Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Isto kao i dok je u sistemu, power + vol down
 
Jos mozes i da ga doteras fino [emoji1]
14a78d16b7e1afcf82811cdc58432df9.jpg


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Hvala na infu

Evo malo baterije koriscen kao drugi fon(3 dana i 5 sati uptime) :)

Screenshot_20161005-053723.png

Sent from my D6503
 
Ljudi Photo widget mi prso, mogu da listam slike ali ne mogu na tap da otvorim u Album app, sta da radim?!
 
Jesi probao ciscenje app ili reinstall? I da li koristis stock ili neki custom rom?

Sent from my D6503
 
EXZ, cistio datu od widgeta i cache i opet nista, nikada mi se to nije desilo...
 
Valjda ce nadodradjivati i Pure X,moj najdrazi rom za Z2 [emoji4]

Sent from my LG Nexus 5X
 
Kako god,Z2 je Sony telefon sa najvecom podrskom na xda,od romova do raznih modova i aplikacija.

Sent from my LG Nexus 5X
 
na kom ste buildu imali najvise screen on time? meni se cini da na lolipopu sam imao vise sad kad gledam screenshots, sada je u proseku 6 sati, na lolipop sam nasao screenshot negde oko 7 ipo

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
E to je zato sto koristis xposed... :D
 
na kom ste buildu imali najvise screen on time? meni se cini da na lolipopu sam imao vise sad kad gledam screenshots, sada je u proseku 6 sati, na lolipop sam nasao screenshot negde oko 7 ipo

Sent from my D6503 using Tapatalk
Ja sam na MM izvlacio par puta 8h mada sam na LP izvlacio veci uptime u nesto manji SoT.
 
meni je oko 5h , ponekad 6 h ali retko, display je na 50% , gps, bt, wifi, 3G non stop :) proslo je 15 meseci od kada sam kupio fon, ne cudi me da je baterija malo oslabila :)
a i da se ne lazemo ima i fb i messenger, viber, wa, skype i gotovo sve must have app za root it itd ,,, ipak su to resursi :D
 
meni je nekako cudno ako ne e preko 6, hocu bateriju kao na pipboy iz fallouta :D

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Da li neko zna zasto se boje na ekranu izdeformisu kad je telefon na zimcugi (ako je uopste to razlog)? Nije problem u samom sistemu, vec se povremeno pojavi neka belina ili strafte kada sam napolju a bas je hladno
 
Imas li neku sliku, da vidimo kako izgleda?

To ne bi smelo da se desava..ni na najvecim minusima nisam primetio nista cudno.

Sent from my D6503
 
Da li neko zna zasto se boje na ekranu izdeformisu kad je telefon na zimcugi (ako je uopste to razlog)? Nije problem u samom sistemu, vec se povremeno pojavi neka belina ili strafte kada sam napolju a bas je hladno

Meni! Konacno da nadjem nekoga sa istim problemom... Mislim da nije razlog zima, na moru mi je bio haos bas takodje. S tim sto je to tek druga stvar koja krece po zlu, pre nje se pojavljuje to da ne mogu da otkljucam telefon. Stisnem dugme ili double tap a ekran bude crn, ali onako sija malo, sija taj backlight ali crno skroz...dovoljno da se vidi razlika izmedju potpuno crne i crne kad ga "otkljucam". I onda ako stiskam stalno otkljucavanje/zakljucavanje, necu uspeti, moram da sacekam oko 20 sekundi pa onda da pokusam sa otkljucavanjem, i tad obicno uspe. E kad se otkljuca onda krece to ludilo sa straftama i odumiranjem boja, tada i zakuca, ne moze da se koristi. Ovo se pre par meseci desavalo svaki dan, pa je bila pauza pa sad ponovo svaki dan (doduse juce i danas ni jednom).

Isao sam u mts da ih pitam koji telefon cu dobiti ako odobre zamenu uredjaja (vec sam jednom prosle godine dobio zamenu uredjaja,Z2 mi zamenili novim Z2) jer vidim da Z2 vise nema u ponudi, kazu da cu dobiti u cenovnom rangu neki, a hvala Bogu Z2 sam uzeo na snizenju za 36k i u tom rangu nista dobro nema kod njih sad. Ima za 46k Honor 8 ali mi kazu da ne mogu da doplatim za neki skuplji telefon cak, mora iz kategorije.
 
Pa koji ima u kategoriji da izaberes?

Sent from my LG Nexus 5X
 
Vidim da su u cenovnom rangu Idol 4, Desire 820, 825, Xperia M5 i XA su isto tu negde... Kad ga odnesem dace mi listu telefona da izaberem (ako uopste odobre zamenu, kaze da ja mogu da navedem za hocu zamenu a ne popravku ekrana ili ko zna cega) ali kad vidim sta je u cenovnom rangu ne ide mi se na reklamaciju jos.
 
Ljudi ste flesovali onaj led mod od z1 za boost???
Kako se pokazalo, radi li stabilno za z2??
Ja bi onaj medium preset [emoji41]
 
Nazad
Vrh Dno