Šta je novo?

Stremio

Meni definitivno ne radi ovaj novi opensubtitles addon. Probao sam i na kompu i na TV-u koji ima Android i ne povlaci nijedan prevod.
 
Meni se sporadicno pojavljuju prevodi koji na kraju imaju oznaku V3 ali mislim da mi je samo jedan učitao.
 
Meni se sporadicno pojavljuju prevodi koji na kraju imaju oznaku V3 ali mislim da mi je samo jedan učitao.
meni uglavnom rade ali neki isto ne, onda probam drugi link i tamo se pojave i rade, developeri kažu da još rade na tome, prijavljuju im i drugi ovakve probleme...
 
addon je isti, možda su nešto po samoj app radili, ne znam ali čini mi se da radi bolje
 
Napravio update i radi kao munja neuporedivo bolje nego sa 1.6.3. i za titlove kaze V3 znaci novi addon mada na jednom filmu su se prijavili titlovi.com. Hvala gec - u na obavestenju, posto ne ma update direktno iz stremia
 
Ček,prvo brisanje stare verzije na uredjajima pa tek instal novu verziju?Pošto nema ažuriranje pretpostavljam da je tako?
 
Ne. Download nove verzije, install, ponudi ti update.
 
Mora biti instaliran open subtitles v3 i onda posle updejta Stremio aplikacije povlaci prevode.
 
Odes u playstore i kod stremia nudi update.

Instalirao add on pre neki dan, sada updateovao app, restartovao TV i neće. Odem u addonove u aplikaciji prosetam se kroz njih. Udjem u ovu novu verziju izadjem, udjem. Vratim se u film i radi. 😁
 
Odakle instalirati addon za titlovi.com? Onaj sa Git Huba ne radi.
 
Odes u playstore i kod stremia nudi update.

Instalirao add on pre neki dan, sada updateovao app, restartovao TV i neće. Odem u addonove u aplikaciji prosetam se kroz njih. Udjem u ovu novu verziju izadjem, udjem. Vratim se u film i radi. 😁
nećeš valjda morati za svaki film tako :ROFLMAO:
Napravio update i radi kao munja neuporedivo bolje nego sa 1.6.3. i za titlove kaze V3 znaci novi addon mada na jednom filmu su se prijavili titlovi.com. Hvala gec - u na obavestenju, posto ne ma update direktno iz stremia
titlovi.com je samo natpis iz samog titla jer je netko uploadao titl sa titlovi.com na opensubtitles, provajder je onaj koji piše na odabiru titla desno pored naziva jezika,opensubtitles V3, isprobao sam valjda sve te addone i jedino oni rade, subscene,podnapisi itd. nula bodova, jedno još radi MSubtitles ali tu skoro pa nema naših titlova pa je to u biti servis da si sam uploadaš titl...
Odakle instalirati addon za titlovi.com? Onaj sa Git Huba ne radi.
ne radi nijedan
 
Poslednja izmena:
Ko gleda web stremio ima dobar add on i za chrome i za Firefox zove se Open Subtitles, radi bas lepo.

Open Subtitles extension provides subtitles experience to any HTML5 video site (youtube, netflix, amazon prime, hulu and other streaming sites)
 
Meni na tv box uopće ne rade lokalni titlovi (hrvatski-srpski-bosanski) uopće ih ne pronalazi opensubtitles, a podnapise neće niti da instalira s stremio add ons - comunity list, sve to na novoj verziji stremia 1.6.4 .. a rečeno je da niti titlovi.com ne rade odnosno da ih čovjek nema gdje hostati .. jedino rješenje sam pronašao da kako držim mx player kao default onda preko njega - online titlovi-traži .. ima netko neki info hoće li navedeno uopće više raditi? .. drugo, uočavam da na novijim verzijama stremio izvore slaže horizontalno, a ne više okomito, tu nema pomoći?

hvala!
 
Meni na Shieldu rade odlicno svi titlovi, Stremio 1.64 i v3 titlova.
 
Meni na tv box uopće ne rade lokalni titlovi (hrvatski-srpski-bosanski) uopće ih ne pronalazi opensubtitles, a podnapise neće niti da instalira s stremio add ons - comunity list, sve to na novoj verziji stremia 1.6.4 .. a rečeno je da niti titlovi.com ne rade odnosno da ih čovjek nema gdje hostati .. jedino rješenje sam pronašao da kako držim mx player kao default onda preko njega - online titlovi-traži .. ima netko neki info hoće li navedeno uopće više raditi? .. drugo, uočavam da na novijim verzijama stremio izvore slaže horizontalno, a ne više okomito, tu nema pomoći?

hvala!
jesi li u postavkama app postavio primarni i sekundarni jezik titlova? opensubtitles v3 radi uredno sad, da li imaš možda neku drugu verziju instaliranu?
što se ovog drugog tiče nema pomoći, tako je kako je
 
jesi li u postavkama app postavio primarni i sekundarni jezik titlova? opensubtitles v3 radi uredno sad, da li imaš možda neku drugu verziju instaliranu?
što se ovog drugog tiče nema pomoći, tako je kako je
.. podešeno oboje hrvatski-srpski .. malo me zbunjuje što pored opensubtitles v3 1.0.0 ima i opensubtitles v0.24.0
 
Da li da ažuriram Stremio na Eon boxu na verziju 1.6.4? Vidim da se neki žale da im ne rade titlovi nakon ažuriranja. za sada je sve OK bez ažuriranja.
 
.. sad u desnom uglu gore (mx player) uopće nema oznake za odabir titla
ne vidim kakve veze može imati opensubtitles addon 0.24.0 koji btw ne radi uopće(stremio developeri kažu da je svejedno da li se deinstalira ili ne) sa mx playerom koji se pokreće kao eksterni player
Da li da ažuriram Stremio na Eon boxu na verziju 1.6.4? Vidim da se neki žale da im ne rade titlovi nakon ažuriranja. za sada je sve OK bez ažuriranja.
rade i sa 1.6.4,navodno bi trebali bolje raditi,, najviše je do opensubtitles addona koji mora biti v3, ako si zadovoljan kako ti radi ne diraj, mislim da je to dobar savjet i inače ;)
 
Koliko vidim Streaming catalogs add-on vise ne radi. Ali radi Cyberfilx catalog.
 
Da li jos nekome stoji da mu je real debrid nalog expired?
Meni i mom drugu tako pise iako smo prosle nedelje produzili jos 3 meseca..
 
Hm ja se spremam da produzim, stoji mi da imam jos 59 dana.
Sacekacu da vidim sta se tu desava.
 
Hm, ja sam juce imao neki buffering na stremiu, iako imam premium RD. Moguce da im se nesto desava
 
Nazad
Vrh Dno