Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Doktor

Slavan
Učlanjen(a)
13.03.2006
Poruke
1,525
Poena
360
Kod Blizza se nista ne zna?!?!?!?
Bio bi stvarno pun pogodak da ovo cudo ugleda svetlost dana.


Better, the translation is now up! However...I cannot take credit for this work. Everyone thank mk..)) when they have a chance, because when I was asking for translation help, he went ahead and spent his time translating this, which I will be using to explain the Sc2 situation. In his humbleness, however, he said that he wouldn't post this, but leave me to it. Thanks for your awesomeness, mk..))!

The korean
+ Show Spoiler +

Blizzard will be releasing starcraft2, continuing story and background from the original and adding "kerrigan" race making total of 4. Each race will get around 2 new additional units, removable of unit limit (200/200), along with these info there is also news of beta version coming out end of the year.

There is a rumor of release of Starcraft2 among esport communities/businese groups.

Source from hanbitsoft who had a relationship with the original starcraft has also commented that he heard such news. Source said " I heard of new starcraft2, as far as I know there will be a new race and couple additional units for each race".

Source from esport broadcasting company said " there will be a beta version of SC2 coming out end of the year." He also comments that there were a lot of false rumors in the past but this time he says source is reliable.

People from esports companies are anxious? to see if these rumors hold any truth. If it is true that sc2 will come out, players/coaches/managers/team/broadcasting companies/ all need to plan a solution?

There are also opinions that blizzard will "kill" starcraft for the better success of SC2.

One source said " if blizzard attempts we need to be ready and plan a counter plan." It wont be too late to decide whether to move on to SC2 after its release."

Evo i linka:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=51768
 
There are also opinions that blizzard will "kill" starcraft for the better success of SC2.

Šta ovo treba da znači?
 
Poslednja izmena:
можда ће да укину званичне мултиплеј сајтове са старкрафт?
 
Izgleda da se plase da je Starcraft toliko dobar da ce i kad izadje Starcraft 2 ljudi i dalje igrati obican Starcraft, tako da ce ukinuti sav support, patcheve, bettlenet za obican starcraft da bi ljudi presli na Starcraft 2.
Mada cisto sumnjam da ce blizz to uraditi, jer svaku igru koju izbace ona bude pun pogodak i uopste ne moraju da forsiraju ljude da igraju tu igru :)
 
Bice zanimljivo videti sta ce da urade.
Na njihovom sajtu vrvi od upita za nova radna mesta, sto ukazuje na novi projekat
(nadam se SC2), a moze i novi Diablo, nemam nista protiv. Samo neka se malo okrenu i na drugu stranu, a ne samo WOW.
Ali ima da se nacekamo na novu igru, poznajuci Blizz. Svaka njihova igra je dovedena do perfekcije, kako sa graficke tako i sa gameplay strane. **** ga. Zato i volim Blizz. Izbace igru u 5 godina, al zato svaka rula za desetku..
 
Iskreno se nadam da ce da izadje!!!

Neka bude zahtevna koliko hoce, imam zdrave bubrege jetru i sve sam sprman da prodam samo da bi je igrao :d
 
Hahaha :D

Slazem se,evo ja imam dve slezine(jedna mala ali nema veze) rado dajem obe :D
 
Cim Diablo i Diablo II bnet serveri jos uvek rade!
 
kec je bio odlicaaaaaaan, i jos uvek je, posto nijedan RTS nije izasao a da je dostojan titule
 
To se kaze "Stihija pred buru"....ko zna sta nam lepo spremaju :D

SC je odavno pun pogodak (pa i dan danas ga igram sa drugovima u mrezi)....
 
malo je cudno da blizzard trenutno nema ni jedan naslov u izradi :trust:

Naravno da nemaju zato sto su im svi resursi usmereni na budjavi WoW. Imali su Starcraft - Ghost ali i od toga nema nista izgleda kao sto i od ovog Starcrafta 2 nece biti verovatno nista osim najave koja ce da se tegli sledecih 10 godina. Voleo bih da nisam u pravu ali videcemo.
 
nemaju resursa? pa ako neko ima resursa to su oni zaboga :)
 
nemaju resursa? pa ako neko ima resursa to su oni zaboga :)

Pa ne kazem ja da nemaju, vec da im je sve usmereno na WoW. Tu im je upala kasika u med i nemaju nameru da gube vreme na nesto drugo. Kako drugacije da shvatim cinjenicu da jos od Frozen Throne-a nisu uradili nista, a to je bilo polovinom 2003.?
 
Pa ne kazem ja da nemaju, vec da im je sve usmereno na WoW. Tu im je upala kasika u med i nemaju nameru da gube vreme na nesto drugo. Kako drugacije da shvatim cinjenicu da jos od Frozen Throne-a nisu uradili nista, a to je bilo polovinom 2003.?

Od epizode kada je Vivendi hteo da ih proda (kao jedini deo istog koji vredi nesto) i od konsolidacije u jedan studio ljudi su javno, zvanicno i jasno objavili nameru da rade samo po JEDAN projekat u isto vreme. Znaci posle tft su krenuli na wow pa na burning crusade, nije ni bilo planirano ni zeljeno da se radi nista drugo paralelno. Posto je bc sad gotov a takodje su zvanicno rekli da Diablo 3 nece biti sledeci projekat, ostaje da vidimo da li ce na redu biti sc2, sledeca wc expanzija ili, sto je najverovatnije, sledeca wow expanzija.
A mozda nas iznenade i krenu da rade nesto sasvim novo?
 
Čim na sajtu postoje ponude za posao, nešto se sprema. Koliko znam, pola ljudi iz starog Blizzard Northa više ne radi kod njih, logično je da im treba ljudstvo za novi RTS projekat.
 
Čim na sajtu postoje ponude za posao, nešto se sprema. Koliko znam, pola ljudi iz starog Blizzard Northa više ne radi kod njih, logično je da im treba ljudstvo za novi RTS projekat.

Tacno. Sajt vrvi od ponuda za posao. Znaci nesto spremaju, ali ima da se nacekamo.
SC Ghost je trebao da bude nesto, a ispao je truba, zato je stopiran. Bre volim Blizz. zbog takvog stava. Sto kaze..brate, ako nesto ne valja, onda ne valja, nece izaci i tacka. Zato su im sve igre do sada vrh. Pogotovo SC.
 
MA jok ... pravice nove Lost Vikingse! :D
 
omg omg, piski mi se :d
 
Btw, naleteo sam na podatak koji kaze da zarada Blizarda samo od WoW-a iznosi "tricavih" cca
1 000 000 000 $.
 
Poslednja izmena:
STARCRAFT 2 FOR SURE!!!!!!
Prenosim quote sa Neografa!!!
Y2Kev je napisao(la):
edit: FIRST VIDEO:http://tvpot.daum.net/theme/ThemeView.do?themeid=122&lu=m_mono_1

ALL HAIL OUR BLIZZARD OVERLORDS!

LOGO: (hot linking removed for image protection reasons)
http://wow.gamemeca.com/ftp_data/community/section_wow/st_wow_wwi/2007/0519/84/84_11179554885.jpg

CG: http://www.youtube.com/watch?v=aUXoekeDIW8

More photos from NeoGaf member MIDAS:
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=6460888&postcount=2531

After almost 10 years, nearly 14 million copies, and many, many hours of Korean television, Starcraft II is finally real and tangible! Blizzard has just announced at their Worldwide Invitational event in South Korea that Starcraft II is finally on its way!

More as it breaks!

ZERG RUSH KEKEKEKEKE

http://pc.ign.com/articles/788/788627p1.html





fap fap fap fap



omg omg omg

How big is Starcraft?

my.php


Enormous.



Zerglings!

Speaking of ZERGLINGS,



CAN YOU SAY OMG? IF NOT TRY THIS:



THIS SHIT IS BANANAS. B A N A N A S.



For those that can't get enough ZERG:


Are you hyped? If not, what's wrong with you?

Release date: NO WORD
Platform: PC

IN GAME SCREENS OH MY GOD OH MY GOD:

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/790/790131/starcraft-2-20070519000446842.jpg
Originaly posted by DieH@rd from emulationgalaxy
 
Poslednja izmena:
kul, sc2... znam da nije sve u grafici, zapravo malo toga jeste :), ali sam ocekivao nesto malo lepse, novije... tj drugacije... ovo mi previse lici na wc3 koji je fugly ... na videu je malo drugacije, ali je i on previse loseg kvaliteta... ali sama akcija deluje imerzivno ;)

e da, znam da je u pitanju alfa beta sta vec, samo mi na shotkama sami modeli ne deluju simpatichno, nsita vise

marinci imaju stitove? wtf?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno