste cekali na aktiviranje posle prijave? Da li su vam oni promenili konfiguraciju kablovskog modema, ili ja moram da menjam (nisam nigde video da postoji opcija)...

hvala!
 
Pitanje za proceduru oko javne IP adrese :) Koliko ste cekali na aktiviranje posle prijave? Da li su vam oni promenili konfiguraciju kablovskog modema, ili ja moram da menjam (nisam nigde video da postoji opcija)...

hvala!
Zvao telefonom, ostavio podatke, pitao kada će biti aktivirano, kaže 7 dana, primetio za 2 dana javnu statičku IP.
 
Na sajtu okačena nova programska šema, sa više HD kanala, otprilike šema koju imaju ex-RV korisnici, e sad da vidimo jel i mi ostali dobijamo tu šemu.
Ja ne vidim novu programsku šemu na sajtu. Ista je kao što i trenutno imam kanale.
Ex Kopernikus
 
Što se tiče skrivenih ponuda (HBO Go) neko je objavio da se u video klubu pojavio Apollon. Ono što nigde ne piše da je to do kraja Aprila, nakon toga se plaća.
 
Na početnoj stranici, gde je lista kanala vidi se ažuriran spisak sa dosta više HD kanala, svi Prva kanali u HD-u, RTS 3 u HD-u, HGTV HD, news kanali u HD-u, Cinestar kanali u HD-u...
 
Što se tiče skrivenih ponuda (HBO Go) neko je objavio da se u video klubu pojavio Apollon. Ono što nigde ne piše da je to do kraja Aprila, nakon toga se plaća.
To važi za MTS- ovu platformu Iris, u sklopu Supernovinih Super Par Plus i Max i Super Sve Plus i Max je besplatna.
 
Zato sam ih i pitao, ali, ipak je samo promo
 

Prilozi

  • Screenshot_20210407_102319.jpg
    Screenshot_20210407_102319.jpg
    89.6 KB · Pregleda: 90
Moguće da je tako, ali iz svog iskustva na mesendžeru često daju potpune dezinformacije. U cenovniku stoji da u sklopu Super Par Start i Super Sve Start paketa nema servisa HBO GO i Apollon sVOD. U okviru paketa koje sam gore naveo ih ima, i ipak i dalje mislim da su besplatni. A i sami su naveli da su promotivno SVIM korisnicima Move paketa otvoreni do kraja meseca.

 
U pravu si Mr_Cojko. Ja ne znam šta tu drugima nije jasno. Sve lepo piše.
Korisnici super par plus, max i super sve plus,max dobijaju apollon u okviru paketa i ne plaćaju ništa dodatno isto kao što dobijaju HBO-GO.
Za slabije pakete super par start i super sve start cena za apollon je 399 dinara.
Trenutno je svima besplatno zbog promo perioda do 30.04.2021
 
Moguće da je tako, ali iz svog iskustva na mesendžeru često daju potpune dezinformacije. U cenovniku stoji da u sklopu Super Par Start i Super Sve Start paketa nema servisa HBO GO i Apollon sVOD. U okviru paketa koje sam gore naveo ih ima, i ipak i dalje mislim da su besplatni. A i sami su naveli da su promotivno SVIM korisnicima Move paketa otvoreni do kraja meseca.

Tačno, u pravu si. Izvinjavam se na zabuni 😬 Samo mi nije jasno zašto moram da izigravam detektiva, kao pre godinu dana za HboGo, pa na koliko uređaja imam prava u Supernova app (jer piše 5) oni kažu 3,pa eto za Apollon. Generalno sve novosti saznajem prvo ovde na forumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno