Šta je novo?

Stremio

Pa ako tu apk nisi prvi put sa playstora instalirao , otidji sada i ponudice ti update ili jednostavno je izbrisi i onda sa playstora instaliraj ( tako ce ti sledeci put nuditi sama update kad se pojavi ) , a ako je nema tamo to je onda cudno ( na Kaonu u playstoru je ima ) , moras onda isto skinuti apk sa Stremio sajta i instaliraj
 
Poslednja izmena:
Unistall, install
Pa ako tu apk nisi prvi put sa playstora instalirao , otidji sada i ponudice ti update ili jednostavno je izbrisi i onda sa playstora instaliraj ( tako ce ti sledeci put nuditi sama update kad se pojavi ) , a ako je nema tamo to je onda cudno ( na Kaonu u playstoru je ima ) , moras onda isto skinuti apk sa Stremio sajta i instaliraj
Skinuo sam sa sajta pomoću downloadera. Obrisao sam nešto iz memorije i uspeo. Mislim da je problem bio jer nije bilo dovoljno prostora, a Play store mi je iz nekog razloga gurao verziju za mobilni, možda grešim. Sada ne mogu Torrentio da instaliram, a pre je radio????
 
Pa sa istim nalogom od predhodog puta opet ces imati Torrentio , jedino ako radis sve novo i sa novim nalogom al stara prica zavrsi sve na telefonu ili pc-ju i imaces sve i na tom Kaonu , probaj prvo sa Playstora ne gubi se mnogo vremena
 
Instalirao sam ga preko fajla
Pa sa istim nalogom od predhodog puta opet ces imati Torrentio , jedino ako radis sve novo i sa novim nalogom al stara prica zavrsi sve na telefonu ili pc-ju i imaces sve i na tom Kaonu , probaj prvo sa Playstora ne gubi se mnogo vremena
Uspelo je. Na mobilnom, i bez restarta se pojavio na tv. Prošli put sam sve uradio na Eon boxu. U svakom slučaju hvala
 
Bukvalno ti treba 10min... Platis RD mesec-dva-tri, upises api kljuc u torentio addon i podesis ga da koristi rd, i to je manje vise to
Koristim Stremio vise godina na Android TV, do sada nisam znao za RD tj Debried. Registrovao sam danas nalog. I nudi se nekoliko vrsta pretplate. Sta se dobija sa njima? I da li to uplacujemo za stalno kada počnemo jednom?
 
Koristim Stremio vise godina na Android TV, do sada nisam znao za RD tj Debried. Registrovao sam danas nalog. I nudi se nekoliko vrsta pretplate. Sta se dobija sa njima? I da li to uplacujemo za stalno kada počnemo jednom?
Ne uplaćuješ za stalno, možeš da produžiš ako želiš prije isteka paketa
 
Prvi je 15 dana, ne isplati se.
4. je pola godine. Eventualno uzmi mesec dana pa vidi da li ti to treba uopste.

Ili jos bolje, all debrid ima probni period od 7 dana, vrlo slično radi...
 
Dobije se da možeš da gledaš skoro sve što ti padne na pamet.
Ne zavisiš od broja ljudi koji dele sadržaj, da li ih uopšte ima, itd...
Skoro kao da si prebacio na HDD i pustio da gledaš.
To što nisi primetio do sada je verovatno što si puštao najnovije pa nije problem, ima na sve strane.
Uplatim 6 meseci. Nekom se gleda nešto od pre sto godina, nekom nešto što nije interesantno pa nema seeder-a... Meni se tako jedino isplati.
Najbolje probaj mesec dana pa vidi sam.
Mada, ako si godinu dana koristio bez rd ne vidim zašto bi sada koristio ako ti ne treba. Ko će to zna da osim tebe 🙂
 
Potpisujem svaku rec.
 
Prvi je 15 dana, ne isplati se.
4. je pola godine. Eventualno uzmi mesec dana pa vidi da li ti to treba uopste.

Ili jos bolje, all debrid ima probni period od 7 dana, vrlo slično radi...
Nisam video probnih 7 dana. Videcu malo kasnije, treba i da generišem api link koji stavim u stremio.
 
Drugo servis je u pitamju, all debrid, ali isti djavo...
 
Na AllDebrid je probni period 7 dana, odnosno 25 GB - šta pre istekne.
Doduše tolerišu nešto više od 25 GB, možda 50-60.
 
Na AllDebrid je probni period 7 dana, odnosno 25 GB - šta pre istekne.
Doduše tolerišu nešto više od 25 GB, možda 50-60.
Registrovao sam AllDebrid, naparavio API ključ na nalogu AllDebrid, postavio API ključ na Stremio aplikaciji na PC, startovao Stremio na Android TV i mislim da je AllDebrid proradio, jer se na AllDebrid nalogu u history vide naslovi koje sam probao da gledam na TV Stremio aplikaciji.
Brzina kucnog linka mi je 100/10 Mbs.
I sa AllDebrid ima zastajkivanja na nekim starijim naslovima.
A na nekim naslovima mi izlazi zelena pozadina kao na slici. Jel imao još neko ovo, i da li treba sačekati, ili ovo znači da ga i AllDebrid nema, a i pokušaj da ga skine sa torrenta koji ima jedan seed mozda ni on nece moci da skine?

20231105_220204.png
History na AllDebrid mi neke naslove iako sam ih pustio ne pokazuje u listi gledanih.
Pošto sam sad radio testiranje i startovao desetak naslova, neki su veliki po 10-20 gb, neki 1,5-4 gb i svi stoje i history, da li to znaci da ih AllDebrid racuna kao gledane tj spadaju u onih 50-60gb besplatnih gb?
 
Sinoć sam doznao odgovore na neka moja pitanja pa ih objavljujem ovde....

Registrovao sam AllDebrid, naparavio API ključ na nalogu AllDebrid, postavio API ključ na Stremio aplikaciji na PC, startovao Stremio na Android TV i mislim da je AllDebrid proradio, jer se na AllDebrid nalogu u history vide naslovi koje sam probao da gledam na TV Stremio aplikaciji.
Brzina kucnog linka mi je 100/10 Mbs.
I sa AllDebrid ima zastajkivanja na nekim starijim naslovima. Nisam filtrirao samo Torentio naslove, pa sam izabrao torrente koji nisu isli preko Torrentia i AllDebrida, zato je bilo zastajkivanja. Kada se koriste samo Torrentio linkovi radi odlično.
A na nekim naslovima mi izlazi zelena pozadina kao na slici. Jel imao još neko ovo, i da li treba sačekati, ili ovo znači da ga i AllDebrid nema, a i pokušaj da ga skine sa torrenta koji ima jedan seed mozda ni on nece moci da skine?

Pogledajte prilog 412062
History na AllDebrid mi neke naslove iako sam ih pustio ne pokazuje u listi gledanih. Ovo je takođe povezano sa izborom drugih linkova koji nisu Torrentio i zato ih nema u History AllDebrida.
Pošto sam sad radio testiranje i startovao desetak naslova, neki su veliki po 10-20 gb, neki 1,5-4 gb i svi stoje i history, da li to znaci da ih AllDebrid racuna kao gledane tj spadaju u onih 50-60gb besplatnih gb?
 
Kad ti pojavi taj zeleni ekran to znaci da ga nema i da ga skida. Posle izvesnog vremena(ja sam probao posle par dana) normalno pusta te naslove. Obicno je to za nesto starije naslove.
 
Kad ti pojavi taj zeleni ekran to znaci da ga nema i da ga skida. Posle izvesnog vremena(ja sam probao posle par dana) normalno pusta te naslove. Obicno je to za nesto starije naslove.
Data corruption, vrv nije ceo fajl skinut
Kodek pravi problem (y)
 
Koristio Stremio na EON SBB boksu bez problema do skora. U zadnjih mozda i mesec dana kada pustim film, seriju, kao da zatvori izlaz ka TV-u i na Televizoru napise da nema signala sa uredjaja. Vratim se u rikverc i normalno se sve vrati. (slika na TV i Stremio meni). Nema veze koja je rezolucija filma, niti odakle vuce. Po nesto i pust, ali uglavnom ne. Cak i ono sto sam ranije gledao, sada nece. Ima li neko slican problem?
 
Koristim AllDebrid 5 dana u probnom radu. Prvih 3 dana je Torrentio u Stremiu otvarao lepo naslove. Poslednja dva dana mi izlazi ovo...

1699540349580.png

A taman bi hteo da uplatim 180 dana za 16 eura i da nastavim da ga koristim za gledanje filmova. Da li neko ima ovakav problem...
 
Koristim AllDebrid 5 dana u probnom radu. Prvih 3 dana je Torrentio u Stremiu otvarao lepo naslove. Poslednja dva dana mi izlazi ovo...

Pogledajte prilog 412595

A taman bi hteo da uplatim 180 dana za 16 eura i da nastavim da ga koristim za gledanje filmova. Da li neko ima ovakav problem...
Pretpostavljam da si potrošio limit u količini podataka. Verovatno je ili određen broj dana ili potrošeni gigabajti. Inače Real Debrid je ista cena i za razliku od AllDebrida imaju manje fajlova hostovanih na Uptoboxu koji je ugašen.
 
Pretpostavljam da si potrošio limit u količini podataka. Verovatno je ili određen broj dana ili potrošeni gigabajti. Inače Real Debrid je ista cena i za razliku od AllDebrida imaju manje fajlova hostovanih na Uptoboxu koji je ugašen.
Moguce da sam potrošio, ne vidim na nalogu takav izveštaj da sam istrošio gb. Još se ne snalazim kako meri potrošnju. Izgleda da za svaki pokušaj otvaranja film u Stremiu putem Torentio servisa sa api ključem Alldebrid računa potrošnju za ceo film, gledao ili ne gledao film. A da li ako ponovo pokrenem isti torent to ne računa jer sam ga već pokrenuo? Ako je neko pratio potrosnju Alldebrid sa Torentiom i Stremiom neka napiše svoje iskustvo. Na Alldebrid sajtu ima ovog pojašnjenja https://help.alldebrid.com/en/faq/limited-hosts

Na Real Debrid-u postoji plan od 3 eur koji traje 15 dana, nije loše platiti taj plan i uraditi test i Real Debrid-a sa Torentio i Stremiom.

1699548237365.png
 
Moguce da sam potrošio, ne vidim na nalogu takav izveštaj da sam istrošio gb. Još se ne snalazim kako meri potrošnju. Izgleda da za svaki pokušaj otvaranja film u Stremiu putem Torentio servisa sa api ključem Alldebrid računa potrošnju za ceo film, gledao ili ne gledao film. A da li ako ponovo pokrenem isti torent to ne računa jer sam ga već pokrenuo? Ako je neko pratio potrosnju Alldebrid sa Torentiom i Stremiom neka napiše svoje iskustvo. Na Alldebrid sajtu ima ovog pojašnjenja https://help.alldebrid.com/en/faq/limited-hosts

Na Real Debrid-u postoji plan od 3 eur koji traje 15 dana, nije loše platiti taj plan i uraditi test i Real Debrid-a sa Torentio i Stremiom.

Pogledajte prilog 412609
Nema potrebe za testom, radi super. Uskoro mi ističe pa ću produžiti još 6 meseci. Dobijaš i poene za vernost pa možeš da ih konvertuješ u još mesec dana. Ja sam prvo uplatio mesec, pa 6 meseci i nakupio 1000 poena i dobio gratis jedan mesec.
 
Ja sam uplatio realdebrid 3 meseca, radi odlično, osim jednom kad su imali neki problem par sati.
 
Nazad
Vrh Dno