Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Plus

Чекај овај тип каже да је сад Мануелни мод на 20мпх а Суп.ауто на 8? Хм
Беспотребно су избацили овај модел. Стварно не знам шта је у њиховим главама.
За з5 да врате дизајн са з2 дакле јачи и лепши звучници са нотификацијама у њима.
Да се подебља за мм а батерија увећа за 500мах. Да се смање оквири. Шарп модел. Сд820 ће ваљда бити на нивоу. Да се остане на 1080п. Да врате Вокмен бренд . Да избришу лајфлог и сл глупости.
 
Kako god, Z3 je 5x bolja kupovina od plus/- verzije, samo da dobije novi softver kamere sa toplijim wb i malo vise detalja i to je to, skoro isto to vazi i za Z2.


Kakvi su camera semplovi,ima li pomaka? Sa moba sam pa ne mogu da vidim sad.
A baterija ce i moci 2 dana?
 
Lepo si ti to pozeleo, dabog se i pola ostvarilo!
 
Sad sedoh za komp.Pa nista posebno sto se kamere tice.Mozda je eventualno malo bolji ovaj 20 mpx mode,a 8 mpx..pa i Z2 slika bolje u tom modu.
Sto se baterije tice,moze ovo da gura dva dana bez problema.
 
Evo malo testiranja kamere kad je fon zagrejan zbog S810

https://www.youtube.com/watch?t=27&v=UZfcRLwvyD4

Inace na Xperiablogu kazu da Z3+ i Z4 Tablet koriste neku doradjenu/modifikovanu verziju S810.Mozda i ne bude toliko problema sa Z3+ :)
A sto se tice kamere i gasenja,desavalo se i na Z2 i Z3.


Kad bi trebalo da stigne kod nas u prodaju?
Bas se nesto mislim da li ce ga operateri nabavljati. :)
 
Poslednja izmena:
Utisci lika koji je kupio Z3+


Been using the z3+ for over 24 hours and here are a few initial thoughts:

Camera is excellent. Lots of details captured under board daylight, it does feel slight improvement from the z3.

Battery is not up to the standard. I managed to drain the battery in under 5 hours of heavy usage (ie lots of photos/videos), but this is very normal for new phones. Will give another report in a few days time.

Ont thing thouugh, the camera gives the temperature warning at around 50'C. This temperature is very normal during photo and FHD shooting during daytime, but I have not encountered any shutdowns during photo or video shooting. The highest temperature the device read was around 60'C, which is the same for Z3. However, during video shooting, the phone became laggy. Luckly, the output file was fine.

I am not going to talk about the audio quality, as I am used to playing music on my zx1 + pha-3 combo, and I am very biased towards that..


Postavio je i 2 foto sempla:

http://www.esato.com/phonephotos/cam/sony/e6533/201506140020nIQDAK.jpg
http://www.esato.com/phonephotos/cam/sony/e6533/2015061400199D42be.jpg


Weekly poll results: Sony Xperia Z3+ gives the 2015 crowd a tough time


Ne treba shvatati previse ozbiljno ove tupave anketice ali nisam ocekivao ovo, aj da gotive ovaj fon vise od M9 to i nije toliko nelogicno jer i jeste bolji.
 
Pa utisci su ok,nigde nije pomenuo neko drasticno pregrevanje.
Mada,Sony je najavio neki update koji ce malo da sredi overheating.
Ovi kamera semplovi su dobri.
 
Bas tako.Bas me zanima dal ce kroz update Sony nesto tu da poboljsa kod Z3+.
 
[YOUTUBE]WIl-yWtPR18[/YOUTUBE]

Nisam ocekivao ovo na kraju.
 
sta nisi ocekivao ? opste je poznato da Samsung nema multitasking i pored 3gb rama.
 
To znam ali Z3+ je oko 7 sekundi sporiji od Z3 u slicnim testovima pa sam ocekivao da ce S6 da ga odere u oba slucaja (a i jeste ga odrao u onom prvom delu testa). A i do sada je S6 bio brzi od svih telefona sa S810.. pa i od M9.
 
Poslednja izmena:
Dal je moguce da je z3+ brzi tj bolji u multitaskingu... [emoji46]
Izgleda da ima veze to sto koristi doradjenu verziju S810.
 
^ i jeste najbrzi na kraju :d

[YOUTUBE]YR2ot7qpboY[/YOUTUBE]

Sta li bi tek bilo sa M9/Z3+.. brzinama da qualcomm nije izbacio ovo djubre od soc-a.. ili sa S6 a da ima krsteniji softver.
 
Poslednja izmena:
Videces ako izadje Sony sa S820 :D Jos kad bi grunuli fles memoriju kao u samsu pff
 
Pa da, svaki galaxy do sada je pucao od sirove snage i uopste hw-a (za svoje vreme) ali sw bar malo zeza. U tom smislu i jeste ''olaksan'' jer je njesra :d

Zamisli Nexus sa S6 hardverom..
 
To bi bilo brutalno.
 
Pa da, svaki galaxy do sada je pucao od sirove snage i uopste hw-a (za svoje vreme) ali sw bar malo zeza. U tom smislu i jeste ''olaksan'' jer je njesra :d

Zamisli Nexus sa S6 hardverom..

Radio bi kao zmija. Fazon kod samsa je sto i sa nekim custom romom ne radi puno brze. Znam kad sam imao S4, i ako bude brzi to je par dana i to je to. Sad na S6 je mozda drugacija situacija. A Sony sljaka pa sljaka, nema greske :)
 
Poslednja izmena:
Odlicna je slika,steta sto nije bar 8 mpx da se uverimo u kvalitet.
 
Овог ни игнором не мож да скинеш.
 
Nazad
Vrh Dno