Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedino što mi pada na pamet ako uopšte tako nešto postoji jeste da uradim flash na 3 pa na 4.
 
Koristiš li njegov punjač za punjenje ili neki drugi? Meni sa brzim punjačima uvek kraće traje baterija.
 
Isključivo njegov koji je došao uz njega.
 
Sa Tizen3 je radio kao sat :D. Probaću tako pa ću da vidim.
 
Always on display.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li je neko naručivao 22mm kaiševe sa onim iglama za lako skidanje?
Kina, amazon, ebay... ima li šta lepo i povoljno za GS3?
 
Pa kucaj i trazi,ukusi su razliciti,ima sta hoces,iglice su ok skroz,ja narucivao sa alija par komada neke metalne,ok su skroz ,moras videti sta ti se svidja
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna zašto na galaxy watch u nekad pokaže sliku koja stiže preko whatsupa vibera a nekad ne...prosto nema pravila...rešenje?
 
Kod mene se to ne desava, uvek prikazuje slicicu...
 
Preporuka za neki smartwatch? Klasican dizajn, elegantan, da sat nezavisi stalno od veze sa telefonom, da ima osnovne funkcije, sat, alarm, reminder, pozivi/poruke. Fitnes i ostale dzidze nisu prioritet, znaci neki basic sat.

Gledao sam Lenovo watch 9 svidja mi se! Cijena, do 50ak $. Da uzimam ovo ili ima nesto bolje (vidim lenovo jos ima dobrih modela)!? Silikonska narukvica/kozna iskustva?
 
Kupih Amazfit Pace pre par dana, za sad sve kul osim sleep trackera? Evo 2 ili 3 noci sam namenski spavao sa njim cisto da vidim kako funkcionise medjutim nikakvu sleep datu nije sacuvao. Ne pokazuje nista ni na satu ni u aplikaciji, kao da nisam ni spavao. Jel zna neko o cemu se radi? Ne znam da li ja nesto ne radim kako treba ili je do sata.
 
Je l' moze Galaxy Watch da funkcionise normalno sa Apple uredjajem?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Je l' moze Galaxy Watch da funkcionise normalno sa Apple uredjajem?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Rade notifikacije i pozivi. Ograničen si na aplikacije i watchfaces samo iz Galaxy aplikacije. Radi solidno dakle.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Izvinjavam se... Mislio sam da ne može

Galaxy S10+
 
S3 frontier nije mogao, zato sam ga i prodao kad sam uzeo XS.
Znaci GW radi?
Pozivi? Sms? Viber? WA?
Moze da se prica preko sata?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Potvrdjujem, radi i dalje [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sredio sam problem sa baterijom. Dva puta sam ga praznio dok se ne ugasi, i posle toga sve radi kako treba. It's a feature :D.
 
Castih sebe danas :)
e3494bbcd71f2214ef5dfc0ab9d4e4fb.jpg
bd3910b5a5a56f33e2d9af89556269fc.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel ima neko iskustva sa Samsung gear sport satom?
Kakva je baterija? Ima li mana...
 
Imam ja vec oko pola godine malo jace. Baterija odlicna posle poslednjeg apdejta ide i do 3-4 dana. Lagan, lep dizajn cak i na odelo sa plavom narukvicom. Jedino sto mi se rotirajuci bezel malo kao usporio nije fluidan kao pre. Verovatno od treninga i znoja sta znam.
 
Ne znam kako uspes da izvuces 3 do 4 dana. Meni max 2 dana

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ne nosi noću, gasi ga, bez ili sa malo notifikacija, osvetljenje i rad ekrana na minimumu, itd... To su te neke strategije da se polovičnom upotrebom bilo koji Samsung sat natera da radi preko 2 dana...
Da ne bude zabune, imao do sada 3 Samsunga (što sata što trekera)

F1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno