Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad instaliram Amazfit i Mifit prilikom izbora zemlje nema Srbije, da li izabrati opciju others u tom slučaju ili neku drugu državu

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Da ponovim ako neko može da pomogne

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
I još jedno pitanje, da li se sat sa mobilnim može spojiti samo preko bluetootha ili moraju mobilni podaci i lokacija

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
@Lauda Ja koristim GT1 sa iPhone-om i sve funkcije osim prebacivanja novih tema su dostupne.

Na GT2 verovatno gubiš mogućnost pričanja preko sata ali proveri.

Što se tiče konekcije, stabilnija je i bolja nego što mi je bila sa Xiaomi telefonom.

Integracija sa Apple Health aplikacijom takodje radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Lauda Ja koristim GT1 sa iPhone-om i sve funkcije osim prebacivanja novih tema su dostupne.

Na GT2 verovatno gubiš mogućnost pričanja preko sata ali proveri.

Što se tiče konekcije, stabilnija je i bolja nego što mi je bila sa Xiaomi telefonom.

Integracija sa Apple Health aplikacijom takodje radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Radi pricanje preko GT2 na iPhone-u
 
Kako misliš kako? Upališ bt na telefonu, on pronađe sat i konektuje se na njega.
Kad otvoriš aplikaciju i kreneš u setup on ti sam pronađe sat i konektuje se na njega.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Konačno sam uspeo nekako da instaliram custom watch faces, ali ne preko Huawei telefona nego preko Samsunga jer očigledno da su nekim updejtima na HMS onemogućili uploading novih skinova. Definitivno više ne radi beta health nego preko tai chi app, sad sam u fazonu koji zadržati [emoji16]

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kako ne radi beta? Ja upravo isprobavam nove teme preko verzije 10.0.1.021-wearBeta.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Probao više puta betu i nikako nisam uspeo, možda je razlog moj telefon Huawei p10lite

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Znaš šta je zanimljivo, što ja već dva dana ne mogu da namestim preko TaiChi, a radilo je sasvim normalno. Eto, tebi radi, a neće beta. Kod mene obrnuto. :)

Reci mi, koju si verziju Health-a instalirao preko TaiChi i jel si dodao neki Xposed Modul?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
@Lauda Ja koristim GT1 sa iPhone-om i sve funkcije osim prebacivanja novih tema su dostupne.

Na GT2 verovatno gubiš mogućnost pričanja preko sata ali proveri.

Što se tiče konekcije, stabilnija je i bolja nego što mi je bila sa Xiaomi telefonom.

Integracija sa Apple Health aplikacijom takodje radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odlicno. Hvala ti!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koja je razlika između Huawei GT2 i GT2e? Ono što sam video je da GT2 ima krunice a GT2e tastere, ima li još neke razlike? U radnji na G je GT2e na akciji 20.000 rsd pa sam se zainteresovao.
 
Na GT2 mozes pričati ako ti je bitno na 2e nema zvučnika i mikrofona.
Po meni je GT2e bolja kupovina
 
Ja imam GT2 pa sam razgovore samo probe radi probao. Da li će mi stvarno zatrebati a da nije zezanje ne znam...
 
Nekoliko puta sam GT2 koristio za razgovor, mislim da bih mogao da živim bez toga. U iole bučnijem okruženju ta funkcija je neupotrebljiva, sat se mora prineti uvu da bi se sagovornik čuo.
Mogućnost da se odbije poziv na satu je već nešto korisno ;)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam namenski baš zbog razgovora uzeo GW, jer sam po ceo dan u kolima, razmišljao sam između GW i GT2, presudilo je to što imam Samsung telefon, i što je GW 42 manji od GT2.
 
Gojko uzmi onaj sat koji ti se na izgled više sviđa, kod mene je to mnogo važnije od toga koje sve mogućnosti ima naravno nije zanemarljivo ali znam šta je kod mene ključno. Naravno i finansijski momenat je presudan ako ne i najvažniji u celoj priči ... :) Ja sam uzeo GT i prezadovoljan sam njime pre svega dugotrajnom baterijom ali ništa manje izgledom samog sata pogotovo sada kada sam otkrio mogućnost promene ekrana, a ima ih na stotine prelepo dizajniranih.
 
Poslednja izmena:
Meni je e verzija gt2 ruzna.Kao i gt1.Zato uzeh GT2.Prelep sat.Ranije sam imao Samsung s3 Frontier pa Watch 46 mm koji je jako ruzan,i ocajne baterije.Po meni Gt2 je prelep sat,odlicne baterije.
I ima gomila opcija za sport,za trcanje,kao Garmin i Suunto.
Gde se mogu pronaći dobri Watch face za GT2?
 
Poslednja izmena:
Da li nekome na beta aplikaciji za Gt1 trezi azuriranje i kako to isljuciti jer ne moze da se udje u aplikaciju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Gojko uzmi onaj sat koji ti se na izgled više sviđa, kod mene je to mnogo važnije od toga koje sve mogućnosti ima naravno nije zanemarljivo ali znam šta je kod mene ključno. Naravno i finansijski momenat je presudan ako ne i najvažniji u celoj priči ... :) Ja sam uzeo GT i prezadovoljan sam njime pre svega dugotrajnom baterijom ali ništa manje izgledom samog sata pogotovo sada kada sam otkrio mogućnost promene ekrana, a ima ih na stotine prelepo dizajniranih.

Definitivno ako budem kupovao biće GT2. Izgleda mi odlično a koliko vidim svi su zadovoljni.
Nisam do nedavno ni razmatrao kupovinu smart watcha, ovih dana mi nešto došlo i baš su mi postali interesantni. :)
 
Kako misliš kako? Upališ bt na telefonu, on pronađe sat i konektuje se na njega.
Kad otvoriš aplikaciju i kreneš u setup on ti sam pronađe sat i konektuje se na njega.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Povezan je samo kad uključim mobilne podatke . Uradiću factory reset na satu pa ispočetka . Kod izbora države u amazfit aplikaciji i mi fit aplikaciji nema Srbije,šta raditi u tom slučaju

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
[mention]coles501 [/mention] Iskljuci internet dok prodjes taj deo, kad dodjes do tema za sat, mozes da ukljucis internet opet. Ja sam tako resavao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako kupim sat gt2 od madjara, da li imam garanciju ovde?

Neka internacionalna fora?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
^ 99% ne. Nismo mi EU. Pitanje je i tamo kako to funkcioniše.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Povezan je samo kad uključim mobilne podatke . Uradiću factory reset na satu pa ispočetka . Kod izbora države u amazfit aplikaciji i mi fit aplikaciji nema Srbije,šta raditi u tom slučaju

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Zna li neko šta da radim kad nema opcija da se u amazfit aplikaciji izabere srbija

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Nisam do nedavno ni razmatrao kupovinu smart watcha, ovih dana mi nešto došlo i baš su mi postali interesantni. :)
Prvih par dana po kupovini sam hteo da ga dam na oglase (Samsung GW) jer nisam video poentu.
Onda se malo navikao da to nosim, prečistio i sredio notifikacije, povezao ga sa Office programima, dodao ponešto od apps, vrlo informativne watch faces...
Sada ga ne skidam i koristim više od telefona koji je uglavnom u džepu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno