Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Nadji svoj stari nalog sa novog naloga i zaprati playlistu koju zelis. Jesi li uzeo individualni? Da li moze da se prebaci na family?
 
Uvek može da se pređe na family valjda. On mesečno naplaćuje, svaki mesec može nešto drugo. Možeš i na besplatni, pa se vratiš na platni, itd.
 
Da, kada uzmes na mesecnom nivou, ali nisam siguran kada uzmes gift card od godinu dana, pa zato pitam. Ja sam pokušao da uzmem preko Nigerije, ali ne mogu da dodam karticu. Mislim, dodam je u nalog, ali uvek ispod nje stoji unavailable.. 🤔
 
Da, kada uzmes na mesecnom nivou, ali nisam siguran kada uzmes gift card od godinu dana, pa zato pitam. Ja sam pokušao da uzmem preko Nigerije, ali ne mogu da dodam karticu. Mislim, dodam je u nalog, ali uvek ispod nje stoji unavailable.. 🤔
Ne može da se predje na family premium bez kartice iz te zemlje. Možeš jedino da promeniš zemlju na Srbiju i da sa našom karticom odradiš konverziju. Dobićeš family premium sa kraćim periodom. Ja sam to radio sa egipatskim nalogom, i dobio sam povoljnije uslove nego da sam uzeo premium kod nas. Negde oko 400 din. mesečno me izašla pretplata. Ne znam po kojoj formuli rade te konverzije, ali mislim da bi i preko Indije ispalo jeftinije.
 
Jel ima neko mesta u familiji,treba mi za jednog srednjoškolca?
 
Ja sam uzeo Nigeriju preko play store, bez problema. Jedino imam problem da promenim plan na vise clanova, prijavljuje mi problem sa lokacijom iako je ukljucen Nigeria VPN
kako si to uspeo? ja ne znam koja je ruta za playstore, da li ja karticu prvo treba posteno da dodam na RS pa onda ukljucim VPN za supskripciju? Posto na cisto Nigerija adresi + vpn + nalogu, banka - RF ili Google ne znam ko je kriv - mi samo ponisti google transakciju (verification 200 ngn) :( pise VISA *XXX unavailable
 
Prema recima supporta, moze da blokira jer koristim virtuelnu karticu i navodno nikad nisam iskoristio njen pin nigde, a na bankomatu ni ne moze da se promeni pin.. cekacu fizicku pa cu da probam 🤡🤷‍♀️
 
Uzeo sam Spotify indvidual premium preko Indije 12+6 meseci i izvrsio konverziju u srpski family premium. Od 18 meseci sam dobio 10 kad je izvrsena konverzija.
Izaslo me 2581 din. za taj period ili ti 260 din. mesecno. Maksimum za reedem je 18 meseci, zato sam uzeo 12+6 iako je ova od 6 meseci nesrazmerno skuplja u odnosu na ovu od 12.

Ako nekoga zanima procedura je da se ulogujete na Amazon.in sa postojecim ili novim nalogom. Obavezno ubacite random indijsku adresu i broj telefona prilikom kupovine. Ukoliko vam pri otvaranju naloga trazi broj telefona za verifikaciju, onda odradite sa nasom adresom i nasim brojem telefona, zatim obrisite tu adresu i dodajte indijsku i broj telefon neki njjihov fejk.
Ovo se radi zato sto sa nasom adresom ne moze da se izvrsi placanje karticom.
Kad odradite kupovinu, nakon nekog vremena dobijete email sa kodom.

Uz pomoc VPN-a konektovanog na Indiju ulogujete sa na novi ili postojeci nalog na kome nema aktivne pretplate. Promenite zemlju dole da pise India English, ukoliko vec nije, i u profilu stavite region Indija i idete na reedem koda.
Kada to odradite uspesno, iskljucite VPN i promenite zemlju na Srbija i idete na paket pretplate i trazite Family premium. Ukucate podatke sa kartice i izbacice preracunato vreme dokle ce vaziti nova pretplata. Kada potvrdite, aktivirace se srpski family premium po premium ceni :p
 
Uzeo sam Spotify indvidual premium preko Indije 12+6 meseci i izvrsio konverziju u srpski family premium. Od 18 meseci sam dobio 10 kad je izvrsena konverzija.
Izaslo me 2581 din. za taj period ili ti 260 din. mesecno. Maksimum za reedem je 18 meseci, zato sam uzeo 12+6 iako je ova od 6 meseci nesrazmerno skuplja u odnosu na ovu od 12.

Ako nekoga zanima procedura je da se ulogujete na Amazon.in sa postojecim ili novim nalogom. Obavezno ubacite random indijsku adresu i broj telefona prilikom kupovine. Ukoliko vam pri otvaranju naloga trazi broj telefona za verifikaciju, onda odradite sa nasom adresom i nasim brojem telefona, zatim obrisite tu adresu i dodajte indijsku i broj telefon neki njjihov fejk.
Ovo se radi zato sto sa nasom adresom ne moze da se izvrsi placanje karticom.
Kad odradite kupovinu, nakon nekog vremena dobijete email sa kodom.

Uz pomoc VPN-a konektovanog na Indiju ulogujete sa na novi ili postojeci nalog na kome nema aktivne pretplate. Promenite zemlju dole da pise India English, ukoliko vec nije, i u profilu stavite region Indija i idete na reedem koda.
Kada to odradite uspesno, iskljucite VPN i promenite zemlju na Srbija i idete na paket pretplate i trazite Family premium. Ukucate podatke sa kartice i izbacice preracunato vreme dokle ce vaziti nova pretplata. Kada potvrdite, aktivirace se srpski family premium po premium ceni :p
чек, након што ридимујем код угасим впн и вратим земљу на србију па тек онда активирам премијум?
 
Da, sa našom karticom ne možeš da odradiš konverziju dok ne vratiš na Srbiju. Samo pazi da izabereš family premium kad radiš konverziju.
 
а јел може индијски индивидуал да се преведе у српски индивидуал на исти начин
 
а јел може индијски индивидуал да се преведе у српски индивидуал на исти начин
Pa individual ne moraš ni prevoditi. Možeš koristiti indijski koji platiš već spomenutim gift cardom.
Prevođenje ide za family i duo pakete jer oni ne mogu ići samo preko gift carda.
 
а јел може индијски индивидуал да се преведе у српски индивидуал на исти начин
Pa verovatno da može, ali kao što kolega reče nema potrebe za tim. Ne znam da li bi ti pri konverziji skratio taj period ili bi ostao isti. Jedino što bi dobio je da nakon isteka pretplate, je da bi nastavljao da ti skida sa kartice ali po našim cenama.
 
превео бих јер је на српском бољи каталог него на индијском хфјаххаха
 
I ja sam dobio mail. Meni od ovog meseca (10.03.) već ide nova cena.

The price of Premium Duo is changing from 54.99 TL/month to 79.99 TL/month.
We’re increasing the price of Premium Duo so that we can continue to invest in and innovate on our product offerings and features, and bring you the best experience.

Since you’re already a Premium subscriber, you will pay 54.99 TL/month until your billing date in March when your subscription will go up to the new price.*
Thanks for being a fan of Premium.

The Spotify Team.
 
Skinuo mi je 9.27e za family plan, na sajtu pise 8.99e i tako mi je stiglo u emailu. Jel to banka nesto naplati dodatno, u pitanju je erste banka?
 
Skinuo mi je 9.27e za family plan, na sajtu pise 8.99e i tako mi je stiglo u emailu. Jel to banka nesto naplati dodatno, u pitanju je erste banka?
Da li ti skida sa dinarskog ili deviznog racuna? Ako je dinarski, onda je mozda zbog kursa koji se koristi pri konverziji.
Inace imam mastercard Erste i nisam primetio da naplacuju proviziju.
 
Devizni je u pitanju. Doduse ovo mi je prva naplata, jos stoji u rezervisanim sredstvima, mozda ce vratiti taj deo.
 
Spotify finally has music videos on TVs but only in 11 countries
spotifymusicvideo_large.jpg

We’ll begin to roll out music videos from a select catalog for Premium users in the U.K., Germany, Italy, the Netherlands, Poland, Sweden, Brazil, Colombia, Philippines, Indonesia, and Kenya.
 
A mi i braća nesvrstani ... na čekanju :)
 
Treba mi jedan slot u familiji, ko ima mesta nek mi se javi na PM :)
 
Samo da javim da sam uspeo drugu da napravim novi account na Indiju (koristeći Urban VPN Google Chrome ekstenziju) i preko Enebe kupim gift card za godinu dana premium i sve odlično radi. 17 evra izašlo sa paypal provizijom od oko evro i nešto.
 
Nazad
Vrh Dno