Šta je novo?

Stremio

Jel hoće neko da mi namesti ovo na laptopu za određenu sumu :)? Nemam vremena da ulazim u tematiku a svidja mi se. Ako je neko zainteresovan nek pusti pp..
 
Bukvalno ti treba 10min... Platis RD mesec-dva-tri, upises api kljuc u torentio addon i podesis ga da koristi rd, i to je manje vise to
 
Bukvalno ti treba 10min... Platis RD mesec-dva-tri, upises api kljuc u torentio addon i podesis ga da koristi rd, i to je manje vise to

Ma znam, namestao sam mnogo komplikovanije stvari, nego sa vremenom sam bas tanak. Na žalost. Evo ostavio dečko link ka redditu pa cu ispratiti ovih dana.
 
Nisam upratio ranije, je l' Stremio + RD nudi iste "izvore" kao na Kodiju (Fen/Umbrella + RD)?
 
Torrentio addon:
Maxthon Snap20231031163426.jpg
Edit: ne umem da odgovorim tačno da li je isto, ali bi trebalo da jeste. Postaviš Debrid servis koji imaš, npr. RD i te linkove ti daje.
 
Poslednja izmena:
Zato baš i pitam, cini mi se da Stremio ima manje "izvora" od Kodija.
 
Nisu izvori isti. Meni recimo Stremio nalazi nesto sto Kodi ne nalazi.
 
Ova nova verzija torrentia 0.0.14 ima video size limit u odnosu na prošlu, developer kaže:
"I've added an option in the confguration page to configure file size limit. It accepts size in GB and MB, if you want to configure different size limits for movies and series separate different sizes with a comma (first size is for movies, second one after comma is applied for series).

Examples: 1.37GB - limits file size for both movies and series to 1.37GB
800MB - limits file size for both movies and series to 800MB
5GB,900MB - limits file size for movies to 5GB and limits file size for series to 900MB"
 
Nisam upratio ranije, je l' Stremio + RD nudi iste "izvore" kao na Kodiju (Fen/Umbrella + RD)?
Mozda na kodiju imas vise izvora jer imas streamove od nekih hoster-a. Takodje primetio sam da za sadrzaje najboljeg kvaliteta (remux) u kodiju ima vise izvora. Nije to neka drasticna razlika. I stremio zavrsava posao. Sve je stvar afiniteta ali i navike da li ces koristiti stremio ili kodi.
 
Mislio sam više na ove kvalitetnije linkove i Kodi, što si ti sada i spomenuo.
 
Da li mogu nekako da sortiram rezultate da mi prvo izlaze snimci u najboljoj rezoluciji? Imam RD i torrentio, i kad otvorim neku seriju recimo, prvi link bude fajl od recimo 800MB pa onda par sledećih po 200-300, pa ko zna gde nađem neki link od 1.5-2gb. Video sam da ima u torrentio podešavanjima Exclude qualities/resolutions, ali onda nešto što bih da gledam ni ne postoji u 4k, pa bih morao stalno da menjam ta podešavanja.
 
Код мене на фону ређа прво 4к снимке и то по броју сидера(наниже), па онда све мање и мање резолуције(ништа нисам чачкао по подешавањима)...
 
Pa i sortira ih po najboljoj rezoluciji. Pise ti rezolucija sa strane. To sto imas 4k snimak od 800mb i full hd od 3gb, nema veze sa rezolucijom, nego kompresijom.
 
Kako vam radi stremio na sbb eon boxu? Seckaju mi 4k hdr sadrzaji, da li postoji resenje ili da menjam tv box.
Preko lg web osa u browseru sve uredno pusta uz automatsko prepoznqvanje hdr sadrzaja.
 
Ok, onda drugo pitanje, da li mogu prvo da sortiram najveće fajlove?
 
Da li mogu nekako da sortiram rezultate da mi prvo izlaze snimci u najboljoj rezoluciji? Imam RD i torrentio, i kad otvorim neku seriju recimo, prvi link bude fajl od recimo 800MB pa onda par sledećih po 200-300, pa ko zna gde nađem neki link od 1.5-2gb. Video sam da ima u torrentio podešavanjima Exclude qualities/resolutions, ali onda nešto što bih da gledam ni ne postoji u 4k, pa bih morao stalno da menjam ta podešavanja.
Imas podesavanja u Torrentio-u. Cini mi se nesto kao "Sorting" opcija.
 
Bio sam ubeđen da će onda sortirati od najmanjih ka najvećim. Hvala!
 
Kako vam radi stremio na sbb eon boxu? Seckaju mi 4k hdr sadrzaji, da li postoji resenje ili da menjam tv box.
Preko lg web osa u browseru sve uredno pusta uz automatsko prepoznqvanje hdr sadrzaja.
Ja koristim i jednu i drugu opciju. Tačno je da fluidnije radi na WebOS-u ,kada pustim film. Na Eon box-u je lakše kretanje kroz meni, a što se tiče seckanja zaključio sam da nema nekog posebnog pravila. Naravno da veći fajlovi (remux) znaju da zaštucaju (mislim na Eon box) , a dešava se i da izađem i pustim ponovo i radi normalno. Obrišem keš za sve aplikacije i čini mi se da radi bolje. U svakom slučaju prvi izbor mi je WebOS i to app.strem.io adresa ,a ne web.stremio. Ovu drugu koristim samo kad ova prva pronađe pogrešan titl za epizodu (uglavnom za prvu iz sezone umesto za npr. petu ili sedmu ,svejedno, što se dešava ponekad ne znam zašto.Tada pređem na web.stremio (koji je malo sporiji i treba mu više vremena da učita neke stvari) ili probam da izaberem titl na nekom drugom jeziku (to ponekad pomaže). E da, imaš i opciju da ako ti secka probaš da pustiš film iz Stremia na externi plejer, ja imam instaliran VLC i KODI.
 
Meni na eon sdmc boxu secka po malo hdr sadrzaj. Skoro sam odgledao ponovo GoT na hbo max. Primetno bolje radi na fox webos-u u hbo app nego na eon boxu tako da sam tamo odgledao. Na mi stiku 4k recimo isti linkovi za hdr rade glatkom
 
Molim pomoc, kako na WebOS mogu da se puste linkovi sa torent izvora u stremiju
 
Molim pomoc, kako na WebOS mogu da se puste linkovi sa torent izvora u stremiju
Nikako. Moraš imati RD premium nalog.
Da li neko koristi Debrid Search addon za Stremio? Zanima me kako radi i da li je sigurno da im ostavim API key, rekao bih da je to ista ekipa koja je napravila Torrentio?
 
Kako vam radi stremio na sbb eon boxu? Seckaju mi 4k hdr sadrzaji, da li postoji resenje ili da menjam tv box.
Preko lg web osa u browseru sve uredno pusta uz automatsko prepoznqvanje hdr sadrzaja.
meni je 4k seckao dok nisam ukapirao da ovaj noviji eon box ima mogućnost povezivanja wifi, 5 ghz naravno, tako da je sada ok. lan je limitiran na 100 mbps.
 
Može li Stremio na Android TV da pušta linkove koje dodam na AllDebrid? Mislim na linkove sa hostera koje ručno dodam, npr. sa BalkanDownload.
 
Bilo je to pitanje bas zbog crtaća ali nisam video da je neko uspeo to da reši.
 
Izlistava, ako si ih prethodno dodao na RD. Na glavnoj strani prikaže sve sto već imaš dodato i bez pretrage. Isto se može videti i na discover opciji, other-real debrid.
 
Koristim Stremio na Kaon Eon boxu. Verzija je 1.5.3 ne uspevam da ga apdejtujem. Da li neko zna rešenje?
 
Nazad
Vrh Dno