Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne vredi da pricam zasto ne bi postojao, ne mogu nista da promenim, oni ce i dalje da namestaju meceve i uzimaju vam pare u kladionicama, a vi cete da budete srecni, jedete cips i pijete pivo i ne vidite sta se desava, jer zato fudbal i postoji, da odvrati raju od "velikog desavanja" :)
 
Lepo sroceno ali i totalno nebitno.. 95% industrije,zabave,proizvoda,predmeta,pravila,zakona je napravljeno kako ti kazes da odvrati raju od velikog desavanja.
Ne vidim razliku u pracenju npr fudbala i "umetnosti" . svaki proizvod ima svoju publiku..
 
Poslednja izmena:
Ne vredi da pricam zasto ne bi postojao, ne mogu nista da promenim, oni ce i dalje da namestaju meceve i uzimaju vam pare u kladionicama, a vi cete da budete srecni, jedete cips i pijete pivo i ne vidite sta se desava, jer zato fudbal i postoji, da odvrati raju od "velikog desavanja" :)

Pa kod nas im nešto i ne uspeva stadoni prazni. Ljudi su oduvek imali mentalitet krda pa de ide vođa idu i oni. Ne bih da širim raspravu ali majstori odvraćanja raje od velikog dešavanja je crkva već nekoliko hiljada godina na žalost.
 
Da je samo crkva, skoro sve oko nas je zamajavanje da ne vidis sta se stvarno desava :)

A stadioni su prazni jer je fudbal u Srbiji prso, jos pre 20 godina :) ali i dalje mozes da kupis sveske za skolu sa partizanovim i zvezdinim grbom :)
 
Domaci fudbal :D

Prestao sam da pratim odavno ali tu i tamo bacim pogled. Iako sam navijao za Zvezdu od malih nogu (ne navijam vise za domace klubove), uhvatio sam par utakmica Partizana u Ligi Sampiona i iznenadio se da posle nekoliko decenija vidim domacu ekipu koja je u stanju ne samo da veze tri pasa vec i da igraju lep fudbal (skoro kao Arsenal). Tad sam bio u fazonu, ma ovi su za Zvezdu Barselona jer Zvezda ne igra nikako (gledao protiv onih Kazahstanaca ili sta su vec). Kada ono, pre par dana derbi, Zvezda dobila tri na prema jedan.

Gledao nisam (jer me ne zanima), ali ajde sad ti meni objasni sta se desilo na toj utakmici? Naprasno Partizan se vratio domacem stilu fudbala koji igraju poslednjih 25 godina? Ili je Zvezda naprasno pocela da igra kao Barsa? Ili je mozda neki politicar namestio derbi da Zvezda kao izgleda da je dobra a na kraju ce da nameste da Partizan (opet uzme titulu)? :)

Prethodni paragraf je ilustracija zasto ne pratim domaci fudbal, jer veze sa zivotom nema.
 
Predstava pred parlamentarne izbore ,oba tima su u vlasnistvu SNS pa se igralo za visi cilj.. ;)

Sto se mene tice domaci fudbal treba zabraniti zakonom na jedno 5,6 godina..
 
Poslednja izmena:
E otvorite neku temu za fudbal nemoj ovde da spamujete konzolase :D
 
Zar nije bolja ponuda ona za PS-plus pretplatnike od 19$ :)
 
Pa to ti je ta poslednja sto je naveo :)
 
EU ima svoj set popusta, 20e je DC+seasonpass za PS+ pretplatnike.
 
Poslednja izmena:
Dupli post
 
E ja uopste nisam video taj link dok ga sad nisi stavio :D Preko telefona citam :) Al' dobro isterali smo do kraja :D
 
Haha ma neka smo ;) :d
 
Danas mi ps prijavljuje kad pokušam da dodam novac u wallet na mom uk nalogu da mi kartica nije validna. Ona ističe tek sledeće godine a s njom sam već kupovao igre na storu. Jel zna neko šta bi mogao biti problem.
 
Nekada rade a nekada ne... Nije do tebe, sreca je najveci faktor.
 
Do sada je radila. Više ne radi tako da sam rešio da plaćam kodovima a i više se isplati
 
Radimo par shareova, pa ako neko hoće. Soma nosilac je 2100,fantom je 700,skida 400 din sa nosioca.

I spremamo polako Fallout 4,fantom je 800,skida 500 sa nosioca koji je 4200 bez fantoma. Ja sam guest na oba.
 
Cek opet postoji fantom? Zar nije to sa nekim updateom od firmware ukinuto?
 
Postoji, ali moze da igra samo offline (zato i takva cena).

Dok god ne predje igru konzola mu ne sme biti na netu. Nebitno da li igra neku drugu igru ili ma sta da radi, dok god ne predje tog odredjenog fantoma net UOPSTE NE SME DA PALI. Jednokratan je fantom, kada se net upali ta igra/nalog se zakljucavaju i cao zdravo.
 
Poslednja izmena:
Kako se napreduje sa hakovanjem? :D Ima li nekih prognoza tog tipa?
 
Da, ali BD disk bi mogao da igras kolko oces i mogao bi ubacivati druge BD diskove.

Ovde mozes dobiti igru za 800din i igrati je koliko oces offline, ali ako oces da dodas bilo koju novu igru, fantomi ti se brisu. Fantomi su sada maltene za "iznajmljivanje" igara.
 
Totalna nebuloza. Za jos koju kintu uzmes gosta i igras do mile volje. Al opet disk je disk.
 
Postoji, ali moze da igra samo offline (zato i takva cena).

Dok god ne predje igru konzola mu ne sme biti na netu. Nebitno da li igra neku drugu igru ili ma sta da radi, dok god ne predje tog odredjenog fantoma net UOPSTE NE SME DA PALI. Jednokratan je fantom, kada se net upali ta igra/nalog se zakljucavaju i cao zdravo.

Eh ja bas ponada da se nesto promenilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno