Šta je novo?

Steam, Origin, Uplay, GOG - opšta pitanja / gifts, tokens...

Nema. Origin je smeće realno, EA app je verovatno isto u drugom pakovanju tako da nije problem
 
u Originu mi Crysis 3 radi, u EA play nonstop trazi admin rights, sve je podeseno kako treba, i nece. Zato sam i instalirao ponovo origin
 
Koliko imate instaliranih launcher-a na računaru i na koji način organizujete biblioteku igara, da li instalirate GOG Galaxy pa integrišete Steam, Epic... ili svaku aplikaciju posebno instalirate na računar?

Šta sve imate instlairano: Steam, Epic, Ubisoft, Rockstar, GOG......?
 
aaaaa GIF
 
Koliko imate instaliranih launcher-a na računaru i na koji način organizujete biblioteku igara, da li instalirate GOG Galaxy pa integrišete Steam, Epic... ili svaku aplikaciju posebno instalirate na računar?

Šta sve imate instlairano: Steam, Epic, Ubisoft, Rockstar, GOG......?
Gog Galaxy jeste najpregledniji, ali džabe sve kad Steam i Epic zahtevaju da pored njega budu instalirane i njihovi launcheri.

Stoga ja imam instaliran GOG, Steam, Epic i Xbox zbog Game Pass.

Odvratna je to situacija sa instaliranjem gomile tih bloath launchera, ali šta ćeš, koja je alternativa?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Battle.net, Epic, Steam, EA Play (Origin), Xbox (zbog game pass), ranije sam imao i Bethesda i Rockstar launchere.. moguce da imam jos neki.
Sta znam, ne smetaju mi kao drugima, ne pokrecu se sami kad upalim PC, palim jedan kad mi treba.

Koliko samo aplikacija imamo na telefonima, pa nikom nista.
Ako je 5-6 launchera koje pokrenes kad hoces problem za danasnji hardware i nvme pcie 4.0 diskove koje kupujemo, onda stvarno :)
 
Steam, EA, Ubi... Battlenet instaliram samo dok igram nesto starije, sto je retko... GoG izbrisao account, a Epic wouldnt touch with a ten foot pole. :whistle:
Prezirem dodatne launchere, ali sto kaze Kure, sta se tu moze...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ako nekome treba. Visak iz novog bundle-a jer me te igre ne zanimaju. Ovaj put su u pitanju manje indie igre.

Dread X Collection 2
Dread X Collection 3
RESTLESS SOUL
 

Prilozi

  • 01.jpg
    01.jpg
    52.6 KB · Pregleda: 32
  • 02.jpg
    02.jpg
    49.7 KB · Pregleda: 33
  • 03.jpg
    03.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 28
Javljam se i ja skroman, ako neko ima Control viska :D
 
Da li je neko kupovao na sajtu Gaming Dragons i da li su pouzdani ? Mene zanima igra Ghost Recon Advanced Warfighter iz 2006-e. Nema da se uzme nigde a oni je prodaju za 5 dolara. Piše da se dobije download link odakle se skine igra i genuine cd key kojim se igra aktivira i to je to. E sad dal je to zaista tako ili je to samo neka piratska verzija koju pošalju...
 
Zasto ne uzmes sa kinguin?
 
Da li vam radi Ubisoft Connect? Meni od sinoć ova poruka
1683717539465.png
 
^ meni se dešavalo nekoliko puta pa kroz koji sat ili dan proradi
 
Pozdrav,

Koja je najsigurnija metoda prodaje Steam accounta? Igre vise skoro i ne igram a imam 1000+ igara pa bolje da prodam (ako mogu) nego da stoji account bzvz.

Hvala!
 
^ face to face, ako ćeš preko neta valjda prvo uplata tebi ali svima je to rizik da li će dobiti na kraju account.
 
^ kod svih je to kršenje pravila, samo blizzardovih naloga je prodano ko zna koliko od wowa, diabla…. Prvi vlasnik uvek može da vrati account nazad pa postoji rizik da se tako nešto kupi.
 
Samo da napomenem za one koji su kupili TitanFall 2 preko nekog egzotičnog steama, da je onemogućen family share sa osnovnim nalogom, što je i za očekivati obzirom da je u pitanju naslov koji ima i MP sadržinu.

Nego pitanje za iskusne steam-adžije da li je moguće menjati onaj interni user naziv (što prikazuje u igrama, ne user kojim se logujem), a koji obično glasi npr. steamduckpuck12345 u nešto smislenije, bez da se kompromituje napredak u igri i sl?
 
Može. Prvi put besplatno a kasnije se plaća nešto sitno ako se dobro sećam kad sam menjao klincu
 
Jel neko ima problem da im neki "haker" stalno pokusava da udje u nalog, naravno stize mail za potvrdu na moj gmail pa ne uspeva?

Izludjuje me posto mi stizu stalno mailovi, i to na tajlandskom a IP je u Kini. Menjao sam sifre 20 puta, u medjuvremenu reinstalirao sistem...mislim ne verujem da mi je komp kompromitonvan toliko...samo steam.
 
Meni par puta prošle nedelje, ali nijedan pokušaj odkad sam promenio pass.
Isto Kina.
 
Isto iz kine Singapur,al samo za Gaijin.net (Enlisted)

Niti ne obraćam pažnju,to već par godina,ko neki daleki rodjak koji oće da zajmi pare :p
 
Nazad
Vrh Dno