Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Free shipping na USC, kod je Free Delivery.
Isti kod i na SD, minimum 12 funti.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
FREEDEL - Your basket does not meet the requirements of this discount code.

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
 
To ti izbacuje jer i dalje nema opcije za dostavu već samo da se pokupi u radnji.
 
Ja poslao "davno"....

BTW, ovo je samo za jednu porudzbinu po korisniku :(
A posto je DHLom - meh...
 
Ja poslao "davno"....

BTW, ovo je samo za jednu porudzbinu po korisniku :(
A posto je DHLom - meh...
То је писало и прошли пут и ја сам имао две без проблема...

Додуше на 2 различите адресе али са истог налога...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ja poslao "davno"....

BTW, ovo je samo za jednu porudzbinu po korisniku :(
A posto je DHLom - meh...

Mislim da je i prošle godine pisalo da ima ograničenja po nalogu a ja naručio 1 paket za sebe i još 3 za druge ljude, naravno na njihove adrese. Uglavnom sad je to nebitno kad ne može ni taj jedan. A neko reče da samo za Srbiju stoji collect kao jedina opcija. Not cool. :D
 
Izgleda da smo se dzaba nadali i cekali ovo...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Можда нама даја опцију за наше бадње вече :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Porucih drugaru na adresu u Sloveniji, dostava i kod prolaze bez problema.

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
 
Trebalo je ranijih dana da svi salju e-mail da ne radi... ovo ne radi jos od negde ponedeljka (barem).
 
Ja mislim da su oni to namerno uradili, zbog besplatne poštarine
 
Imalo bi logike da samo ne radi kod ali mi ne možemo da naručimo ni sa plaćenom poštarinom.
 
+1.
Mada ko je lud da im poruci sa ovolikom cenom dostave, taj ne zasluzuje novac :)
 
Još nešto sam primetio. Možda grešim ali ovo što sad daju free je standard delivery a mi nikad nismo ni imali tu mogućnost. Samo express dhl. Evo sad sam probao sa nekom bezveznom adresom u Sloveniji i nudi samo standard. Deluje da im je šema sa DHL-om prsla i da zato ne radi.
 
Promenili su ime Berlin delivery u standard pre par meseci, sve je isto stizalo.
 
Namerno je ovo, nema tu dileme.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Aha, OK. Nisam to ispratio. Onda ne znam o čemu se radi ali minimum od 23,99€ za nas, kako stoji na sajtu, je baš trulo. Prvo iHerb sad i ovi. Baš napredujemo.
 
Ja videh sta pisete a dobio sam i email-om obavestenje Free delivery 10 funti i vise preko aplikacije sa kodom. Medjutim kod mene je drugi problem skinem aplikaciju ali ne mogu da se ulogujem, sve mi izbacuje da kombinacija maila i passworda nije tacna, na desktopu sve regularno, cistio sam podatke i kes od aplikacije ista stvar jednostavno mi ne dozvoljava da se ulogujem.
 
Isto mi se desilo malopre, obrisao aplikaciju, ponovo instalirao i radi Log in na SD.
 
Neko se sr@nje desava sa njima, pogledajte samo komentare na postove na njihovoj fejsbuk stranici.
Mozda je i bolje da ne narucujemo.
 
Nazad
Vrh Dno