Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odradio update, cim sam ga kupio.
Ako ga cackam non stop, onda nema problema, ali, ako ga npr. sat - dva, ne diram, i onda hocu da nesto pogledam, on kao da ne moze da se "probudi", onda zabode, i mora restart launcher-a.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koji si watch face stavio? Meni je iz nekog razloga launcher stalno pucao kad stavim daylight watch face.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Moguce, i meni je to palo na pamet.
Imao sam, neki Delta watch face, koji sam skinuo.
Sada koristim, neki njegov, originalni, pa videcemo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Stavi neki od originalnih, ne bi trebalo da se desava opet. Meni radi "kao sat" :D
 
Stavio, za sada radi dobro, ali videcemo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Opet je zabagovao.
Znaci, nije do watch face-a.
Ne znam, da li da ga reklamiram, kod prodavca (KP).

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bas cudno. Probaj da ga reklamiras.
 
Jedno pitanje.

U Giga****u mi kažu da će Galaxy watch 46mm samo u pre-order biti 39990 a da će nakon toga kad izađe zvanično biti za 15% skuplji odnosno oko 54k.

To je bezveze.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Zasto je bezveze? Pa kupi ga u pre orderu ako vec hoces da ga pazaris a jos si mogao i jbl bt sluske da dobijes,pa uvek je tako u preorderu,ilo poklon ili niza cena ili oboje,tako je i sa svakim telefonom,tabletom....
 
Tako mi onaj lik u radnji rece. Kao bice za oko 15% skuplji a verovatno 54k koliko je bio i S3.

Ovo 54k je mnogo vise od 15%, svejedno necu dati 100 evra vise. Kupicu ga vani.
 
Poslednja izmena:
Treba mi neka fitnes narukvica sa što više funkcija sa meračem pritiska (ako to stvarno radi), nešto jeftinije, do 5000 recimo
Našao sam na KP nekoliko koje mi se sviđaju, a mislim da No.1F4 Pro ima najviše funkcija pa mi predložite neku ili ako je neko ovu probao neka napiše utiske.
Ne mogu na Google ili na YT da nađem ovu Pro već sam našao No.1F4 (koji je isto ok), to je skroz drugačija narukvica sa jednom bojom na ekranu, a ova je u boji pa izgleda još lepše.

I da, nešto mi treba što može raditi bez telefona jer glupo mi je da mi Bluetooth troši bateriju a na telefonu mogu sve da vidim i bez sata
 
Nije još to ni blizu nekoj preciznosti, videćemo kad veći igrači ubace u svoje satove, ali za sada bolje preskoči..

P Smart
 
Merac pritiska ces tesko videti u skorijoj buducnosti a da radi kako treba pogoto o na kinezima
 
I pogotovo ne ispod par stotina €!!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel neki naručio Galaxy watch 46mm u Gig*****u?
Jel ste ih zvali ili ste naručili preko sajta?

I ako ste preko sajta, jel ste ostavili opciju da podignete u radnji ili da vam dostave kući?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Gledam da uzmem neki pametni sat ali ne znam sta da trazim i sta da ocekujem po kojoj ceni.

Koliko je potrebno izdvojiti za nesto dobro? Moze i neki konkretan model

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sacekaj da izadje galaxy watch onda na KP uzmi s3 frontier, bice oko 200e sigurno, sad je 250-260 zavisi kako kod koga

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sacekaj da izadje galaxy watch onda na KP uzmi s3 frontier, bice oko 200e sigurno, sad je 250-260 zavisi kako kod koga

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Planirao sam 100, max 150 da potrosim, ali ako se isplati onda cu se ispruziti do 200... nisam znao da su i dalje relativno skupi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne postoji za tu cenu bolji pametni sat, do 100e mozes da kupis kvalitetnu fitness narukvicu. A to nije ono sto si potao, definitivno samsung ako bude cena 200e


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne postoji za tu cenu bolji pametni sat, do 100e mozes da kupis kvalitetnu fitness narukvicu. A to nije ono sto si potao, definitivno samsung ako bude cena 200e


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Postoji, zove se Fitbit Ionic, pročitaj malo o istom, imam ga već 7 meseci...

P Smart
 
Poslednja izmena:
Имаш за стоћу мото 360, солидино завршава посао

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Cini mi se, da moj Amazfit pace ima problem, kada baterija padne ispod 50%.
Do tog trenutka, sve radi normalno, ali onda pocinje da blokira, i sto je baterija praznija, to je blokiranje ucestalije.
U subotu, kada je baterija bila na 5%,blokirao je, i nista nije moglo da ga povrati, ni iskljucivanje telefona.
Jedino je pomoglo, kada sam ga stavio na punjac.
Ne znam, sta moze biti problem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel zna neko koji je ovo watch face na Galaxy Watch?
eb86291391ea82de71b28205c51063ce.jpg
 
Pitanje, za one, koji imaju Amazfit Pace.
Da li je normalno, da sat, kada baterija padne na 5%,pokazuje samo vreme, i nista se sa njim ne moze raditi?
Takodje se tog trenutka diskonektovao sa telefona.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno