Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Pozdrav,
nadam se da mi necete zameriti ali tema je neprgledna pa moram da pitam.
U kojoj valuti se placa na SD ja sam u konvertovanju dinara (racun mi je dinarski) izgubio oko 800-1000 dinara. Da li vi konvertujete novac pre placanja i u koju valutu kako bi se izgubilo najmanje novca?
 
Sile nisam video a jel su ti sad prijatnije ako ih nosis? da li su se razgazile i opustile?
 
Vrlo malo su se raširile I mogu da ih nosim samo kada izvadim onaj ulozak
 
lemik, sve naše banke sve konvertuju u evre, pa je najbolje da njih imaš na računu. Čak i kada nešto plaćaš u dolarima i na računu imaš dolare, banka će dolare da konvertuje u evre, pa evre u dolare, pa će da ti skine dolare.
 
Posto me ove patike broj 45 zuljaju,da li mogu da ih vratim i da mi posalju broj vece ili vrate novac? Ako mogu,kako da ih vratim?
 
Mozes da ih vratis i poslace ti druge ili parice, samo povratni troskovi slanja su ogromni, pa ti sam proceni da li ti se isplati. Idi na sajt poste, imas kalkulator i pogledaj koliko kosta slanje paketa u Englesku.
 
Interesuje me da li sam dobro razumeo,moze da se kupi nesto do 50e pa naplacuju bukvalno postarinu 14-15e?Onda te paket koji platis 50e kosta 65 ako sam dobro razumeo.Druga stvar ,dal je moguce naruciti vise tih porudzbina nedeljno,mesecno?Dal ce mozda praviti problema ovi na carini ako vide da suvise cesto narucujes?
 
Do 49.99€ + poštarina 'bukvalno'.
Može više paketa 'bukvalno'.
 
Pozdrav,
nadam se da mi necete zameriti ali tema je neprgledna pa moram da pitam.
U kojoj valuti se placa na SD ja sam u konvertovanju dinara (racun mi je dinarski) izgubio oko 800-1000 dinara. Da li vi konvertujete novac pre placanja i u koju valutu kako bi se izgubilo najmanje novca?
Tema je pregledna i postoji FAQ u prvom postu, niko ti ne zamera da pitas, ali nemoj iznosti takve stvari.
 
Poskupeo shipping izgleda, protekle nedelje sam poručio, čini mi se 16,79e bilo.

"Barlin delivery 17,99 €"

:mad:


edit: Sad gledam moj history od januara, shipping bio "14,39€".
 
Poslednja izmena:
Minimalni shipping za Srbiju je 13.19e, pa se povecava zavisno od sadrzaja/tezine tvog paketa.
 
A jel ne prolazi vise ona fora da se naznaci zemlja Hrvatska, a adresa u Srbiji ?
 
Vec dva dana mi stoji status da se ceka da kurir preuzme porudzbinu. Da li samo ne azuriraju statuse redovno ili je neki zastoj?
 
Ne ažururaju redovno status. Najbolje je da pratiš preko DHL-a, ako si dobio kod za praćenje. Imaš čak i link na SD sajtu pored svoje porudžbine koja te vodi na sajt DHL-a. Ako nisi dobio mejl od DHL-a, onda paket još uvek nije preuzet.
 
3-8 dana najcesce u zavisnosti od toga koji dan ubodes.
oko 5-6 je u vecini slucajeva.
 
Ako neko ima "mesta" u korpi za decije cipelice od 6e, a planira ovih dana da porucuje neka mi se javi na pp. Ja prebacujem 50e za nesto sitno, pa ne mogu da ubacim.
Naravno na nekomercijalnoj osnovi - ucestvujem procentualno u troskovima slanja i placam pivo. Jos ako ste iz Ns...
 
Vidi stvarno :D. Neke stvari se konvertuju 1:1, neke po umanjenom kursu.
 
Ako kupim garderobe za 50e , koliko ce izaci sve na kraju postarina, carina i to, znaci koliko meni izlazi iz dzepa sve ukupno :D ?
 
^ DHL ... Cena shippinga ocigledno zavisi od tezine paketa, neke majice kad sam porucio bilo 13.99, kad sam skoro napunio paket sa raznim sitnicama 17.99
 
Dobio sam ovaj vaucer na 20 funti odnosno 24 eura pa me zanima da li je neko ranije koristio vaucere da mi kaze da li sad mogu da pazarim za 73.99 i da mi na fakturi pise 49.99 i da to sve lepo prodje kroz dhl i carinu bez dodatnog placanja.
 
Dobio sam ovaj vaucer na 20 funti odnosno 24 eura pa me zanima da li je neko ranije koristio vaucere da mi kaze da li sad mogu da pazarim za 73.99 i da mi na fakturi pise 49.99 i da to sve lepo prodje kroz dhl i carinu bez dodatnog placanja.

Ja sam iskoristio jedan prosle nedelje i vaucer se odbija na kraju od ukupne cene robe + shipping.
 
Vrh Dno