Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nova verzija za Frontier je i produžila trajanje baterije, 3 dan zatvorio i došao kući. 2 dana trenirao ( korišćeni programi za merenje živaca i pulsa naravno). Za sada jako zadovoljan sa Frontier, udahnuli su mu nov život za izgledom UI, malo je brži i bolja baterija. Ne da mi da ga zamenim za Wtach 46.
da1565101eebca0b35b233b751530061.jpg
 
Koji kupiti Frontier ili Gw 46mm?
Deluje kao da je glomazniji za ruku 46mm?

S10+
 
46mm obavezno, ako ništa drugo onda zbog prilično bolje autonomije! Jedino ke loše što nema 46mm u boji od frontiera ali nemoš sve [emoji849][emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moj Watch GT je završio karijeru, zvali me iz servisa ne mogu da ga poprave, daće mi novi kroz neki dan.

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Eto šta je moć garantnog lista!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moj Watch GT je završio karijeru, zvali me iz servisa ne mogu da ga poprave, daće mi novi kroz neki dan.

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
Uzmi pravi sat, GW i neces imati problema ![emoji2]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sve pohvale za novi update. Koristim Gear Sport. Sada moze da izdrzi oko 2 i po dana konstantnog nosenja (spavanje, aktivno merenje aktivnosti oko 2 sata dnevno, notifikacije, ali bez always on). Pre update-a oko 36 sati sa istim koriscenjem. Star godinu dana.
 
Od poslednjeg updatea GW neće da updajetuje Samsung Health.
Pokušao sam da je reinstalram i reset telefona i nije pomoglo.
Da li je neko imao isti probelm i da li je uspeo da ga reši?

Takođe. kada u SHealth hoću da promenim šta se sve meri za Steps piše da je Can't remove default tracker.

Da li je moćue namestiti da je neka druga aktivnost default (npr Active time)?
 
Moj S3 frontier jedva izdrzi 12 sati. Cudno je sto aplikacija Contacts vuce najvise baterije. Ima li neko bilo kakvu ideju?
a9259d45df4906d34ca00a9ec89a7401.jpg


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Od poslednjeg updatea GW neće da updajetuje Samsung Health.
Pokušao sam da je reinstalram i reset telefona i nije pomoglo.
Da li je neko imao isti probelm i da li je uspeo da ga reši?

Takođe. kada u SHealth hoću da promenim šta se sve meri za Steps piše da je Can't remove default tracker.

Da li je moćue namestiti da je neka druga aktivnost default (npr Active time)?

Nece nikome update S Health-a.
 
Meni prosao update jos kad se pojavilo azuriranje. Od tada ne radi nikome...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Uf. Ubi me OCD ;)

Još nešto. Postoje li 2 različit aplikacije za Alarm?

Nekad mi ponudi alarme sa telefona, a nekad posebne sa sata.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam danas imao wtf momenat :)

Sat vuce net sa telefona, i baca signal na BT speaker i tako pustam muziku na adi na rostilju

Na ZeBlaze Thor Pro sam podesio YT aplikaciju da mi odma izbacuje playliste, kako ne bih kucao search vec samo na dodir biram favorite muziku

Drugar prodje, pogleda video na ruci i krsti se, vice "c c c" a ja tek onda skapiram kakva je to zloupotreba tehnologije, covece. Setih se onog klipa Joe Rogan-a "We're stupid"

https://www.youtube.com/watch?v=xqSMbsKDJss
 
Ljudi, jel valjaju ti zamjenski remenovi sa AE za S3 froniter? Može li neki provjeren link ako je neko naručivao
 
Valjaju,sve to isto, gde god da uzmes neces pogresiti, mada sam ja uzimao kod nas silikonske, mrzelo me da cekam, jedina mana je sto kopca nije u bojo kao originalna, kao sama boja sata, pa odudara... Mada moze se i ona lako zameniti.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Da li negde ima da se kupi zelena narukvica od watch gt, original, danas videh uživo, smnogo mi se svidela, stavio bih je na Galaxy watch..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Original ne znam, al mi do tih originala izgleda teško dolazimo. Ja sam u svakom slučaju poručio onu zelenu sa Ali expresa, kad stigne, videcu kolko je daleko od originala. U svakom slučaju, nece se baciti.
 
ove rupičaste su užas, uske, neki drljavi mekani silikon, lako pucaju, meni je to za zaobilaženje....
 
Ubedljivo najudobnije.
Videćemo koliko će trajati
 
jesu mekane, ali se lako kidaju...i bar mene nervira što su sve dosta uske...nekako mi ružniji sat zbog toga, evo čak i na slici mi deluje ružnije :)
 
Ma najbolja je kao orginalna, sve ostalo, to nije to.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ma nije problem što ne mozemo mi, jel neko našao online, amazon, eBay, zvanični sajtovi huawei, ja sam tražio, ali slabo..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto bi placao nesto skuplje kada je to sve isto. Meni je zamjenska sa alija za GW bolja od originalne. Uzeo plavu i sivu i nema problema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima ih na KP i za 600 dinara, kvalitet ne vidim razliku u odnosu na original, u ruci deluje i kvalitetnine
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno