Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"neki messenger" i "ona flick ili kako se zove vec" :d
Bez uvrede, ali ili odvoji minut i pogledaj sta tacno koristis, ili ne moras ni da odgovaras, ovakav post nam i nije od neke koristi ;)

ne mogu da odvojim minut kada nemam sat kod sebe, a nisam u srbiji

moguce da je wear messenger, a tastatura je flick
 
Jel' neko gledao u Blic-u ima neki smart watch za 4.5 k rsd. Koji je to pošto ne pise marka?
 
Gear S2:

Samsung-Gear-S2.jpg

Samsung-Gear-S2.jpg

Samsung-Gear-S2.jpg


Najava 3 septembra.
 
Vecu bateriju ima ovaj sat nego Note 5
trollface_48.png
 
Апропо Gear S2

Све је ово лепо, али није Android wear него Tizen. Претпостављам да сви они watchfaces са wear платформе овде не раде, или грешим.
 
Mene zanima koliko je isplatljivo uzimati sada ovaj moto 360?
Kada da ocekujemo nove satove? Nisam nesto u toku sto se tice android wear-a, a ne bih bas da uzmem sat i da za 20 dana izadje novi model :)
 
Ja sam naručio iz Amerike moto 360 za 150$. novi izlazi skoro, ali će biti opet oko 250, a ja ne želim da dam toliko. :) završavaće posao i ovaj. :)
 
Donosi mi drugarica, nadam se da je carina ne dira. :D
 
Mene zanima koliko je isplatljivo uzimati sada ovaj moto 360?
Kada da ocekujemo nove satove? Nisam nesto u toku sto se tice android wear-a, a ne bih bas da uzmem sat i da za 20 dana izadje novi model :)
Pa kakve veze ima da li izlazi novi uskoro? On sigurno neće koštati kao ovaj.
Tebe treba da interesuje koliko će ovaj sat biti podržan u budućnosti. A to ti niko ne može reći jer je ovo bila prva generacija. Svakako će Motorola duže podržavati uređaje od Samsung, LG, Asus (pogotovo), ali niko ne zna koliko.
 
Moto 360 sam po sebi ima slabiji soc od konkurencije. I to onaj t omap soc pa je pitanje koliko ce moci da ga podrzavaju
 
Pa nije kao da će moći ne znam šta da izmišljaju novo, pogotovo što Apple ništa naprednije od njih nije napravio.
 
Ma znam,to sam vise naveo kao njihov pot. izgovor da batale podrsku. ( kao google sa galaxy nexusom) :)
 
Poslednja izmena:
Novi moto x izlazi uskoro. Verovatno u roku od 30ak dana.
Koliko sam ispratio bice 2 modela,jedan veci i jedan manji

http://www.androidpolice.com/2015/0...360-photos-hit-the-web-from-multiple-sources/

Да, али проћи ће можда и година, година и по док тај нови мото буде коштао 149$ са металном наруквицом (која се продаје посебно а и кошта 49$), значи сам сат са бежичним пуњачем је 100$ (пуњач посебно је 39$) па сад израчунај да ли се исплати.
 
a baterija za manji model unazadjena -.-
meni je po dizajnu i dalje lepsi stari moto 360 koji ja imam
 
Ništa se ne piše na forumu o spajanju lenovo telefona i motorole... Nadam se da će i kod nas uskoro moći da se nabavi motorola legalnim putem, pre svega zbog satova... :)
 
Da li neko ima moto 360 da mi kaze iz prve ruke da li puno koci, ima li problema nekih? Razmisljam se da ga uzmem, svi ostali su mi preskupi..
 
imam ja prvi moto 360 i meni radi super
doduse najbolje radi kada nije povezan sa telefonom, kada se poveze radi u zavisnosti od toga kakva je android wear aplikacija

pretprosla verzija aplikacije mi je toliko ukocila sat da nisam mogao da ga koristim dok je povezan sa telefonom, ali je to ispravljeno posle 2 verzije tako da opet radi dobro

inace ovaj novi moto 360 je odvratan, pogotovo je onaj mali besmislen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno