Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedina mana watch gt2 sto se mene tiče je max 10,15 not koje može da sačuva za pregled kasnije , po meni to je porazno za mob koji ima 4gb storage prostora.

Ali služiće 2 godine taman dok ne izbace watch gt4 sa harmony OS :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
9ec3ea3feb99c965e2a190edc387d7e2.jpg


Još jedan GT2 update
 
Kod mene jos nema, ali razmišljam... Da li da ga skinem i nadam se da će prestati da mi krcka zvučnik ili da ne skidam, da mi ne bi otpao ekran?
 
GT2 ne prikazuje smajlije? Vidim dolaze mi prazne poruke.

Jos jedna stvar. Procitam notifikaciju na telefonu, ali kad povucem od dole notifikacije one i dalje stoje na satu?
 
GT2 ne prikazuje smajlije? Vidim dolaze mi prazne poruke.

Jos jedna stvar. Procitam notifikaciju na telefonu, ali kad povucem od dole notifikacije one i dalje stoje na satu?
Tako je, prvi put je vidiš kada stigne. Zatim obaveštenje ostaje u memoriji, kada povučeš naviše sa glavnog ekrana vidiš obaveštenja, kada ih pročitaš sama nestanu. Ili na kraju liste (bez čitanja istih) imaš dugme "Izbriši sve".

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
GT2, prestale da mi stižu notifikacije za SMS. Kako smo rekli da se to rešava?
Ostale notifikacije ok stižu.
 
evo jedna meni lepa tema za gt 2
 

Prilozi

  • IMG_20200305_201808_135.jpg
    IMG_20200305_201808_135.jpg
    164.6 KB · Pregleda: 212
  • gdpdigital.rar
    526.3 KB · Pregleda: 15
Mora mile... 10. 0.1.021
 
Mozda je neko vec napisao, a ja sam to letimicno preleteo, već desetak dana nemogu uradim nikakav update, GT2 je u pitanju...
Može li pomoć, ikakva, hvala unapred...
89b290026ca90d78de2e3247410ee471.jpg


Honor 8 X
 
Tako nekako, tek sada sam skontao.. Uglavnom odbija da radi update..

Honor 8 X
 
Sa slike se ne vidi ništa , ali možda ti je verzija apk pogrešna , tako je i meni bilo kada sam ručno stavio verziju .55 :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ima li neko Amazfit GTS? Interesuje me jačina vibracije, kvalitet prikaza, vidljivost na suncu, trajanje baterije i prikaz obaveštenja.
 
Bolje da ništa od watchface ne izbacuju, smešno...
Sprdaju se...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Sada sam prvi put video honor magicwatch 2 I mogu reći da on ima znatno lepše watch faces of gt2.. Ako neko zna kako i da li je moguće da se nekako namesti ili flesne taj sw na gt2 neka piše :)

Što je najgore mislim da je i dosta lepši sat od gt2 , šteta što nije bio u VIP da se uzme na rate..
Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neko je vec pominjao, vibracija na GT2 jeste dosta slabija nego na Mi Band 4, gde cak mozes za odredjene stvari da napravis svoj sablon vibracije, kako kuckas po ekranu, takva bude(dugacka, kratka...)
I tako mi fali opcija da se odlozi notifikacija za dolazni poziv, na MB4 su koraci u sec. Ovako mi prvo zavibrira sat, a onda zvoni telefon...:)
Nema potrebe da sat izbaci notifikaciju ako mi je tel. pri ruci.
Na GT2 paljenje ekrana prilikom podizanja ruke je katastrofa, previse je osteljivo, a nema nikakavih podesavanja, stalno mi se pali ekran, opet, na MB4 je to bolje odradjeno.
I koliko sam skontao, ne postoji nacin da se dolaznom pozivu na telefonu iskljuci zvono(mute), sto opet, ima na MB4...
Alarm: GT2 - up to 5, a MB4 up to 10... :-/
:wall:
 
Poslednja izmena:
GT2, uključivanje ekrana nekad jeste osetljivo, ali mi to manje smeta nego što se nekad ne uključi. Ne dešava se često, ali dovoljno često da sam se vec navikao da kada mi je odmah potrebno vreme sa sata, stisnem taster, ne oslanjam se na wake on rotate.
 
GT2, uključivanje ekrana nekad jeste osetljivo, ali mi to manje smeta nego što se nekad ne uključi. Ne dešava se često, ali dovoljno često da sam se vec navikao da kada mi je odmah potrebno vreme sa sata, stisnem taster, ne oslanjam se na wake on rotate.
+1
Definitivno ima mane. Da nije lepog izgleda i odlične baterije ne bi se družili.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
https://www.youtube.com/watch?v=gvtNy4aXoOs


Nabacio 10-ak custom watchface-ova, sad sam miran bar malo :d

Nema vise samo jedan. Ispratite samo uputstva i to je to. Preko sata sve menjate, ne morate u app ni da ulazite.

Naravno china id i pri prvom paljenju airplane, kasnije ne mora.
 
Idemo dalje, GT2...:)

Nocas smo sveska i ja spavali nesto preko 6h, tako bar kaze sat...:D
Sinoc oko 23h sam skinuo sat i stavio na sto, na neku svesku i oko 01:40h ponovo ga stavio na ruku, to vreme na svesci je uracunato u spavanje. Odnosno, i sveskin san je uracunat u moj, cak je za to vreme u dva navrata ulazila i u REM fazu, mislim da sam je prekinuo poslednji put...:D

Imam duplirane notifikacije na satu, u onom delu kada se sa pocetnog ekrana skroluje od dole ka gore. Stigne jedna, ali tu su duplirane.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    330.2 KB · Pregleda: 167
Meni je prvi GT ostao na stočiću, I 'ladno je merio puls, ne znam kako, tek je prestao kad sam ga podigao sa stola, gde sam i primetio da je merio celu noć. San nisam ispratio.
Nego oko sna, kakvi su vama rezultati? Dubok san i ostalo?
 
Sto se tice GT, u zadnje vreme, to jest rekao bih mesec dana, spavanje uopšte ne meri tačno, to jest nikako. Recimo primer, zaspem u 23h spavam do 07h, lezim i gledam tv do 09h, on je sve uračunato u spavanje, mada sam ustajao do wc, i vratio se da lezim... Wtf...
Pre je merio tačno, svako buđenje u ovom slučaju kao opisano je sve bilo tačno, sta su sjebali, ne znam....

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
E to je već ozbiljna stavka spavanje ne meri kako treba[emoji23]. Da li je realno da ljudi koriste ovu opciju i spavaju sa satom na ruci?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pa što da ne ,nose ljudi i prstenje,lančiće i sl na spavanje.Ako ništa drugo može alarm ujutru da probudi samo tebe a ne i ženu decu i pola komšiluka.
 
Šta mislite o Fossil Q Explorist HR modelu (Gen 4)? Za 149 evra koliko je sada na popustu deluje kao dobra kupovina. Isključivo mi treba Wear OS sat zbog nekih aplikacija koje bih koristio, inače bih razmotrio i Galaxy Watch i ili Vavej GT2.
 

Prilozi

  • 1248391063.jpg
    1248391063.jpg
    57.9 KB · Pregleda: 181
Šta mislite o Fossil Q Explorist HR modelu (Gen 4)? Za 149 evra koliko je sada na popustu deluje kao dobra kupovina. Isključivo mi treba Wear OS sat zbog nekih aplikacija koje bih koristio, inače bih razmotrio i Galaxy Watch i ili Vavej GT2.
Ako smem komentarisaću izgled pošto sa ostatkom nisam upoznat... Satu kao da fali neki bar tanji okvir-prsten pa kako god on bio rešen i veeeliki minus... Preveliki tasteri sa strane... Nehotice verovatno da će biti pritiskani jaknom, duksom... Ne znam.. Možda grešim...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno