Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Meni je stigao paket preko Hrvatske za 4 dana porucen u ponedeljak stigao u petak i postarina je bila 7€ a ne 10.
 
Meni na sajtu DHL za tracking piše da je u Zagrebu i Please contact DHL", jeste li imali ovakvu situaciju? Šta da radim?
 
Poslao mail hrvatima a dobio odgovor od naśih da ce biti prosledjen i dobio je novi tracking broj.
 
Jaooo... Ovo će da ide ovako dok neko iz DHL Hrvatska ne popizdi i krene da vraća pakete SD-u, a ovi dodatno ne popizde i banuju Srbiju.
 
Baš to... Samo čekam taj dan, nemoj da neko kuka posle...
 
Poslednja izmena:
Pisao dhl.hr, na sajtu ima kontakt forma. Pitao samo otkuda moj paket u Zagrebu ;-) Obzirom da su odgovorili iz srbije mozes da pises i nasima.
 
Pisao dhl.hr, na sajtu ima kontakt forma. Pitao samo otkuda moj paket u Zagrebu ;-) Obzirom da su odgovorili iz srbije mozes da pises i nasima.

Vidim sada zasto su ti odgovorili iz Srbije. Iako si ti bio na stranici Hrvatske, kada si ostavljao svoje podatke, kao zemlju si stavio Srbiju. U tekstu sa potvrdom o slanju poruke pise da je poruka prosledjena centru zemlje koju si naveo.
 
Ljudi ne morate da ih kontaktirate u vezi toga svejedno ce vam dostaviti paket, meni je to isto pisalo a sutradan su zvali iz naseg DHL da mi uruce.
 
Meni na sajtu DHL za tracking piše da je u Zagrebu i Please contact DHL", jeste li imali ovakvu situaciju? Šta da radim?

Da si samo procitao zadnjih par stranica video bi da sam ja postavio isto pitanje i dobio odgovor da cekam sto sam i uradio.

Paket stigao za par dana a na tracking-u i dalje stoji da je u Zagebu.

Bolje nemojte zvati jer cete ih sluditi pozivima...
 
Da li mogu da promenim na State - Serbia, Country - Croatia iako sam vec napravio Pay Pal na Srbiju?Da li sada moze da se menja adresa, ili moram preko Srbije da narucim pa da mi ispadne skuplja postarina? izgleda da sam se zeznuo :/
 
Ne moze preko Pay Pal-a da se placa sa razlicitom zemljom u adresi, plati direktno sa kartice to radi bez problema.
 
Ma ne moras, moze na state Serbia country Croatia samo ne moze na taj nacin preko Pay Pal-a da se plati, izaberes umesto toga Visa ili koju vec karticu koristis i uneses broj kartice, datum dokle vazi i onaj sigurnosni broj i tako radi bez problema.
 
@ King111

Radi tako i preko PayPala bez problema.
Nemam želju da pomažem osobama kao što je korisnik briblav, koji mi je u privatnoj poruci napisao da ga ovo interesuje radi preprodaje stvari sa SD-a. Neverujem šta mi čovek napisa ali ima i takvih ovde, na žalost.
 
@taner stvarno? Kako? Ja probao pa mi izbacuje gresku Pay Pal doesnt allow residents of Serbia to ship purchases to Croatia.
 
Krenuo sam da citam celu te,mu stigao do 10 strane i totlno se smorio ima brdo offtopica, i zadnjih 10 sam procitao cisto da vidim sta se sada desava...
Jel ima bilo ko da je narucivao sportske stvari tipa :

http://www.sportsdirect.com/karrimor-long-sleeve-zip-tech-t-shirt-mens-444012?colcode=44401218

http://www.sportsdirect.com/karrimor-quarter-zip-long-sleeved-shirt-mens-452400?colcode=45240018

http://www.sportsdirect.com/donnay-hi-vis-running-jacket-mens-459129

http://www.sportsdirect.com/karrimor-x-lite-long-sleeve-running-top-mens-452302?colcode=45230228

I tako to a da je pri tome sportski tip sto bi se reklo mrsav, kao neki biciklista ili atleticar itd da me posavetuje oko velicina, ne bih da plivam u stvarima i to ne volim jako, a ne bih ni da ne mogu da udjem. Ako ima neko neka pusti pp jako bi mi pomoglo !

Inace procitah u prvih 10 strana vidim vecina vas je narucivala neke majice od slazengera i iz komenatara vidim da su velicine ogromne, jel ko narucivao sta od Karrimor-a i kako tu stoje sa velicinama jer uglavnom ova sportska oprema je 90 % od njih...

Takodje pisao sam Sports Directy na FB stranici nema odgovora par dana ( a pre su bili instant brzi ), kakvi su ono brojevi u tabelama, centimetri da su nema sanse, nemam pojma sta je, zna li ko http://i.imgur.com/ci5kuoy.jpg ?
 
te atbele nemoj puno da gledas jer nemaju veze uglavnom.
ja sam narucio jednu karrimor majicu za trcanje i prilicno je dobra. Inace nosim M, koju sam i porucio i odgovara mi. Nisam odusevljen krojem, ali to mora tako za trcanje. nema savove na rukavima i ima siroku kragnu. izgleda malo vrecasto kao da sve visi.
 
Ja sam narucio dve polo majice Pierre Cardin. Iste boje sa razlicitom sarom samo. Obe su L a opet jedna je vidno veca od druge. To me je dosta iznenadilo. Ajde sto su im brojevi nepouzdani ali barem bi isti brojevi trebali da budu istih dimenzija.
 
Meni Pierre Cardin polo majica koju sam uzeo M (u komentarima procitah da uzmem dva broja manje) savrseno odgovara a inace nosim XL, stvarno su im cudne velicine.

@taner

Ne znam stvarno meni nece, koliko znam u samom Pay Palu ne moze zemlja da se promeni pa da je to razlog, a uostalom nije ni bitno radi mi sa karticom.
 
Ukucao sam tracking broj sa posiljke koja je preusmerena iz Hrvatske. Interesantan put je presla.

Do Hrvatske je dosla preko Bergamo, Italije. Zatim se ponovo vraca u Bergamo, pa Leipzig, Budapest i na kraju Beograd.
 
hahaha
 
I meni se isto to dogodilo kad je trebalo iz HR da proslede u SR. Umesto Zagreb - Beograd, patike su mi obisle pola Evrope.
 
Ja sam uzimao Lee Cooper farmerice i uzeo sam velicinu (sirinu struka W) sa Leviski koje imam. I bilo je ok,jedino sam uzeo R(regular),to je mislim duzina nogavice,pa su mi taman pantalone.Trebao sam L kao long,lakse je skratiti nego produziti....
Nisam jos siguran da te oznake znace to,samo prenosim iskustvo...
 
Nazad
Vrh Dno