Šta je novo?

Supernova (2024)

Zamolio bi gospodu sa obrisanim postovima da pripaze na rečnik i da prekinu sa vređanjem. Sledeći put pored brisanja i kaznenih poena ide trajno banovanje iz teme.
 
I ja zvao korisnički centar. Nakon 30 minuta čekanja javio se ljubazni Aca, koji je otvorio tiket i rekao da će me kontaktirati napredna podrška.
 
Šta su uradili? :)
Prvo me zvala neka teta da mi objasni kako da se logujem. Kad sam joj objasnio da imam nalog i da nece otvorila je tiket. Posle 15 m me zvao neki cika i trazio podatke za moj MTS i bivši HBO max. Posle 10 m me zvao i rekao da je sve ok i da mogu starim kredicijalima za HBO max da se logujem na MAX. Probao i radi.
 
Je l zna neko jel moze da se napravi super plan paket za samo mob telefon i net, TV i Fiksni ne koristim nikad, to jest hocu da imam samo supernovin net jer nemam nista bolje za sad i da zadrzim stari broj?

Ili da npr predjem kod nekog drugog operatera za mob+tv, a da ostane samo supernovin koaks?
 
Ne postoje Super Plan 2 (net+mob) paketi. Samo Plan 3 (net+tv+mob) ili da internet i telefon plaćaš kao pojedinačne usluge.
 
Supernova je nužno zlo, jer nema izbora. Jedino se nadam da će morati nekad da puste i druge operatere kroz njihovu optiku, pa da se prebacim.
Ni to nije rešenje, mogu mamerno da gase internet i ti imaš problem posle i kod tog drugog operatera. Samo i isključivo čista konkurencija.
 
I ja zvao korisnički centar. Nakon 30 minuta čekanja javio se ljubazni Aca, koji je otvorio tiket i rekao da će me kontaktirati napredna podrška.
I ja juče zvao u vezi maks, čekam da me kontaktiraju pa javljam šta je bilo na kraju.
Sad da ne odgovorim na sto poruka,
što se tiče popusta, ja imam 6 meseci 50 posto popusta kad sam prelazio na super plan 2 l u decembru.
t
 
Meni su rešili danas posle 3 dana. Neću produziti ugovor sigurno, jb... optiku sa ovakom podrškom.
 
Mene su valjda prebacili na MTS bazu i uspeo sam da aktiviram Max, ali ne vidim na Moj MTS nikakav pregled za Supernova uslugu, već samo za Omoriku koju imam nezavisno od toga.
 
Pojaviće se i to, izgleda da oni ručno unose podatke korisnika u bazu, Meni se račun za Supernovu u pdf formatu pojavio tek uveče, a ulogovao sam se na Max oko podne.
 
Znači da prvo čekam da se pojavi plaćen račun💪

Daj bože da to prekucaju pre vikenda ipak ta državna firma ne radi subotom🤪

boze zdravlja🙏
 
Poslednja izmena:
Znači da prvo čekam da se pojavi plaćen račun💪

Daj bože da to prekucaju pre vikenda ipak ta državna firma ne radi subotom🤪

boze zdravlja🙏
Kod mene se nisu pojavili plaćeni računi ni bilo šta vezano za Supernovu, ali mi je Max ipak proradio putem moj mts naloga
 

Prilozi

  • Screenshot_20240523-161358.png
    Screenshot_20240523-161358.png
    146.2 KB · Pregleda: 55
  • Screenshot_20240523-161339.png
    Screenshot_20240523-161339.png
    541.2 KB · Pregleda: 55
Isto je tako i kod mene kad se prijavim sa postojeći HBO Max nalog. A kad trebam da se prijavim preko operatera Telekom Srbija sa Moj mts nalog izađe ovo: Pogledajte prilog 443641
Isto u detalj, s time što ja već imam mts nalog jer imam i 064 broj, kako će oni to izvesti ja pojma nemam. Novi mts profil neće moći jer je dva profila s istim mejlom ne može
Odjavi se iz aplikacije pa se prijavi sa MTS podacima.
Ne može isprobano 1000x do sada
 
Ja sam ih juče zvao, rekli su zvaće me. Malopre sam probao i uspeo da se ulogujem sa podacima za HBO max.
Čini mi se da Supernova daje standardni plan za Max, nema 4k i dolby.
 
Poslao imejl pre 2 dana niko nista, danas ih nazovem i prijavim nemogucnost koristenja i oko 4 sata su me zvali i odradili tako da sada radi sa starim logom i paswordom. jedino treba biti strpljiv i sacekati ono vreme do javljanja operatera duze od 2 minuta :)
 
Samo da razjasnimo nesto, kad te "prebace" ne moras nista da radis na MTS sajtu (da se logujes ili registrujes), dovoljno je da sa istim user/pass koji si koristio za HBO ponovo probas da se ulogujes na Max preko Telekom provajdera, jel tako?
 
takode i mene lol
 
Tragedija je koliko su nesposobni. Da su na vreme krenuli sa ovom migracijom korisnika u Telekom sve bi ovo bilo izbegnuto. Na žalost nema ko da kaže, ili ima ali su ovi na višim nivoima "pametniji", pa nije nikakav problem da se kocke ponovo prevrću. Zašto lakše kada može teže.
 
Nazad
Vrh Dno