Šta je novo?

Supernova (2024)

Ovo što sam ja našao je za Huawei, izvukao sam ga iz HG8240, radi i na HG8247H, za novije pitam članove ovde da proverimo.
 
Sledeća kombinacija:
superadmin / adminsuper

potvrđeno radi na HG8240, HG8247H, HG8245W5-6T, a verovatno i na HG8245Q2.

Sa ovim nalogom imate sve privilegije, možete i da "pokvarite" nešto :)

PS. Hvala svima koji su probali da li ova kombinacija radi.
 
Povecanje cene od 1 marta , dice cene ali ce izgubit korisnike ili ce podici brzinu ljudima ili ce zvat da podele apolon naloge sto je ok ako bi to uradili samo opet brzinu povecat bi bilo savrseno za te pare ako vec placam 300 din vise makar digni sa 100 na 130 150 bilo sta a ne da dizu tako nabijem ga
 
Sledeća kombinacija:
superadmin / adminsuper

potvrđeno radi na HG8240, HG8247H, HG8245W5-6T, a verovatno i na HG8245Q2.
Pa to je odavno poznat fabrički login info za Huawei ONT-ove. Koje većina provajdera uredno promeni.
To je validan login info i za Orion-ov Q2, kad se uradi factory reset i startuje BEZ optičkog signala nalog factory reset. Čim dobije signal naravno povuče config sa promenjenim "superadmin" nalogom.
 
@shamanNS eto, ali mislim da do sad nije bilo poznato da je to superadmin login za većinu Huawei ONT-ova na Supernova mreži.
 
Da li još nekom na Move boxu pomešane Arene kod mene na broju 100 ,101,102,106 su Arena premium 1,2,3 i Arena sport 4 a sve ostale Arene su od 303 do 312 osim broja 306.
 
i sbb tako nesto poskupljuje, oko 300 din. mozda su se dogovorili...
Povecanje cene od 1 marta , dice cene ali ce izgubit korisnike ili ce podici brzinu ljudima ili ce zvat da podele apolon naloge sto je ok ako bi to uradili samo opet brzinu povecat bi bilo savrseno za te pare ako vec placam 300 din vise makar digni sa 100 na 130 150 bilo sta a ne da dizu tako nabijem ga
 
Na koliko uređaja istovremeno se može koristiti Move aplikacija? I da li gledanje putem STB ulazi u taj broj?
 
Move uređaj + 4 uređaja.
STB boks ne ulazi taj broj.
 
Hvala, ne znam kako mi se pojavila poruka da se gleda na maksimalnom broju uređaja a bilo je na 3 istovremeno (od prijavljenih 4 + STB)
Kako 4? Svaki Super plan paket ima 3 naloga za mobilni 😳😅😊🤣
 
Kako 4? Svaki Super plan paket ima 3 naloga za mobilni 😳😅😊🤣

Kod mene piše da imam mogućnost prijave na 5 uređaja, nebitno da li su mobilni ili TV. Jedan slot već zauzima MOVE STB tako da mogu da se prijavim na još 4 bilo koja uređaja (mobilni ili TV). A čini mi se da web browsere i ne računa u uređaje pa se tu može prijaviti i pored ovih slotova.
 
Da, može da se prijavi 5 uređaja zajedno sa move stb, samo je pitanje na koje ne znam odgovor, na koliko može istovremeno da se gleda
 
Ne vidim nigde na move uredjaju gde moze softver da se apdejtuje?Ili on to sam automatski radi?

A sami kanali,dali se takodje automatski apdejtuju (lista kanala,raspored) ili mora rucno?
 
Danas me zvali iz kol centra i ponudili mi novi ugovor na 12 meseci po 1 din, a ostalo po punoj za moj trio paket, sto sam prihvatio.

Dok razumem njihovu odluku da ti ponude nesto dobro da bi ostao sa njima, sta ne shvatam je kako se njima isplati ovo?

Daju ti uslugu besplatno za pola roka ugovora. Gde je profit u ovome?

Ja definitivno ne planiram ostati kad mi ugovor istekne ako neko drugi bude nudio bolje, i ako oni razumeju da korisnici rade ovo, sto im nude takve ponude?
 
Danas me zvali iz kol centra i ponudili mi novi ugovor na 12 meseci po 1 din, a ostalo po punoj za moj trio paket, sto sam prihvatio.

Dok razumem njihovu odluku da ti ponude nesto dobro da bi ostao sa njima, sta ne shvatam je kako se njima isplati ovo?

Daju ti uslugu besplatno za pola roka ugovora. Gde je profit u ovome?

Ja definitivno ne planiram ostati kad mi ugovor istekne ako neko drugi bude nudio bolje, i ako oni razumeju da korisnici rade ovo, sto im nude takve ponude?
Možda se vode logikom bolje da plaćaš makar nešto njima umesto ničega.
 
To je nista kada se uporedi sa mts ponudom, imas fiksni, sklopis ugovor na 24meseca i dobijes opticki net i 1 tv besplatno za ceo ugovoreni preriod.

Samo da odes od konkurencije, da oni nista ne prihoduju, u prevodu da komsiji crkne krava, samo da ne crkne i njihova.
 
stao sa njima, sta ne shvatam je kako se njima isplati o
Ne isplati im se, to im je direktiva da bi sto vise ljudi bilo van SBB mreze iz vec dobro poznatih razloga. Tako sam ja a i mnogi koji imamo samo net dobili TV dzabe na dve godine jer racunaju da ce na taj nacin smanjiti broj ljudi koji ce da uzima EON, Total TV iz, opet, poznatih razloga.
Zato su zaduzeni po poslednjim info koje sam negde video 1,5 milijardi evra i nemaju nikakve sanse da se iz toga izvuku, niko im vise ne odobrava nikakave kredite. To sto tebi daju nesto dzabe njih ipak kosta 12 meseci, pa puta ko zna koliko pa ti vidi.
Ali zato imas cenu goriva, X puta poskupljenja struje, goriva, hrane, vazduha... i tako dalje.
 
Danas u poslovnici u jednom malom gradu gde jos nema optike bilo kojeg operatera (jedino mts/supernova postoji ).;-) ...krenuo da uzmem net paket na 2 godine i dobih 12 meseci po dinar pa uzeh super plan 2M... kad se uzme na 24 meseca dodje 1800 din mesecno ...tako da bolje ponude sa novim cenama nisam mogao dobiti ...sad da dodju i povezu uredjaja posto instalacija je ostala od ranije .
 
Nazad
Vrh Dno