Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Pa i ne bas. Koliko sam ja razumeo to ti je dupli boot mode. Da na jednom imas CFW 3.55 a na drugom OFW 3.70. Mozes nove orginale da igras na OFW a stare preko CFW.
 
ma kakav downgrade, kad ce vise novi cfw...x360 razbise skroz, a sony mulo... xD
 
^ u oktobru...
 
Vecina koja se pojavila u proteklih 2,3 meseca i sve nove koje dolaze.
 
Po slobodnoj proceni jedno 20+ koje su dobre, mada je veci problem sto ni jedna konzola koja je 3.60 ne moze da se flesuje, bar ne jos tako jednostavno.
 
ahahhaa kojih 20+ čoveče, jedino portal 2 i dirt 3 ne mogu da se igraju a da su dobre igre, ovo ostalo sve krševi. deus ex nisam još pičio pa ne znam jel valja, nisam bio tu od prošle nedelje. a ps nisam palio jedno mesec dana minimum.
 
Po slobodnoj proceni jedno 20+ koje su dobre, mada je veci problem sto ni jedna konzola koja je 3.60 ne moze da se flesuje, bar ne jos tako jednostavno.

A kako to moze da se flesuje komplikovano???
 
Znam da nema veze sa ovom temom,ali ako neko zeli da mi objasni kako da pustim blu ray film na ps3? Imam ga na hardu u komp ,hocu da ga gledam na ps3? pisite i na pm,hvala unapred..
 
Pitanje ljudi, a sto su i mene pitali.. :) Ukoliko neko ima cfw za 3.55, Multiman i ostale bajezgarije za igranje pirata, a zeleo bi da igra samo originale, te bi bilo pozeljno da podigne fw na 3.7, da li je to moguce bezbedno da se uradi. Citaj, bez ban-a konzole sa psn-a? Tj. da li je moguce da kad se prikaci na net sa cfw konzolom, bude provaljen da koristi isti i bude banovan? ili moze ladno da odradi update na 3.70?
 
Vrati prvo na OFW 3.55, pa tek onda mozes da podignes konzolu na baljezgariju od OFW 3.70
 
Trenutno bi bilo dovoljno i neko resenje za downgrade za nas koji planiramo da pazarimo uskoro jer po radnjama vise nema 3.55 konzola.
 
Nazad
Vrh Dno