Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Podrzavam.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Jel na GW moze da se zakljuca ekran?
I da se prilikom pogleda u sat vidi face ali da ne moze da sr menja nista dok se ne otkljuca?
Desi mi se kad prekrstin ruke da sam udje u meni za promenu fejsa recimo..

Na GT modelima kad se zadrzi donje dugme par sekundi ekran se zakljuca i ni ekran ni tasteri ne reagiju dok se donji taster ne zadrzi opet par sekundi da se otkljuca i apsolutno ne postoji mogucnost da se slucajno udje u meni sata ili startuje nesto..

Probao na GW, ali ne vidim da ima to...
Znam da moze PIN da se stavi, ali to mi je bezveze.. Ovo sa zadrzavanjem tastera kod GT modela je savrseno
 
Poslednja izmena:
Možda water-lock mode da se uključi?

"If you want to prevent accidental touches while you're splashing around, turn on water lock mode. On the watch, swipe downwards from the top edge of the screen to open the quick panel. Swipe left until you find the water lock icon (it looks like 2 drops of water), and then tap the icon to activate the water lock mode."
MOB_SW_GWA2_water_lock_1.png
"To turn off water lock mode, press and hold the Home key for 2 or 3 seconds."
 
Poslednja izmena:
To funkcionise, medjutim 2 velike kapljice stoje preko ekrana.. Ali radi po istom principu kao na GTu..
 
NemanjaZ88... Face je H310.. Imas na redditu i kupon za njega.

Igore probacu bas pa javljam :)

Upravo probao Screen Block 2.. Radi odlicno s jednim nedostatkom. Sat je svo vreme zakljucan (touch, bazel i gornji taster) i ne reaguje dok se ne otkljuca.
Za otkljucavanje je, umesto da se dodnji taster zadrzi na par sec, potrebno samo da se stisne i sat je otkljucan..
Samo da su napravili to da treba da se zadrzi 2-3 sec bilo bi perfektno.
U svakom slucaju jako korisna stvar, i odlicno radi.
Ono sto je fenomenalno, i bolje nego na GTu, je to sto kad se sat otkljuca, cim se ugasi ekran zakljuca se automatski.. Kod GTa sam morao opet pritiskom par sec na donje dugme da ga zakljucam.

Zasita odlicna app :)
 
Poslednja izmena:
Amazfit GTS, novi update, meri REM fazu. I update za GPS.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Stigla baterija...
Prvo da napomenem da joj je regularna cena oko 8.000 din, u Gigartonu je trenutno na akciji 4.990.
Ja sam imao 100 skupljenih bodova pa me na kraju izasla 2.990.

Baterija izgleda lepo, gumirana sa gornje strane na koju se postavljaju uredjaji za punjenje.

Sto se tice GW3, punjenje radi perfektno, kako god postavim sat, puni se.. Da li se puni istom brzinom kao na originalnom punjacu, jos ne znam, ali kako vidim po procentima, to je tu negde.
Usput, radi i sa GT2 pro.

Pa eto, ako neko ne moze da nadje drugi punjac za GW3 ili GT2 pro, ovo je sasvin dobro resenje, jer kada je baterija puna, 10000 mah moze vise desetina puta da napuni sat.

IMG_20201102_143623.jpg
IMG_20201102_143634.jpg
IMG_20201102_144228.jpg
 
I za GTR stigao update za GPS. I dalje je očaj, čini mi se još gore nego što je bilo.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Ja nemam neki problem sa GPS na Amazfit gts. Uhvati signal posle 15-ak sekundi kada uključim vežbanje (hodanje najviše). Na mapi je preciznost oko 90%. Ima malo nepravilnosti ali zanemarljivo.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Kako to vidiš?
Treba mu par minuta da prvi put uhvati GPS signal. U nedelju sam ga testirao za šetnju od nekih četiri i po sata, i za to vreme sigurno je jedno 15-20 puta zavibrirao da me obavesti da je GPS signal izgubljen, i isto toliko puta da je ponovo uspostavljen. Prilično ne je smorilo to, ranije mi nije toliko često gubio signal. Napominjem da sam sve vreme bio napolju i da je bilo vedro vreme. Izmerio mi je da sam prešao 16.000 koraka i 17 km što je prilično nerealno (broj koraka je realan, kilometraža nije).Takođe na mapi fali par kilometara od rute i putanja je prilično netačna.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni gubi GPS samo kada uđem unutra. Onda je moguće da ima problema oko sinhronizacije koraka i pređenog puta.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Amazfit izgleda ima pouzdan GPS samo na Stratos seriji. Nemam apsolutno nijednu zamerku, a više od dve godine beleži razne aktivnosti napolju (a bogme i unutra).

Da li neko koristi 3jku i kako je zadovoljan?
 
Da vidim kako će da mu čuči braon kaiš :D
94fee3b62efaf5116bb37ad51a59bbce.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Vazda :) Valja li taj kaiš? Jel to sa KP? 2000din?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Potvrdjujem.
 
Amazfit izgleda ima pouzdan GPS samo na Stratos seriji. Nemam apsolutno nijednu zamerku, a više od dve godine beleži razne aktivnosti napolju (a bogme i unutra).

Da li neko koristi 3jku i kako je zadovoljan?

Evo ja i baš sam zadovoljan svime. ,)
 
Imao sam Stratos 2,sada sam na GW. Čekam da mi stigne Stratos 3,pa ću da napravim lepu komparaciju, iako se manje više sve zna o razlikama između platformi

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I dalje ne kupih nista. Ovaj gt2 pro, koliko je bolji od gt2 46mm za neko svakodnevno koriscenje. Ove opcije spo2, iskreno ne znam koliko bih koristio..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ta resenja imas odavno, ali sto uzmes u ruke, vidis zasto je razlika u ceni. Tako da, sve ima svoju publiku I kupce.. Sto se tice gore pomenutog, dal vredi sa gt2 na gt2 pro... pa po meni jedino zbog izgleda, gde je pro najlepsi Huawei-jev sat dosad.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li ste probali u Health aplikaciji pod watchfaces u pretrazi da ukucate SO53? [emoji6]
6e344648f95c3413c306af47bbc83658.jpg


Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Ta resenja imas odavno, ali sto uzmes u ruke, vidis zasto je razlika u ceni. Tako da, sve ima svoju publiku I kupce.. Sto se tice gore pomenutog, dal vredi sa gt2 na gt2 pro... pa po meni jedino zbog izgleda, gde je pro najlepsi Huawei-jev sat dosad.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Upravo tako. Nekoga ce zadovoljiti plastikaner od 50ak eur, dok ce neko dati 300 eur za titanijum i safirno staklo.
Gledano tom logikom, zasto bi neko kupio Mercedes, kad i Dacia moze da te preveze..
Meni su licno te fitness narukvice grozne, ne bi je nosio da oni meni placaju za to, kao i kockasti satovi..

Cak i da pruzaju potpuno identicno iskustvo, kad stavis to pored GT2pro ili GW3, odmah ti bude jasno odakle tolika razika u ceni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno