Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

I ja sam za Family.
Ako nas ima dovoljno, mozemo da uzmemo family paket ?
 
Hajde da vidimo da li ima jos neko, pa mogu i ja da uzmem family paket.
 
Cetvoro nas je.
Ako je potrebno otvoricu ja nalog.
Da li vam je OK placanje na 3mesecnom nivou ili ?
I ostaju jos 2 slobodna mesta ko bude zeleo.
 
Sad vidim da mi Apple nudi 2 meseca gratis za AM pa reko’ da probam.
Prvi utisak, nemaju sve ono što imam na Spotify listama. Drugo, meni podjednako dobro zvuče i Spotify i AM odnosno lossless nije baš toliko impresivan u odnosu na format koji nudi Spotify
 
Sad vidim da mi Apple nudi 2 meseca gratis za AM pa reko’ da probam.
Prvi utisak, nemaju sve ono što imam na Spotify listama. Drugo, meni podjednako dobro zvuče i Spotify i AM odnosno lossless nije baš toliko impresivan u odnosu na format koji nudi Spotify
Može li neki primer čega tačno nema na AM? Baš da proverim da li ima veze sa regionom. Ja imam AM preko Turske.
 
Ne znam tačno, izabrao sam prvu aplikaciju koju sam izguglao, selektovao da prebacim jednu plejlistu, bez plaćanja nudi da se transferuje prvih 500 pesama. Prebaceno je 487, tj nedostaje 13 pesama sa liste koje AM nema, nisam upoređivao tačno koje. U svakom slučaju nije domaća muzika pa ne verujem da je region u pitanju.
 
Cetvoro nas je.
Ako je potrebno otvoricu ja nalog.
Da li vam je OK placanje na 3mesecnom nivou ili ?
I ostaju jos 2 slobodna mesta ko bude zeleo.

Sto se mene tice moze i na sestomesecnom, ili godisnjem nivou cak. Kako god. U svakom slucaju, tu sam.
 
Da li postoji ikako mogućnost da se prebaci nalog na turski ili neki drugi gde je jeftinije a da je family paket?
 
Da li postoji ikako mogućnost da se prebaci nalog na turski ili neki drugi gde je jeftinije a da je family paket?
Ne. Jedino neke turske virtualne kartice, ali to je komplikovan proces. Ili pokušati preko Google Playa opet, ali ne verujem da se može tako vise (za nove korisnike).
 
Prilično sam siguran da može.
Ja sam plaćao US par godina, ima familija. Kada se pojavio kod nas zvanično, prešli smo na Srbiju. To je dovelo i do nekih sitnih promena u dostupnim pesmama.
zvaničan tekst

Suština, bira se na osnovu platne kartice. Ja sam od pre 100godina koristio US paypal i tako je i spotify bio na US. Sada je na našoj kartici
 
Prilično sam siguran da može.
Ja sam plaćao US par godina, ima familija. Kada se pojavio kod nas zvanično, prešli smo na Srbiju. To je dovelo i do nekih sitnih promena u dostupnim pesmama.
zvaničan tekst

Suština, bira se na osnovu platne kartice. Ja sam od pre 100godina koristio US paypal i tako je i spotify bio na US. Sada je na našoj kartici
Da, ali Spotify kako bi to sprecio ne dozvoljava ne-turske kartice, a nema ni PayPal opcije uopšte.

S druge strane, možda bi Egipat mogao proći jer vidim sad da ima PayPal opciju. Kad bi se otvorio egipatski PayPal nalog, moglo bi upaliti.
 
Kome je potrebno imam dva mesta u family paketu (srbija, 1.5e/mesecno, na 6 meseci)
 
Da, ali Spotify kako bi to sprecio ne dozvoljava ne-turske kartice, a nema ni PayPal opcije uopšte.

S druge strane, možda bi Egipat mogao proći jer vidim sad da ima PayPal opciju. Kad bi se otvorio egipatski PayPal nalog, moglo bi upaliti.
Misliš da će moći preko Egipta sa novim nalogom?
 
Znaci upalim VPN,otvorim PayPal nalog i otvorim novi nalog na Spotify.Kako da prebacim ostale članove?
 
Znaci upalim VPN,otvorim PayPal nalog i otvorim novi nalog na Spotify.Kako da prebacim ostale članove?
Sad imaš srpski nalog? Ako otkažeš pretplatu, u podešavanju accounta možeš promeniti region. Pretpostavljam da istu stvar trbeaju i članovi uraditi na svojim accountima?

edit-profile-change-location-on-spotify.jpeg
 
E al sad gledam,nema Egipat ni u Nordu ni u Private VPN.:(
 
Kad hocu egipatski PayPal da otvorim,trazi broj za verifikaciju,j.bi ga.
 
Dobra stvar za korisnike Spotify na ios. U kodu beta aplikacije su pronađeni tragovi da će u jednom trenutku biti ponovo moguće plaćati Spotify preko Apple. U tom slučaju dovoljno je da kupite Tursku iTunes gift karticu da možete da platite Spotify premium.
 
Kod mene puno, ali njih par mi je pisalo na PVT.
Skupite se, imas vas sigurno 4-5 vec danas.
 
Ja sam zainteresovan ako neko bude pravio family.
Napravio bih i sam ali mi lokacija nije u Srbiji pa je lakše da mene neko doda iz Srbije nego da pojedinačno prebacujemo sve.
 
Nazad
Vrh Dno