Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Nasao sam danas google nalog preko kog sam proslog puta preko turske kupio individual na godinu dana. Samo sto mi kartica nije bila vezana za nalog, verovatno sam je obrisao nakon kupovine, ali i dalje ne mogu da promenim na family, niti da produzim individual.. Ubih se pokusavajuci uzalud..

Pogledajte prilog 427883
Ni kroz aplikaciju na tom uređaju ne možeš ili?
 
Ne mogu. Probao sam kroz aplikaciju, nije htelo, pa sam probao kroz browser, takodje ne moze, nego vraca na app. Cak sam probao mesec dana da produzim individualni, takodje nije moglo, sto dalje znaci, kada mi istekne, mogu da se slikam 🤭😁
 
Ne mogu. Probao sam kroz aplikaciju, nije htelo, pa sam probao kroz browser, takodje ne moze, nego vraca na app. Cak sam probao mesec dana da produzim individualni, takodje nije moglo, sto dalje znaci, kada mi istekne, mogu da se slikam 🤭😁
Promeni region na Srbiju i stavi domaću karticu i dozvoliće ti da prebaciš na Family premium. Odradiće ti konverziju tog preostalog perioda u Family ali dobićeš kraći period.
 
Obzirom na to da sam jučer istraživao pretplate u Nigeriji, video sam da se i Spotify može uzeti preko Google Playa.

Kroz app ideš na Premium, kao sredstvo plaćanja Google Play te dole samo promeniti zemlju sa SRB na NG. (Google nalog treba imati samo neku bezveznu NG adresu).

Cena:
Individual - 0.56€
Family - 0.87€

cca926bd-f087-46fc-8dc5-c859845f570b.jpeg7015ee0c-76f3-4bba-a1bc-b2af742c936d.jpeg753f4780-c46a-4d94-a1df-07f4e1414965.jpeg
 
Ja dodjem do opcije da platim preko G Pay ali pojavi mi se ovo,ne znam gde grešim.Google nalog je nigerijski,nije mi jasno.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-14-16-17-26-721_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2024-02-14-16-17-26-721_com.android.vending.jpg
    53.1 KB · Pregleda: 72
Da,Nigerija mi je stavljena kao zemlja nalog.U opciji za karticu sam stavio neku adresu sto sam nasao.
 
Ma jok,nece pa nece.Bas nemam srece.Kako si pisao adresu?Pokrajinu i to.Mozda me tu nesto zeza.
 
Kopirao adresu nekog hotela i zalepio.
9 Rev. Ogunbiyi St, Ikeja GRA, Lagos 101233, Lagos, Nigeria
 
Sve opcije sam probao,izbrisao ostale naloge na Google play,ubacivao obe kartice,koristio vise VPNova tako da sam odustao.
 
Neće ni meni
Banka mi ne da
Može ma godinu dana da se uzme za 5.5 eura :)
U pitanju je nlb banka, ne znam da li da ih nazovemo
Slabo koristim spotify, imam već tidal
 
meni neće nikako spotifaj nigerija, traži mi da uskladim zemlju na google play i spotifaju iako je već sve usklađeno
 
@S03 Jesi li ti uspeo da platis. Jer ja sam skoro pokusavao preko Turske, i nije mi dozvoljavalo da platim..
 
Pozdrav,

Može li neko da mi pojasni da li radi neka varijanta za Spotify i koja? Čitam zadnj3 3-4 strane ali baš ne kapiram? Nigerija radi ali Turska više ne?
 
Jedino Gugl pay da probas da uzmem
Gugl nalog Nigerija i neka adresa u lagosu
Meni je odbilo samo što mi banka nije dozvolila
Trebao sam je nazvati da mi odobri kupnju u Nigeriji
Imam već spotify , samo sam probao da vidim hoće li proći.
 
Koliko ja znam sa gift cardom može da se uzme samo individual paket, ne može family.
 
Ja sam uzeo Nigeriju preko play store, bez problema. Jedino imam problem da promenim plan na vise clanova, prijavljuje mi problem sa lokacijom iako je ukljucen Nigeria VPN
 
Napisi mi samo jesi isao preko web pretraživača ili apk?I jesi morao da ukloniš ostale Google naloge i ostavio samo taj na koji si se ulogovao?
 
Ja sam uzeo Nigeriju preko play store, bez problema. Jedino imam problem da promenim plan na vise clanova, prijavljuje mi problem sa lokacijom iako je ukljucen Nigeria VPN
Svaki član mora otići u podešavanje accounta i promeniti regiona na NG (uz VPN). Onda ih dodaš u familiju i to je to. Više ne treba VPN.
Dakle, ovde uđe svaki član na svom profilu i promeni regiona sa SRB (ili neke druge) na Nigeriju.

Screenshot 2023-08-09 at 21.36.36.png
 
Ja sad probao ponovo preko fona i apk za VPN i sad mi se cak ni ne pojavljuje opcija za Google Pay.
 
Uzmite preko Amazon India gift card za indjski za godinu dana. Prebacite Spotify na India i na Spotify redeem ubacite kod i radi. Naravno sve ovo radite uz upaljen VPN na Indiju.
Preko Indije izađe oko 13 eura godinu dana.
Odradio ovo. Ali nisam uspeo da prebacim postojeći nalog na Indiju. Morao sam da pravim novi. Ima li neka šansa da ove "lajkovane" pesme prebacim na novi nalog?
 
Nazad
Vrh Dno