Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Da ima, ova tema bi imala 3 strane postova preko noći. Kad bude vesti, biće ih i u ovoj temi.
 
beš cfw imal nekih pravih igara da izlaze uskoro, ovo sve krševi u zadnjih mesec dana
 
Ako nekoga zanima, isprobao sam OVO. Nemojte se igrati sa ovim, probao sam ga na slimu 320gb, ne valja nesto sa tim fw. Zapucavao se, resetovao soni, izbacivao error da kompletan sistem treba da se reinstalira, itd. Ne znam zasto, ali izgleda da je jako bagovit.
 
gugl translator kaze ovo:
Great advances in the world of Playstation 3. After successfully downgrade the consoles using a chip Infectus 2, Dospiedras1973 offers us a first custom firmware, version 3.66. Available for download, it has certain conditions. First, the CFW 3.66 will not install on FAT and Slim PS3 if your console is 3.55. Also note that this is hopeless, and the downgrade is not possible except with a infectus. Finally, and, thank you for reading this sentence:

The first custom firmware 3.66 does not allow the launch of backups and homebrew!

So a very big step, which can certainly see the day again later equipped with CFW support the launch of backups and homebrew.

★ Only for consoles in 3.55 (original or cfw)

★ Can not go back. Downgrade impossible except with a 2 infectus

★ No syscalls / payloads ... so the backup function is disabled

★ The homebrews installed 3.55 no longer work

★ More "install package" (for now).

★ Full access to PSN

★ Works with FAT and SLIM

ali ...

DO NOT INSTALL THIS.

After ripping this PUP apart it appears the rundown will be VERY VERY SHORT.

This is RETAIL OFW 3.66 with just a ‘few’ of the files from DEBUG firmware.
 
meni je jedino žao Dirta 3 i Portala, to je baš ono što bih igrao ovih dana na ps-u. ne volim komp da palim na ovim vrućinama
 
super fora mi se danas desila. upalim ps kad multiman samo dve igre vidi, od 42, resetujem ga, refreshujem međutim ništa. spojim exhdd na pc kad tamo mi traži da ga formatiram mamicu mu jbm. zna li neko kako da vratim sve te silne igre sa njega, tj neki dobar program za data recovery?
 
super fora mi se danas desila. upalim ps kad multiman samo dve igre vidi, od 42, resetujem ga, refreshujem međutim ništa. spojim exhdd na pc kad tamo mi traži da ga formatiram mamicu mu jbm. zna li neko kako da vratim sve te silne igre sa njega, tj neki dobar program za data recovery?

iCare.Data.Recovery.Software.4.5.0

Stim programom sam ja uspeo da vratim sve podatke kada mi je bio otisao boot loader na c particiji. Ako ne nadjes ok verziju javi pa cu ti ja uplodujem moju.

A jesi probao da obrises multiman i da ubacis (a mozes i direktno preko sonija da updejtuje multiman) zadnju verziju 2.0.1 pa da onda refresujes multiman pa da vidis onda dali ce da ih vidi ili pokusaj prvo da u sony ubacis rogero 8.4 pa vidi sta ti taj menadzer kaze u vezi igara. Mozda ti je samo multiman poludeo pa nece da vidi igre?!
 
Poslednja izmena:
sad videh i ovu poruku od tebe :D
rogero imam isto instaliran i odmah nakon MM-a sam i njega probao i ista stvar je bila u pitanju
 
evo da javim, prekjuče sam čitav dan izvlačio igre sa diska i uspeo sam sve da ih spasim (valjda, pošto nisam još probao na ps-u) a juče sam ih ponovo prebacivao na HDD. zahebao se sa formatiranjem preko cmd-a, radio je 5 sati tih 500GB i na kraju je napisao da je particija prevelika za FAT32 :D, i onda sam ga sa partition managerom formatirao za 3 sekunde bukvalno jbm mu mater. hteo sam da prekinem taj cmd format ali jednom sam tako prekinuo za neki fleš i više nikad nisam mogao da ga osposobim da radi pa nisam hteo da rizikujem čitav disk. svih 430GB je spašeno samo je bilo posla u PM.

Hvala druže!
 
Rekoh ti ja da ce da skenira hard jako dugo, jer znam koliko je meni drljao po hardu od 160 gb a mogu da mislim samo od 500 gb koliko mu je vremena trebalo da sve pregleda pa onda jos koliko je vremena trebalo sve da bekapuje na drugi hard. Ali bitno je da si ti uspeo da sve spases, jer ipak je ovo bila brza varijanta da sve igre spases nego da ih ponovo skidas jednu po jednu sa neta.

Nema na cemu...
 
ma igra je trash, ne treba žaliti za njom uopšte. a i šta znaš, možda već sutra izađe patchovana varijanta :D sigurno ne bi bila prva takva.
ja bih voleo da mogu da znam da će npr. novi driver, mw3, me3, bioshock infinite i još neka tog ranga biti narodski igriva. bitno mi je jedino da srede makar jednu od njih i ne žalim se uopšte. samo mi žao tog dirta 3 bem li ga, veći mi je gušt da se zavalim u fotelju ispred tv-a nego na tastaturi da lomim prste. moraću da probam onaj hack za ps3 kontroler na PC-u. jel zna neko možda da li je samo za x86 ili može i na x64 da se namesti?
 
Pozdrav,
od skoro (par dana) imam PS3 sredjena za narodne igre u sebi vec ima par igara.
Od stranica procitao sam samo ovu, ako moze neko da mi napise link ka strani gde mogu da procitam kako da prebacim sa racunara (bezicno ili zicno) narodnu igru.
Posedujem PS3 slim i preko multiMAN igram igrice.

Unapred hvala.
 
Ima li nešto prostije od ovoga?
[YOUTUBE]Svu_57xxsIU[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
To je stara metoda. Ako imas multiman instaliran on poseduje integrisan FTP server u sebi, osim ako nije neka od prvih verzija. Na PC instaliras FileZilla besplatan FTP klijent, povezes PC i PS3 Ethernet kablom, prepises IP adresu u FileZilla koju ti multiman da nakon sto ubacis Ethernet kabl i mozes da prebacujes igre.
 
Imam multiman 02.00.04, kad ubacim Ethernet kabl nista se ne desava.
Gde su te opcije u multimen-u?
 
Poslednja izmena:
To je jedan od poslednjih, kada povezes PC i PS3 ethernet kablom pri dnu ekrana u multiman-u treba da vidis IP adresu na koju se konektujes sa racunara.
 
Samo ima slika hdd-a i koliko ima slobodnog mesta pri dnu.
mmnl01y.jpg

Ovde na slici ima, ali kod mene samo stoji sa desne strane slika hdd i sa leve strane kolicina slobodnog prostora.

Da li se to negde ukljucuje?
 
Poslednja izmena:
Ako si prvo pokrenuo multiman, a nakon toga ubacio kabl, izadji iz multiman i pokreni ga ponovo.

Takodje menjaj teme na L1 i R1 posto se na nekim ne vidi.
 
Probao nema ga.
Sad bas gledam u sistem info pise ip adres: [not avalible]
?!
 
Ok, pokusaj sledece.

Izadji iz multiman i iz sony menija idi Settings > Network Settings > Internet Connection Settings, zatim ono Easy i sve biraj dalje Automatic.

To bi trebalo da ti dodeli IP adresu, zatim udji u multiman.
 
Checking network configuration....
Please wait

i onda ispise
The attempt to obtain an IP address timed out.

Kada pokusam sam da podesavam i sve stavim na auto, u test za internet za Obtain IP address napise faild.

Da li su mi ethernet kabl redno vezan (valjda se tako zove), da ne treba onaj ukrsteni?
 
Poslednja izmena:
Proveri setup sa racunarom, meni ide preko rutera na primer, uglavnom sta god da probas ili promenis uvek idi ono poslednje da ti odredi IP, kada ti da IP to je to.
 
Nazad
Vrh Dno