Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Trenutno bi bilo dovoljno i neko resenje za downgrade za nas koji planiramo da pazarimo uskoro jer po radnjama vise nema 3.55 konzola.
Mogu jos uvek da se kupe nove konzole sa 3.55 fw! Znam lika koji ih prodaje i ima jos desetak komada.
 
To što HDMI ne radi je rani znak da mu stiže YLOD. Budi pažljiv u transportu.
 
pu daleko bilo xD hdmi mu nije radio ni kod prethodnog vlasnika koji je bio drugi po redu i kod koga je bio dugo, inace sony radi perfektno, a ima mali milion ljudi na netu kojima ne radi hdmi...vecina je uspela da resi prob, a ja posto nemam lcd tv i ne pokusavam da resim prob... ;)
 
kako je vecina ljudi uspela da resi problem hdmi-a? u cemu je tu problem? (meni je prestao da radi, ali povezujem to sa jednim kurshlusom sto sam imao... ali ajde i ja da probam ta resenja... :))
 
zakacio sam neka resenja koja sam izguglao na 381. strani u temi o ps3 blic pitanja itd koja je sticky...
 
kod mene ima 257 strana ;)
verovatno mislis na post 7608

ali to su housewife resenja... nece to kod mene :)
hvala u svakom slucaju
 
Pozdrav svima. Evo i ja sam uzo ps3 pre nekoliko dana, ali nemam igrica pa me zanima kako bi mogo da omogucim pirateriju? Trenutni firmware je 3.60 i cuo sam da treba prvo da se downgrade-u je na 3.55 da bi mogo da se flesuje, ali ne znam kako to da uradim.
Hvala
 
nez sta se desava sa onim e3 sto downgraduje sa 3.70 na 3.55...to ce uskoro da se pojavi pa ces moci da downgradujes i da cepas pirate... ;)
 
Je li ovo sto mislim ili gresim Sony Dev Kit 3.60 (SDK 3.60)?
 
Elem ovako:
Imam flasovan ps3 slim od 120gb (koristi multiman/3.55fw), kupio novi hdd od 500gb, ubacim ga u ps3 i izbaci mi sledecu poruku:
"The system software cannot run correctly. Press the ps button to try to restart the system.
If the system cannot be restarted, the system partitionof the hard disk must be reformatted and yo must reinstall the system software.
Connect storage media that contains update data of version 3.55 or later then press the START and SELECT buttons at the same time.
For information on how to obtain update data, refer to the SCE web site for your region."
I naravno pitanje sledece, kako da mi sve to lepo proradi?
Hvala u napred!
 
Nasao sam par njih koji su formatirali novi hdd tako sto su na usb flash nabacili 3.55fw (napravili folder PS3/UPDATE/...) i ponovno malte ne reinstalirali fw, nekima posle toga je normalno usao u sistem i proradio, nekima među kojima sam i ja nije. Šta sad da radim?
 
Evo ih nove informacije o E3 Flasher-u
The full set E3 FLASHER Limited version include above 7 accessory, all in one package, Suggested retail price is USD88 (not include shipping cost).
Evo i OVDE malo vise o tome

We can expect the product to start shipping around September 12th, at a retail price of $88.

Odlicno modovan ps3, kinezi .....

[YOUTUBE]-FJsuc_uAjc[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Mozes da igras orginal igre na 3.60+ i ujedno sve sto moze na 3.55
 
ne nije tako..
poenta je da oni koji su kupili ps3 u skorije vreme i dobili sa njim 3.60+ firmware, mogu da ga vrate na hakovani 3.55fw
kao sto znate.. na 3.55fw mozete igrati sve <=3.55 igre i one post 3.55 igre koje su uhakovane....
 
Pa da vratis ga na 3.55 i ujedno stavis i 3.70, koliko vidim ovo se stavlja mesto hdd-a, tako da mora samo da se skine hdd sa ps3, verujem da ce kinezi napraviti samo ovo sto spusta sa 3.70 na 3.55 i prodavati ga dosta jeftinije
 
Je l' moguće da niko ne zna kako da reši moj problem, zevzečim se s time već dve nedelje?
Od ovoilke teme od 90 i kusur stranica nadao sam se da neko od vas sega manijaka zna ovo da mi pojasni ko 2 i 2, pomagajte ljudi!
 
Je l' moguće da niko ne zna kako da reši moj problem, zevzečim se s time već dve nedelje?
Od ovoilke teme od 90 i kusur stranica nadao sam se da neko od vas sega manijaka zna ovo da mi pojasni ko 2 i 2, pomagajte ljudi!

Pa ocigledno da ili ne znaju kako da ti odgovore ili ih mrzi ali ja cu ti reci ovako ako vec neznas sam da resis problem nazovi neke od oglasa pa plati lepo da ti opet flesuju konzolu i resio si problem. Pa sledeci put pre nego sto krenes nesto da radis ce se raspitas a ne da radis na svoju ruku.
 
Pa ocigledno da ili ne znaju kako da ti odgovore ili ih mrzi ali ja cu ti reci ovako ako vec neznas sam da resis problem nazovi neke od oglasa pa plati lepo da ti opet flesuju konzolu i resio si problem. Pa sledeci put pre nego sto krenes nesto da radis ce se raspitas a ne da radis na svoju ruku.

Slažem se u potpunosti, to ću najverovatnije i uraditi, nego stvar je u tome što sam video na YT par snimaka oko instalacije novog hdd-a, i na tim snimcima sve je teklo OK, nisu imali ikakvih problema (Pa sam očekivao da ću i ja tako proći). Tek pošto sam potražio taj moj problem, naleteo sam da je par njih isto to imalo, ali su ga u glavnom rešili reinstalacijom FW.
 
Slažem se u potpunosti, to ću najverovatnije i uraditi, nego stvar je u tome što sam video na YT par snimaka oko instalacije novog hdd-a, i na tim snimcima sve je teklo OK, nisu imali ikakvih problema (Pa sam očekivao da ću i ja tako proći). Tek pošto sam potražio taj moj problem, naleteo sam da je par njih isto to imalo, ali su ga u glavnom rešili reinstalacijom FW.

Sta bi, jel si odradio?
 
Nazad
Vrh Dno