Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko poručivao Mobvoi TicWatch Pro sa njihovog sajta? $250 je cena, plus troškovi carine oko $80, shipping je free. Na domaćim sajtovima ga prodaju za 260€, usmena garancija, nov. Hteo sam preko Vip-a da uzmem Galaxy Watch, ali zbog Assistant-a i Google aplikacija bih uzeo WearOS. Gledao sam recenzije, uporedne testove i bez obzira na prednosti koje nudi GW, plus tih 100€ razlika u ceni. Kakva su iskustva kupovine preko kp-a?
 
Samo proveri da li je prodavac nov u tome,vidi koliko ima pozitivnih i ako ima dosta sve je ok,ja bih za te pare kupio na kp-u posto pitanje kako bi ti ostvario garanciju i uz koliko muke tako da ako ga ima ovde za te pare uzimaj a postoji mogucnost da je caranik ustao na levu nogu pa ti carina bude i 150e sto ce te kostati zivaca ali isto postoji mogucnost da je ni ne platis ako je dosao dobro raspolozen
 
Ne nosi noću, gasi ga, bez ili sa malo notifikacija, osvetljenje i rad ekrana na minimumu, itd... To su te neke strategije da se polovičnom upotrebom bilo koji Samsung sat natera da radi preko 2 dana...
Da ne bude zabune, imao do sada 3 Samsunga (što sata što trekera)

F1

Ne nosim nocu naravno to mi se cini ekstremno[emoji1]. Ne gasim ga nikad, osvetljenje na default. Dok treniram traje upola manje naravno ali opet bolje nego pre apdejta.
 
Uradio sam fabrički reset telefona i sata (S8+ i Gear S3). Sve radi kako treba osim primanja poziva Viber I WhatsApp me Saturday. Toga sada više nema, dobijam sve notifikacije (pa i onu o propuštenom pozivu Vibera i WhatsApp Ali sam poziv se ne manifestuje na satu nikako!?
 
Uradio sam fabrički reset telefona i sata (S8+ i Gear S3). Sve radi kako treba osim primanja poziva Viber I WhatsApp me Saturday. Toga sada više nema, dobijam sve notifikacije (pa i onu o propuštenom pozivu Vibera i WhatsApp Ali sam poziv se ne manifestuje na satu nikako!?
Nikad nije ni bilo? Samo obični pozivi.
 
I meni taj deo nesto baguje...

Nego, nakon update-a na noviji tizen vise mi ne izlazi kao preview koliko je sati kada aktiviram ekran dok sam u workout modu, a ranije je izlazilo, je l' to mozda nesto promenjeno ili se moj zbagovao?
 
Kakav je novi huawei watch gt, ima li kakvih infromacija. Neki kazu da ce doci uz wearos

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Zvao sam Intesu, ali nemaju aplikaciju. Dakle da li postoji banka u Srbiji koja ima aplikaciju ili za WearOS ili za Tizen jer mi je interesantno NFC plaćanje..?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zvao sam Intesu, ali nemaju aplikaciju. Dakle da li postoji banka u Srbiji koja ima aplikaciju ili za WearOS ili za Tizen jer mi je interesantno NFC plaćanje..?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Za sada samo uz telefon...
Kakav je novi huawei watch gt, ima li kakvih infromacija. Neki kazu da ce doci uz wearos

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Koji novi GT ? Ako misliš na ove koji treba da idu uz P30, niko nema pojma, nisu još ni najavljeni, pretpostavka je da će ići po nazivima elegance I active I sigurno neće ići da wear OS.

F1
 
Xiaomi otvara prodavnicu danas pa cu malo da vidim valjaju li cemu ovi novi satovi.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li imate neku preporuku za smartwatch sa metalnom narukvicom do 250e?
Koristio bih ga svakodnevno i za treninge.
 
Galaxy Gear S3 pa uzmi metalnu narukvicu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ekipa sa kp-a samo obećava, izgleda da oni ne mogu da nabave Mobvoi TicWatch Pro. Šta mislite o kupovini sa Amazon-a? Pošto Srbija, naravno, nije u listi zemalja u koje šalju (mislim na Mobvoi site)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što ga ne nađeš na Aliju? Ja sam Ticwatch E, kao i nekoliko ljudi sa foruma tako kupio.
 
Što ga ne nađeš na Aliju? Ja sam Ticwatch E, kao i nekoliko ljudi sa foruma tako kupio.
Pro (shadow black) jedino dolazi u obzir. Proveriću, ali ne znam da li ga imaju na AE. Da li u septembru izlazi nova verzija sa jačim SOCom?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
RSD 25,677.66 21%OFF | Original Global Ticwatch Pro Wear OS Smart Watch NFC Google Pay Google Assistant IP68 Layered Display Long Standby GPS Watch
https://s.click.aliexpress.com/e/8NoW05a
Preko ovog prodavca sam svojevremeno pazario. Imaju i pro ali ne znam za boju.
 
RSD 25,677.66 21%OFF | Original Global Ticwatch Pro Wear OS Smart Watch NFC Google Pay Google Assistant IP68 Layered Display Long Standby GPS Watch
https://s.click.aliexpress.com/e/8NoW05a
Preko ovog prodavca sam svojevremeno pazario. Imaju i pro ali ne znam za boju.
US $245.89 21%OFF | Original Ticwatch Pro Bluetooth Smart Watch IP68 Layered Display support NFC Payments/Google Assistant Wear OS by Google 415mAH
https://s.click.aliexpress.com/e/vVpxuZS

Aktivirao sam filtere, ovaj definitivno ima najbolje ocene u rangu free shipping. Sačekaću još malo, možda ekipa iz Subotice živne, da ne rizikujem sa carinom, a i sve više razmišljam o tome što sam negde već pročitao da nova verzija sata izlazi u septembru.
Razmišljao sam Galaxy Watch, ali mi se ne sviđa puno toga, a sa druge strane dobijam ono što TicWatch-u nedostaje. A i zavisi u kom smeru će se WearOS razvijati.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mene je sat privukao svojom jednostavnošću, dovoljno je da se preko Blututa poveže sa telefonom kako bi očitao podatke. Pored ovog sata imam i mi fit narukvicu koja takođe beleži slične parametre i ukoliko bih uporedio te dve aplikacije čini mi se da su sličnih karakteristika [emoji3]

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
TicWatch Pro Bluetooth Smart Watch, Layered Display, NFC Payment, Google Assistant, Wear OS by Google (Formerly Android Wear),Compatible with iPhone and Android (Black) https://www.amazon.com/dp/B07C6S92B8/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_pORJCb5DZ1XBC
.. plus oko 80€ carina, plus $36.55 shipping, plus depozit, $330, bez carine.

AliExpress, 240€,free shipping, plus 80€ carina.

Ekipa sa kp-a izgleda teško da to može da nabavi.

Sve više počinjem da razmišljam da uzmem Galaxy Watch.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba mi preporuka za neki sat ili narukvicu do 30e, uglavnom mi je bitan samo brojac koraka i notifikacije.
Toni je radio review Makibes HR3 narukvice, izgleda da nije losa....


Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno