Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Jel' to obavestenje bude bas onako naglaseno na njihovoj pocetnoj strani ili je zamumuljeno (skrajnuto) nedge sa strane da se jedva vidi.
Mene interesuju neki HH fleece.
Bude preko cele strane.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel vama radi sportdirect site? Hteo sam jutros da porucim nesto i ne mogu, stalno me baca na rs.sportdirect.com i bude sve bzvz razbacano. Kao da im je pao site.
 
Uh, sad si me oraspoložio. I meni je sve razbacano, mislio sam da je nešto sjebano kod mene.
 
U url stranice promenite rs u hr. Ili surfajte preko hr sajta ili prebacite na neku drugu zemlju
 
Usc.co.uk - koliko se placa transport? Isto salju robu DHL om ili? I koliko vidim ne naplacuje se nikakav dodatan pdv kao kod sportsdirect a . cini mi se da ima bolji izbor nego na sd bar sto se patika tice, gledam za sebe.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
DHL...ahahha..snjima vise nikada...ne sali se..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
vidi,vec je pisano,DHL automatski ide na spediciju,znaci najmanje 40% jos troskova racunaj

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Samo ako je preko 50e.
 
nisam siguran..moram proveriti koliko je moje bilo

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
DHL...ahahha..snjima vise nikada...ne sali se..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Molim te da ne zbunjuješ ljude i nemešaš obični DHL i DHL Express. USC i SD šalju sa DHL Express i tu se ako je pošiljka do 50 eur vrednosti ( bez poštarine) neplaćaju carina i pdv.
 
sorry,,o cemu ti to?realno..ja pricam o DHL,nikakav express ne spominjem ,realno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Kad se kaže DHL, 95% ljudi misli na Express. Zbog toga nije loše naglasiti kad se stvarno misli na običan DHL.
 
sorry,,o cemu ti to?realno..ja pricam o DHL,nikakav express ne spominjem ,realno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Tema je SportsDirect. Kada se u ovoj temi govori o DHL onda se uvek misli na DHL Express jer roba sa SD u Srbiji ti isporučuje ili DHL Express ili Pošta Srbije. Zavisno koju opciju si izabrao prilikom kupovine. Nikad ti ne isporučuje običan DHL.
 
I jel neko porucivao sa USC-a, upravo merkam jednu jaknu SoulCal i cizme/cipele firetrap ista cena i na usc i sd sto je i logicno jer je usc i vlasnik sd-a od 2011, ali je na usc manja postarina za 2€, te bih preko njih i uzeo.
Da li salju DHL expressom i za koliko stize, na stranici pise do 30.12 da stize, sto mu dodje 15 dana pa se pitam sta mu je tu express, pa meni iz Kine obicnom HK postom stize za 7 dana porudzbina sa free shippingom a ovde me izadje 12€ pa jos ako ne ide brzom dehl postom ce mi i naplatiti pdv.
Da li je neko narucivao odande i kako mu je doslo i za koliko je stiglo?
Hvala momci unapred.
Nikad nisam narucivao ni sa sd ni sa usc-a.
 
Sve je potpuno isto kao na SD kupujem kod njih vec par godina
 
PDV ne placa niko
Kako niko, naravno da neko to mora da plati i placa sto je logicno.
Ne nego ce drzava da oprosti jasan pdv koji bez greske moze da se obracuna, jer dobijas fakturu sa pravom cenom proizvoda, ne kao kod kineza kad piskaraju gluposti pa carinik mora da trazi koliko je realno kostao taj proizvod.
A u prilog ovome ide i PRVI post kojeg ocigledno nisi citao, citiram;


DHL uvek i za sve kod nas pošiljke koje su do 50€ plaća sam PDV o svom trošku. To ne važi samo za SD nego za bilo koji paket koj ide šalje preko njih. Provereno X puta, a i neko je kačio njihovu zvaničnu informaciju, doduše davno je bilo.
 
Nasao sam na KP nekog lika sto naplacuje odredjenu svotu novca na proizvode sa mandmdirect pa me zanima koliko je sajt pouzdan,imaju da se nadju jeftine patike ...
 
Nazad
Vrh Dno