Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Meni do juce bio processing, poruceno 24. Dec.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni paket bio najavljen za 6.1. ali stigao danas. I porudzbinu su podelili na 2 paketa, s 2 tracking br. Ne znam sto. Vrednost je bila ispod 50EUR.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A meni trebalo danas, ali nista, ni sms ni poziv.
 
Kakvi su brendovi Merrell i Karrimor sa SD, jel pazario neko? Trebaju mi walking boots za svaki dan i povremeno za ribolov, a nešto mi se ne daje ovde 15-16-18k dinara za Adidas Terrex, vidim da tamo ima solidan izbor takve obuće. Trenutno traje akcija i dosta modela je na sniženju.
 
karrimor teske kao tuč...ako ti je da stojis dok pecas mozda i bude ok, ali ja u tome ne bih hodao duze od 20 metara...
 
Ne bih teške, imam već jedne, hvala na informaciji. Stojim u čamcu zato je i hladno, ali treba mi i za hodanje do posla. A Merrell?
 
merrell deluju nesto bolje, ali su i skuplje tako da za te pare vec mogu da se kupe bolje ( i lepse) pa mi nisu bile interesantne...


i karrimor i merrell sam gledao bas u radnji, karrimor ni uz najbolju volju nisam uspeo da pronadjem nijedan par koji bi bio vredan i te neke relativno nize cene...kolko para tolko muzike...bar meni i jedne i druge su pored svega ruznjikave, ako ti je to bitno mada je to sad stvar ukusa...

terrex su svakako lepse [emoji2]
 
Pa jesu ružnjikave, priznajem [emoji4]. Terrex su i lepe i koliko znam kvalitetne. Ništa onda, čekam neko sniženje za Terrex, možda bude i na SD, vidim da su oko 115e što sa dažbinama verovatno izađe otprilike isto kao i ovde.
 
Mogu se ovde uzeti debelo ispod te cifre koju pominjes u zadnjem postu, samo treba biti strpljiv. Tesko da na SD moze da se nadje na tolikom popustu. Od prosle zime nosim samo i iskljucivo terrex i to i duboke i plitke.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk Pro
 
Hvala svima, pravim nalog na IS i naručujem. Izvinjavam se što skrećem temu sa SD, ali dvoumim se između ova dva modela. U principu naginjem ka dubljim ali pliće imaju ove kontinental đonove, ne znam u čemu je fora, ako su lakše i udobnije ipak bih uzeo njih. Ako neko nosi ovo nek' podeli iskustva. Screenshot_20200103-232015_Opera.jpegScreenshot_20200103-231934_Opera.jpeg
 
Brat i ja imamo isti model Terrex dubokih (ne te sa slike, već noviji model).
Iako ne propuštaju vodu imaj u vidu da su daleko od toplih čizama.
 
Ja sam prosle godine uzeo TERREX SWIFT R2 MID GTX i jedva sam pronasao par cipela a da im djon, tj. vrh djona, kada se pogleda od napred(pogledaj sliku) bude priiblizno isto zalepljen.
Npr.,na levoj pravo, na desnoj ukrivo, katastrofa, raznih kombinacija je bilo! Od napred, kao da su razlicite cipele, nisam mogao da verujem, najskuplje, a kontrola kvaliteta izrade nula!
U svakoj radnji sam trazio po 2-3 kutije istog broja ako imaju i tako nekako spojio par, da bude najpribliznije identicno zalepljeno.
Ni prodavci nisu mogli da veruju, kada sam im pokazivao... U 3 grada sam obisao sve radnje koje su ih tada imale na stanju!:trust:
 

Prilozi

  • muske-vodoodbojne-cipele-adidas-terrex-swift-r2-mid-gtx-CM7500-3.jpg
    muske-vodoodbojne-cipele-adidas-terrex-swift-r2-mid-gtx-CM7500-3.jpg
    85.6 KB · Pregleda: 154
Military Shop ima razne vojne čizme, a cene su dosta dobre, s tim da im sajt nije baš u toku sa ponudom, pa treba pozvati, pošto se dešava da nešto što imaju ne postoji na stanju na sajtu i obrnuto.

Tamo ima odličnih čizama, a cene su niže nego po radnjama sa sportskom opremom.
 
Je lli neko kupio patike/cipele u Decatlhonu, kakve li su one?
 
Ja sam prosle godine uzeo TERREX SWIFT R2 MID GTX i jedva sam pronasao par cipela a da im djon, tj. vrh djona, kada se pogleda od napred(pogledaj sliku) bude priiblizno isto zalepljen.
Npr.,na levoj pravo, na desnoj ukrivo, katastrofa, raznih kombinacija je bilo! Od napred, kao da su razlicite cipele, nisam mogao da verujem, najskuplje, a kontrola kvaliteta izrade nula!
U svakoj radnji sam trazio po 2-3 kutije istog broja ako imaju i tako nekako spojio par, da bude najpribliznije identicno zalepljeno.
Ni prodavci nisu mogli da veruju, kada sam im pokazivao... U 3 grada sam obisao sve radnje koje su ih tada imale na stanju!:trust:
Ja sam baš o njima i pričao.
Inače, taj prednji deo čizama ima neki mat sloj koji se vrlo lako skine (neko te zgazi, malo šutneš stepenik...) i onda postaje sjajan, pa deluje prljavo (jedan deo mat, a drugi sjajan).
 
Uzeo sam u radnji danas one duboke terrex. Polu duboke su kompaktnije i malo lepše (stvar ukusa) ali đon je niži i dosta su pliće, ovo su ipak čizme, i to je presudilo. Hvala svima na savetima. Inače video sam Merrell, dosta su jake cene, teške su i ružnjikave, ali su sigurno kvalitetne i tople.
 
Ja sam baš o njima i pričao.
Inače, taj prednji deo čizama ima neki mat sloj koji se vrlo lako skine (neko te zgazi, malo šutneš stepenik...) i onda postaje sjajan, pa deluje prljavo (jedan deo mat, a drugi sjajan).

Da, kao neki mat gumirani materijal, i gde god zakacis, taj deo se odmah ispolira do visokog sjaja...:d
 
Je lli neko kupio patike/cipele u Decatlhonu, kakve li su one?

bolje od karrimora losije od boljih marki...i one su malo teze za moj ukus...pricam o zimsko-jesenjim modelima...mora sve to ipak uzivo da se opipa i proba...

sad su mnoge firme malo obratile paznju na zimsku obucu, sve je vise laksih materijala, i vise nema potrebe kupovati teske bakandže za zimu...bar za ove urbane uslove i ovakve zime...od onoga sto sam uspeo da vidim uzivo a da su lakse/waterproof/goretex vredi obratiti paznju na adidas, north face, columbia i under armour zimsku obucu...cene nisu uvek vesele, ali treba pratiti popuste i slicno, mislim da se isplate...
 
Poslednja izmena:
Ja imam zimske the north face ali su mi pretople. Danas šetam nekim tržnim centrom u Berlinu i naletim i pazarim ove za 77€
6f044e674f452f7745ce820307d1ed8f.jpg
88cd894d57fe3c4891281281d42b6e3b.jpg
f39a7ece1839aa8d250d46cbd7efaee7.jpg
c0c9355d9ab0653e18d21e8b93e2f4dd.jpg


Tapatalk pro using S10e
 
Meni paket bio najavljen za 6.1. ali stigao danas. I porudzbinu su podelili na 2 paketa, s 2 tracking br. Ne znam sto. Vrednost je bila ispod 50EUR.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Imaš 2 waybill ili 2 JDxxxxxxxx broja? Ako je ovo drugo, onda je samo pošiljka podeljena u dva pakovanja. Tj. nikada nema potrebe da šalju dve pošiljke već samo jednu sa više paketa (ne samo kad je puno artikala već i kad je kabasto). Jednom sam naručio ogroman kišobran (posebna velika kutija), pa sam imao takav slučaj.

Ali naravno ovih dana je sve moguće

Ljudi shvatite da su astrološki aspekti za kurirske službe nepovoljni, tako da ni DHL nije imun:D:D:D
Meni bilo najavljeno za 3. ja pomerio na 6., pomerao tako datum više puta do sada, sve bilo ok. I sada mi je posle promene pisalo da će biti isporučen 6. To je bilo još u ponedeljak. Međutim, 3. mi prvo stigne sms a zatim i kurir zove... Kad sam mu rekao da sam na sajtu odložio za ponedeljak, kaže ok...

A moguće da su zaposleni iz DHL-a otišli u Nemačku, a iz aks, bex, PE.... prešli u DHL, pa zato kvalitet usluge opao,) (šalim se naravno, ne mislim ja ništa loše o njima, znam par ljudi koji su radili po tim kurirskim službama... pa i sestra mi je radila u bex-u)
 
E, bilo mi je lakse kada sam procitala da jos nekome nisu stigli paketi, ali danas sam dobila mail gde kazu da otkazuju porudzbinu, jer jednu trenerku nemaju na stanju. TJ. valjda ne otkazuju celu porudzbinu, vec samo obavestavaju da je ta trenerka otkazana?!
Ali, paket mi je i dalje u procesu, ne mrda.
Nisam nikad imala ovakvu situaciju, jel treba nesto da im odgovorim?
Ili me oni samo obavestavaju? Vise mi lici na to...
Mada, nista ne razumem, jer ta trenerka je do pre dan, dva bila na stanju. Samim tim su je valjda imali i 25-og kada sam je ja narucila.
 
U mejlu proveri detalje otkazivanja da li je otkazana kompletna porudzbina posto bi onda ako nemaju taj artikal onda bi morali da preurede porudzbinu i vracaju deo novca itd..Ali slobodno salji mail redovno odgovaraju..

Narucene Patike 25.12 procesuirane su poslate Dhl je poslao sms i mail da stizu 6.01 tako da sve ide po redu..
Ne cekajte u mejlu azuriranja o posljici to imate na sajtu ili mobilnoj aplikaciji cim posalju tamo imate da pratite..
 
bolje od karrimora losije od boljih marki...i one su malo teze za moj ukus...pricam o zimsko-jesenjim modelima...mora sve to ipak uzivo da se opipa i proba...

sad su mnoge firme malo obratile paznju na zimsku obucu, sve je vise laksih materijala, i vise nema potrebe kupovati teske bakandže za zimu...bar za ove urbane uslove i ovakve zime...od onoga sto sam uspeo da vidim uzivo a da su lakse/waterproof/goretex vredi obratiti paznju na adidas, north face, columbia i under armour zimsku obucu...cene nisu uvek vesele, ali treba pratiti popuste i slicno, mislim da se isplate...

Adidas je za zaobilazenje ako pricamo za waterproof...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
adidas sam imao samo goretex i nikakvih problema s propustanjem vode...sad, uvek ima raznih iskustava sto se tice svega ne samo obuce...
 
U mejlu proveri detalje otkazivanja da li je otkazana kompletna porudzbina posto bi onda ako nemaju taj artikal onda bi morali da preurede porudzbinu i vracaju deo novca itd..Ali slobodno salji mail redovno odgovaraju..

Narucene Patike 25.12 procesuirane su poslate Dhl je poslao sms i mail da stizu 6.01 tako da sve ide po redu..
Ne cekajte u mejlu azuriranja o posljici to imate na sajtu ili mobilnoj aplikaciji cim posalju tamo imate da pratite..

Pa, rekla bih da otkazuju samo tu trenerku koje kao nema na lageru. Mada mi nista nije jasno, gledala sam, ima je, samo je sada 1e jeftinija. Sad, ili sam ja luda ili je to potpuno ista trenerka, a oni tvrde da nemaju. Uglavnom, pisala sam im i pitala da li mogu tu da ubace umesto te koje kao nema. Jos nisam dobila odgovor, mada sam negde na njihovom sajtu procitala da nema promene porudzbine. A to bi ustvari i njima bilo najlakse, da mi nista ne vracaju, nego da posalju tu, za koju ja mislim da je ista, ha, ha.
 
Nazad
Vrh Dno