Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moguce da je starija serija. Treba porediti 1216 kod "madjara", sa 1216 kod nasih maloprodavaca. Ili stariju seriju kod "madjara" sa starijom serijom kod maloprodavaca...
 
Ja sto sam gledao su na KP, a cene se krecu za PS4 CUH 1216 od 1TB sa jednom igricom 370 eura, a vidim ima 1TB sa 5 igara za 400 eura.
 
ima li CUH-1116A verzija neku bitnu boljku posto imam nju?

videh da je na novijoj 1216 verziji tisi kuler ali ne znam da li je jos nesto bitno ispravljeno...
 
Potrosnja struje, grejanje, ram je 1 x 8gb mislim
 
evo nadjoh, ajde ovo prvo me ne zanima, ne greje se previse za sada a ne znam koliko ova vrsta rama utice na rad, tj. u cemu je prednost u 8x1GB u odnosu na 16x0.5... u principu nista posebno...
 
Nema sta, jaca je konzola mnogo, ove stare mozemo da bacimo krastavac...
 
evo nadjoh, ajde ovo prvo me ne zanima, ne greje se previse za sada a ne znam koliko ova vrsta rama utice na rad, tj. u cemu je prednost u 8x1GB u odnosu na 16x0.5... u principu nista posebno...
Prednost je u tome što je Sony uštedeo dodatno kad je nabavljao komponente, pa ima malo veću zaradu na novijim revizijama jer se prodaju po identičnim cenama.
 
Ja mislim da je ovo prvi put posle ps1 da sam 100% zadovoljan launch konzolom.

Naravno da može bolje, ali ovo je nivo na kome mi nista ne smeta i menjaću samo ako bude neka značajna promena.
 
Moguce da je starija serija. Treba porediti 1216 kod "madjara", sa 1216 kod nasih maloprodavaca. Ili stariju seriju kod "madjara" sa starijom serijom kod maloprodavaca...

Precrtao sam kontakte da ne reklamiram, pronaćićeš, ima dosta prodavaca:

I uzmeš igre koje te zanimaju u share. Tako planiram. Nova u De je 300e, ali da mi šalje ortak iz De, i da platim vozaču busa... izaćiće me isto.

Ko uzima novu neka gleda 1216 verziju, nema razlog da gleda stariju osim ako nisu spustili cene, manje grejanje i tiši model je po meni prednost.
 
Sve je to jasno, ali gde je 340 eura sa 2 godine garancije, serija 1216 i u kojoj prodavnici, to je pitanje?

Kp oglase znam napamet.

A ovde ni ne pise da je serija 1216, ne znam jesi ga pitao ili sta, nemoj da te zaj.ebe

A i bas si sakrio ime, kulturica :d
 
Ja sam pre 15-ak dana uzeo 1216 iz Nemačke,doneo mi ortak.1tb sa 2 kontrolera.390€ Mediamarkt,2 godine garancije.
 
Nije se ogradio,ovde je bila za 20€ jeftinija iz Mađarske ali 1 godina garancije...plus neznam likove,šta u slučaju garancije?Šalješ nekome ko nosi u Mađarsku??
 
Sve je to jasno, ali gde je 340 eura sa 2 godine garancije, serija 1216 i u kojoj prodavnici, to je pitanje?

Kp oglase znam napamet.

A ovde ni ne pise da je serija 1216, ne znam jesi ga pitao ili sta, nemoj da te zaj.ebe

A i bas si sakrio ime, kulturica :d

Ti me malo ono? Ili ipak ne znaš KP kako pišeš :)
Ta je nova za 320e, kao što sam rekao da nove ima za 320.
Kao što sam rekao nova sa 24 meseca garancije za 340e, i CUH 1216:


Razmišljam se baš, da li novu ili polovnu.
 
Dok se ti razmišljaš ljudi odigrali 5 naslova do sada ☺
Uzmi ps3 super slim 500gb čipovan i miran si. Na ps4 ni nemas sta da igraš, dzaba ti 4 ds4. ( sarcasm on )
 
Razmišljam se baš, da li novu ili polovnu.

Polovnih nesto i nema po normalnim cenama. Za 20% nizu cenu ti se ne isplati. Pratim svaki dan da li ima neki dobar deal za Xbox One na KP, nista.

PS4 315e/320e black/white na Xbox republici, ali proveri sa Nesom.
 
Meni drug uzeo u Becu, u MediaMarktu, tokom decembra 1216 1GB sa 2 kontrolera i gratis pstv. 400eu. Imao povracaj pdv od 46eu sto sam ga castio. Ko zna, mozda mi zatreba za reklamaciju:)
 
Tomorrows Children beta kida, super je igra. Evo sta mi se desilo 5 min posle zavrsetka tutorijala. :D



Okacicu duzi snimak ovih dana.
 
Mda, još jedna "igra" koja ima za cilj da socijalizam predstavi kao pakleno izvorište masovnog dečijeg rada, što je - gle ironije - dotični zapravo zaustavio.

Dovoljno je samo videti Dear Leader-a u ovoj igri:

the-tomorrow-children-screen-11-small-ps4-us-30sep15
 
Tomorrows Children beta kida, super je igra. Evo sta mi se desilo 5 min posle zavrsetka tutorijala. :D



Okacicu duzi snimak ovih dana.


Jos jedan bullshit igre u nizu.

Realno ove godine od igara sto izlazi a vredi nesto je dark souls 3 i uncharted 4 ostalo je sve shit zesci.
 
Kako kome ;) BTW šta je tu loše, neš bacat para bespotrebno, ne?
 
Bice tu svašta nešto ove godine za igranje... ja se ne brinem.
 
Nije me mrzelo, proverio sam. Pored Tommorows Children ocekuju se Horizon, novi GT, Last Guardian, Dreams, No Mans Sky, Uncharted 4, Witness, Ratchet, Gravity Rush 2. Samo od ekskluziva i timed ekskluziva. I kao da to nije dovoljno, 100 PSVR naslova u izradi.
 
Gledam snimak i ne znam šta se dešava i šta je poenta. Trči se po nekom prostoru čudnom, likovi nestaju i pojavljuju se, pa kopaš, pa neka Godzilla siluje planinu, ništa meni nije jasno. Ako može neko na srpski da prevede šta sam sad gledo, bilo bi ekstra.
 
Poenta je da igra ima mnogo dobru grafiku i nista vise, kao uostalom sve PS4 ekskluzive do sada osim Bloodborne.
 
Mislim da ovako nesto po defaultu sleduje Janu Cmeliku za februarski SK pa je najbolje da pogledas njegovu recenziju.
 
Ma jok, to ce njihov dezurni Sony fanboj da opise (Vladimir Pisodorov). Cmeliku zapadaju gluposti sa Steama kojima on posveti citavu stranu. Obicno nesto na sta se isprima LGBT mikro zajednica koja sebe projektuje kao deo gejmerske PC elite... sva sreca pa ne kupujem vise te novine niti citam gluposti koje pisu kvazi intelektualci interneta.

Edit: Osim ako Qzmo ne nadje skriveni kvalitet u igri i napise nesto sto pas s maslom nece progutati.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno