Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako ste rekli da se gleda FPS iz same igre ? Bez Frapsa.
I kako se adduju prijatelji ?! :D

Ako neko oce da igra sa zardjalim RTS igracem nek me doda, [email protected]
 
Kako izadje novi update kampanja narodne verzije prestaje da biva funkcionalna! Blizzard je bas postao nestasan! :(
 
Pa ti mu zabrani izlaz na net :D
 
Osim ko voli da ima disk i kutiju potpuno je besmisleno narucivati i uzimati igru jer vam samo treba cd-key.
Instaler se skida sa neta, to je cela igra. ZNaci ko oce narodnu verziju samo nek skine sa blizzarda i nadje lek.
Kako se dodaju prijatelji na battlenetu ?
 
Osim ko voli da ima disk i kutiju potpuno je besmisleno narucivati i uzimati igru jer vam samo treba cd-key.
Instaler se skida sa neta, to je cela igra. ZNaci ko oce narodnu verziju samo nek skine sa blizzarda i nadje lek.
Kako se dodaju prijatelji na battlenetu ?

Znači, formatiraš komp, i onda sačekaš 48h da ti skine instaler sa neta, pa da updatuješ...

Ako već pišete, uključite se malo. Imati hard media kopiju kod sebe je 1001 put bolje od bilo kakvog oslanjanja samo na digitalni download.
 
pa narezes taj installer na dvd (dl), sto bi ga ponovo skidao :)
a i nije valjda da formatiras sve particije na hardu :)
 
Pet meceva sam odigrao mp i nijedan nisam mogao da izdrzim vise od 10 min.Smorio sam se,ne ide mi nikako ovaj rts izgleda
 
Znači, formatiraš komp, i onda sačekaš 48h da ti skine instaler sa neta, pa da updatuješ...

Ako već pišete, uključite se malo. Imati hard media kopiju kod sebe je 1001 put bolje od bilo kakvog oslanjanja samo na digitalni download.

Hmm ?
DL DVD resava taj problem.
Pogresno si me razumeo, ja prvi volim da imam disk, kutiju, ali ko hoce igru za 2,3h, ima karticu i brz net, zakon.
 
Pet meceva sam odigrao mp i nijedan nisam mogao da izdrzim vise od 10 min.Smorio sam se,ne ide mi nikako ovaj rts izgleda

Zato i necu kupovati original,da gledam kako me "rasturaju" svi redom,a da vezbam godinu dana za to bas nemam vremena!Zadovoljan sam ja i sa kampanjom!:)
 
Znam na sta mislis, u koliko sam samo filmova cuo taj urlik :)
Ali zar nije bese bio kad kliknes na Armory ?

Pogresio sam, to se cuje kad se klikne na Academy, sad sam proverio:) taj toliko rabljeni sempl me uvek nasmeje kad ga cujem:D
 
Zato i necu kupovati original,da gledam kako me "rasturaju" svi redom,a da vezbam godinu dana za to bas nemam vremena!Zadovoljan sam ja i sa kampanjom!:)

I ja vise volim singlplejer. Ne volim igranje protiv ljudi koji se spremaju za igranje kao sportisti za olimpijadu. Kad se dodje do tog nivoa igra po meni prestaje da bude zabava a postaje posao. Zato vise volim singlplejer a narocito ovde u Starcraftu.
Ne znam kako se igra multi. Jel su misije tipa "Ubij sve" ili ima i nekih drugih zadataka kao u kampanji.
 
Sto je zayeban komp vec na normal! Ili sam ja zardjao od konzola. :(
 
Igra je super. Ima sve sto treba da ima RTS. Iako najvise volim dobru pricu mene je malo smorio uvod obzirom da se sada upoznajem sa starcraft-om. Dok sam pohvatao ko je koga izdao a ko se u poslednjem trenutku odlucio da promeni stranu nije mi se ni pocinjala igra, bilo mi je dosta za to vece.
Kada sam poceo da igram odmah mi se dopao taj arkadni smek a onda sam bio zadovoljan i sa grafikom i sa interfejsom. Nije previse detaljan da bi odvlacio paznju tako da se lako mozes skoncetrisati na mapu i taktiku.
Segmenti u medjumisijama koji odisu amiga smekom su pravi pogodak. Budzenje je odlicno i stvarno otvara mogucnosti za eksperimentisanje sa taktikom.
Ono sto mozda nije po mom ukusu je glavni lik Raynor. Smoreni smeker koji je spreman na akciju. Holivudski tip u amiga svetu ne deluje kao da se uklapa. U star wars univerzumu likovi su na nivou napredne civilizacije a dijalozi su fenomenalni. Jasni precizni bez suvisnih reci uglavnom. Nakon dijaloga u medju misijama Starcrafta igra bi mogla da se pretvori u Call of Juarez a da pri tome sve izgleda kao da se uklapa.
Medjutim, to je ipak sitnica, Starcraft II je super igra!
 
Poslednja izmena:
I ja vise volim singlplejer. Ne volim igranje protiv ljudi koji se spremaju za igranje kao sportisti za olimpijadu. Kad se dodje do tog nivoa igra po meni prestaje da bude zabava a postaje posao. Zato vise volim singlplejer a narocito ovde u Starcraftu.
Ne znam kako se igra multi. Jel su misije tipa "Ubij sve" ili ima i nekih drugih zadataka kao u kampanji.

Upravo to,volim ja multi,nije da ne volim,ali nesto tipa Call of Duty,gde imam vece sanse za neki uspeh,ali ni to nije vise to posto postoje ti hack tool-ovi,pa kad udje u igru vec je level 70 j..o takvo igranje!To sa zadacima u multiju moras da pitas one sa originalima!:)
 
Moram:D

[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/B3WimCPUkQY&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/B3WimCPUkQY&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

Dobar je i komentar

i always wondered what the hell was going on in that academy
 
Kako su do yaya uradili glas ove Terran jedinice Thor, ima glas kao Svarceneger! :d
Kad krene da vice "i am here to kill!" ili "i am thunder god!!" :D
Vrhunsko zayebavanje od strane Blizzarda u ovako ozbiljnoj igri!
 
[YOUTUBE]azoCvWoS7RU[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]QmtqiDW8KoY[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]0fiNR_TCHd0[/YOUTUBE]


Epic :)
 
Husky je dobar, pratim ga odavno, ali ima bolja partija od ove.

Bilo je boljih partija pogotovo u King of The Beta ( Tester vs TLO) turniru ali od izlaska igre ova je definitivno najzanimljivija.

Evo i replay-a ako nekog interesuje.
 

Prilozi

  • TLO vs. HasuObs.zip
    292.3 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Pre pocetka igre pogledao sam ponovo kompletan storyline iz keca, za sta mi je trebalo dobrih par sati. Dok nisam sve pogledao nisam ni imao osecaj koliko je prvi deo i brood war grandiozan i epski.
Nakon toga, pri instalaciji kada je prosla cela audio prica uz slike, procitao sam manual gde je cela prica sazeta i dodat je neki mali aftermath.
Naprzen samo sam proverio igru jer nisam ni hteo da je pocinjem za ozbiljno dok ne usparam vremena. Tako, sinoc nakon ekspedovanja devojke kuci krenuh da igram i igrao sam do zore (sto mi se nije desilo pet godina :D).
Igra je fenomenalna, prica na pocetku odlicna i svidja mi se uvedena nelinearnost. Grafika na mediumu na masini iz potpisa, poneka opcija na high sve glatko ide i odlicno izgleda. Animacije jedinica su fenomenalne, kao i uvek, a o voiceoveru i da ne pricam. Medjuscene na brodu i baru su odlicne, uz poznatu juznjacku muziku koja mi je bas legla. Mozda su malo likovi plici i komercijalniji zbog konzumnosti, ali i dalje su veoma zanimljivi. Dosta objasnjenja jedinica i uopste likova je dato u igri sto me je bas iznenadilo, poput opisa firebat-a u armory-ju na brodu.
Imerzivnost u Starcraft svet je podignuta na sledeci nivo u odnosu na prethodne igre, te sam docekao pomenutu zoru ne zeleci da prekinem igru. Neke misije sam odigrao i dva puta, cisto da bih utvrdio iste :D
Uz moje veliko pozitivno iznenadjenje, posle mnogo vremena ponovo potpuno uzivam u nekoj igri.
Cim stignem uzimam original, sto mislim da dovoljno govori o mom utisku. Nadam se da se nece promenuti dok ne zavrsim igru, tj. singleplayer kampanju.
 
Catalyst 10.7 hotfix resava probleme sa pucanjem igre ako se igra na visokim detaljima.
Ako je neko osim mene uopste i imao takav problem!
 
Pobogu ljudi kako se dodaju prijatelji u igri, battlenetu ? Pitam vec peti put. :(
Necu da igram sa strancima kad ima ekipa sa bencha.
 
Ja sam drugara dodao po email adresi, ali mislim da ima onaj ID po kome isto može.
 
Catalyst 10.7 hotfix resava probleme sa pucanjem igre ako se igra na visokim detaljima.
Ako je neko osim mene uopste i imao takav problem!

Imao sam ja sa povremenim zamrzavanjem(u beti). Sad vise nemam, ali ne znam da li je do finalne verzije igre ili do drajvera
Od onog Odina nikad nije bilo jace jedinice u SC serijalu, imao mi je po 300-400 murdera svaki put :)
 
Angry Joe, prvih par sekundi je epski :laugh:
[YOUTUBE]ab57yAUCO80[/YOUTUBE]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno